Соціальна сфера

Про проведення міні-ярмарку вакансій

06 вересня 2018 року в актовому залі приміщення Баришівського районного центру зайнятості було проведено міні-ярмарок вакансій на замовлення роботодавця  ТОВ «Метало Гальва Україна».  Від роботодавця були присутні віце-президент компанії Давидюк Ю.А., головний інженер Поповський В.Б. та начальник відділу кадрів Кучер М.С.

Представники  підприємств презентували  виробництво, розповіли про плани подальшого його розвитку,  наявність вакансій на даний та найближчий час (понад 30 вакансій),  про вимоги до претендентів на працевлаштування.

Безробітними було задано багато питань щодо оплати праці, режиму роботи, умов проживання, харчування та ін.

По закінченні заходу безробітні мали змогу особисто поспілкуватись з представниками роботодавців.

Захід відвідали близько 40 безробітних осіб. Деякі з них погодилися на працевлаштування, декілька домовилися про зустріч безпосередньо на підприємстві, щоб ознайомитись з умовами праці.

Баришівський районний центр зайнятості