Соціальна сфера

Від усієї душі…

Вже традиційно з нагоди відзначення Дня матері та Дня сім’ї Баришівським районним Центром опіки дитини та службою у справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадміністрації проводиться районне свято для опікунів, піклувальників та прийомних батьків «Від усієї душі».

Цього року захід відбувся 15 травня 2018 року, в якому взяли участь 20 опікунів та 3 прийомні сім’ї району.

Запрошеним перед початком дійства дітки вручали квіти, чим всіх приємно здивували. Потім присутні переглянули відео ролик про найріднішу, найдорожчу в світі людину - маму, після якого не могли не забриніти сльози.

Далі з вітальними словами, наповненими щирої вдячності та найкращими побажаннями, звернулися перший заступник голови адміністрації Гордієнко Віталій Миколайович та начальник служби у справах дітей та сім’ї адміністрації Ігнатенко Ганна Іванівна.

Приємною несподіванкою для присутніх було нагородження Подяками Баришівської райдержадміністрації та подарунками за сумлінне виконання своїх обов’язків 2-ох опікунів Яксун Лідії Сергіївни (смт Баришівка), Семененко Валентини Іллівни (с.Григорівка) та 2-ох прийомних сімей Петренко Тетяни Іванівни, Юрія Миколайовича (с.Лехнівка), Кодоли Світлани Олексіївни (с. Ярешки).

Потім присутніх привітали вихованці дошкільного навчального закладу «Промінь» смт Баришівка. Дітки торкнулися самої глибини душі кожного своїми щирими словами, віршами, танцем та сценкою.

Далі виступила Безпалюк Тетяна Сергіївна – директор Баришівського районного Центру опіки дитини, яка на діаграмах продемонструвала презентацію щодо проведеного анонімного анкетування серед дітей під опікою; вікової категорії опікунів; забезпеченості житлом їх підопічних. Нагадала про права та обов’язки опікунів, їх важливу роль у вихованні дітей. Розповіла, що опіка завжди була найпріоритетнішою формою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Щодо оздоровлення та відпочинку дітей, наявності путівок до санаторіїв та таборів розповіли головний спеціаліст Служби Візір Ольга Сергіївна. Присутні переглянули фотографії кожного з оздоровчих закладів.

Про порядок призначення та виплату державної соціальної допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, дала роз’яснення заступник начальника управління соціального захисту населення адміністрації – Сухенко Людмила Дмитрівна

А головний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту адміністрації, Нитченко Оксана Леонідівна, провела з присутніми бесіду щодо необхідності залучення до гурткової роботи діток, розвитку їх творчих здібностей, навчання, виховання та про наявні гуртки при навчальних закладах.

Проінформувала про порядок нарахування та виплати пенсії по втраті годувальника заступник начальника Баришівського об’днаного управління пенсійного фонду Бодак Інна Григорівна.

В кінці заходу опікуни обмінялися досвідом виховання дітей та надали рекомендації один одному.

Ми щиро вдячні ТОВ «Торговий дім Шантіль» який долучився до заходу та надав посильну допомогу.

Безпалюк Т.С., директор Баришівського районного Центру опіки дитини

Фото О. Надоленка