Соціальна сфера

Повернення до табору «Фавор»

Дитинство – особливий період життя, а улюблена пора кожної дитини – канікули! Завжди батьки намагаються відправити свою малечу на відпочинок, адже, путівка до табору – це нове життя, нові емоції та враження дитини, нові друзі, а можливо, і перше кохання.

За сприянням служби у справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадміністрації та підтримки Міжнародної благодійної організації «На службі у дитини» вже 5 рік підряд 6-ро діток соціально-незахищених категорій району мали змогу відпочити у християнському спортивно-туристичному таборі «Фавор» Львівської області.

Діти провели у таборі 10 різноманітних днів, під час яких мали змогу купатися в гірських річках та під водоспадом «Кам’янка», отримали практичні навички проживання на природі, майстер класи з образотворчого мистецтва по роботі з природними та штучними матеріалами, естафети, конкурси, змагання з нагородами та призами, грали в тетербол, теніс, волейбол, стрибали на батуті, збирали гриби, стріляли з лука, навчилися грати на гітарі та відвідували театральний гурток.

Бажаючі ходили в одноденні, дводенні та трьохденні походи: підйом в гори на висоту 2000 м над рівнем моря на канатно-крісельній дорозі, на скелі Олекси Довбуша (Івано-Франківська область), на вершину гори Говерли (2061 м) та інші.

Такий відпочинок завжди залишає лише приємні спогади та незабутні враження.

Безпалюк Т., директор Баришівського районного Центру опіки дитини