Соціальна сфера

Незвична подорож до експерименту

Літо пора відпочинку та нових вражень. Так, Баришівський районний центр соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді  10 липня за ініціативи благодійної організації «Міжнародний Благодійний Фонд імені Святого Андрія» (Почесний Президент – Лілія Ватсон) та за сприяння районної ради та Баришівської РДА, які подарували незабутні враження в музеї «Експериментаніум» 20 дітям з інвалідністю, дітям-сиротам та дітям,  позбавлених батьківського піклування.

Діти відвідали навчально-розважальний центр де налічується 250 інтерактивних експонатів, які присвяченні механіці, оптиці, електриці, магнетизму і акустиці. Це не просто музей, а справжній науково – розважальний центр у Києві, де навіть дорослі можуть відчути себе дітьми. А що вже казати про дітей.  Юні екскурсанти отримали тут безліч унікальних можливостей, наприклад: побудували міст без цвяхів, намалювали візерунки за допомогою маятника, поблукали у дзеркальному та лазерному лабіринтах, створили і запустили під стелю незвичну хмарку і величезну мильну бульбашку, доторкнулися до торнадо, зазирнули в середину людини та провели багато інших цікавих дослідів…

За власним бажанням діти могли простягнувши  руку -  ввімкнути, повернути, розкрутити, натиснути, потягти, штовхнути, і  на  власні очі побачити, як працює фізичний закон, який вони вивчають на шкільних уроках. Кожен експонат музею супроводжував опис з поясненням; як експонати працють і що демонструють.

Діти мали вільний час самостійно гуляти вуличками музею і індивідуально знайомитися з експонатами, які, на відміну від музейних, не сховані десь за склом, а є доступними для прямого «спілкування» з нашими екскурсантами.

Діти були в захваті від екскурсії до Експерементаніуму. А продовженням позитивних вражень стало відвідування МакДональдзу.

Дякуємо  «Міжнародному Благодійному Фонду імені Святого Андрія» (голова – Лілія Ватсон) та колективу музею «Експериментаніум»

О.С. Волошин Фахівець ЦСССДМ