Соціальна сфера

Торгівля людьми – проблема сьогодення

14 травня 2018 року громадською організацією «Фундація «Гармонізоване суспільство» в рамках виконання проекту: «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» на базі ЦСПРД «Отчий дім» (Києво-Святошинський р-н, с.Петрівське) проведено семінар для представників уповноважених за надання статусу та ЦСССДМ, на тему: «Обмін кращими практиками серед суб’єктів НМВ з питань виявлення, надання комплексної багатосторонньої допомоги постраждалим, встановлення статусу».

В роботі семінару взяли участь головний спеціаліст ССДС Баришівської РДА Ілляш Ю.В. та начальник відділу соціальної роботи БРЦСССДМ  Павленко М.В. Голова правління ГО «Фундація «Гармонізоване суспільство» Наталія Грищенко ознайомила учасників з законодавством України в сфері протидії торгівлі людьми, статистичними даними 2012 – 2018 років, формами торгівлі людьми. Під час вправи в групах «дія – спосіб - мета», присутні самостійно ідентифікували постраждалих, визначали прямі і непрямі ознаки постраждалих. Детально розібрали механізм порядку встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми та формування пакету документів задля можливості встановлення статусу.

По закінченню під час підведення підсумків, всі учасники отримали сертифікати про успішне завершення тренінгу: «Виявлення, ідентифікація та надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми. Роль та завдання суб’єктів у Національному механізмі взаємодії».

Служба у справах дітей та сім’ї Баришівської РДА