Соціальна сфера

Для покращення якості обслуговування

На виконання заходів щодо покращення умов проживання вразливих верств населення, згідно плану роботи Баришівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на 2018 рік, завідувач відділення соціальної допомоги вдома територіального центру Палій І.В. 11 вересня 2018 року відвідала одиноких непрацездатних громадян населених пунктів Паришків, Селище, які перебувають на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома,  з метою перевірки якості обслуговування підопічних соціальними робітниками та якості гарячих обідів соціальної послуги «Їжа на колесах».

Звіт про роботу соціальних робітників Марченко О.П. (с.Паришків), Мізик А.А. (с.Селище) та аналіз стану обслуговування підопічних, якості гарячих обідів буде заслухано на черговій виробничій нараді працівників територіального центру.

І.І. Кутовий, директор Баришівського районного територіального центру соціального обслуговування    (надання соціальних послуг)