Соціальна сфера

Зустріч з питань протидії торгівлі людьми

Громадською організацією «Фундація «Гармонізоване суспільство» в конференц-залі центру позашкільної роботи «Мрія» було проведено зустріч з суб’єктами НМВ, ОТГ із залученням ЗМІ щодо формування морально-етичних принципів у спеціалістів при висвітленні матеріалу що стосується торгівлі людьми Баришівської РДА.

В роботі взяли участь: начальник служби у справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадміністрації Г.І.Ігнатенко, начальник управління соціального захисту населення Маценко Л.Я., головний редактор районної газети «Баришівський вісник» Басенко А.О., заступник головного лікаря Баришівської центральної лікарні Волокита Л.В., почесний голова громадської ради Баришівської райдержадміністрації, співзасновник громадської організації «Екологія та соціальний захист» Новицька Л.Я., та спеціалісти управління освіти, молоді та спорту, центру надання адміністративних послуг, Баришівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Баришівського відділення поліції Переяслав – Хмельницького відділу ГУНП в Київській області.

Ознайомила присутніх з моніторингом реалізації проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» в Київській області та Баришівському районі  менеджер з інформаційної кампанії проекту Мартиненко Анастасія, яка зазначила: «Торгівля людьми - завжди актуальне питання для будь-якої держави, яка прагне віднести себе до цивілізованої. Це явище світового масштабу. Торгівля людьми – це злочин, який грубо порушує закріплені та гарантовані Конституцією України права на свободу, честь і гідність людини. Незважаючи на те, що держави вживають заходів для попередження та запобігання цьому явищу, воно продовжує катастрофічно поширюватися в нашому суспільстві. Особливо загрозливою стає ситуація у сфері торгівлі дітьми та жінками».

В ході засідання були обговорені питання ідентифікації постраждалих від торгівлі людьми, встановлення відповідного статусу, надання допомоги. Мартиненко Анастасія розповіла про законодавчу і нормативно-правову базу з питань протидії торгівлі людьми, поділилася досвідом роботи громадської організації  у цій сфері, відповіла на питання учасників зустрічі.

Оголосили про конкурс для учнів середніх класів,  креативного плакату з протидії торгівлі людьми на тему: «Будь обережним! Торгівля людьми – це може трапитись з кожним».

На завершення засідання  всі присутні отримали інформаційні буклети та плакати.

Головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадміністрації Ілляш Юлія