Соціальна сфера

Вперед до мрії

Літнє сонце і довгоочікувані канікули наповнюють дітей передчуттям подорожей і свіжих, яскравих вражень. А для нас, дорослих, турбота про дітей, їх щастя та здоров’я, благополуччя завжди була і буде пріорітетним завданням та обов’язком.

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», районної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» на 2018-2020 роки, за сприяння Веселинівської, Ярешківської, Лук’янівської, Садівської, Коржівської, Масківецької, Подільської та Сезенківської сільських рад

12 червня 2018 року працівниками служби у справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадміністрації відправлено на довгоочікуваний відпочинок до Чорного моря  на курорт «Рассєйка» Одеської області Татарбунарського району 45 діток соціально-вразливих категорій.

З Баришівки до курорту діти вирушили на комфортабельному автобусі під чітким керівництвом 3-х супроводжуючих.

Незабаром, а саме 12 липня, на відпочинок до Чорного моря стартує і другий заїзд .

Головний спеціаліст ССДС Візір О.С.