Соціальна сфера

Про проведення міні-ярмарки вакансій

15 серпня 2018 року в приміщенні Баришівського РЦЗ відбувся міні-ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості на замовлення роботодавців ПРАТ «Молнія», Підрозділу поліції особливого призначення та ПАТ «Укрзалізниця». На ПРАТ «Молнія» та ПАТ «Укрзалізниця» найближчим часом потрібно укомплектувати вакантні посади: менеджер з зовнішньоекономічної діяльності, ткачі, токарі,  монтери колій, різноробочі та ін. Представник Підрозділу поліції особливого призначення проінформував про завдання підрозділу, професійні перспективи, соціальні гарантії для службовців.

Захід відвідали 45 безробітних, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості та шукають роботу. За результатами співбесіди 4 особидали згоду на подальше працевлаштування, роботодавець визначається з кандидатурами.

Баришівський районний центр зайнятості