Соціальна сфера

Набір групи дітей у табір «Фавор» Львівської області

Служба у справах дітей та сім’ї Баришівської РДА інформує про набір діток для відпочинку у християнському спортивно-туристичному таборі «Фавор» Львівської області з 22.07.2018 року терміном на 10 днів.

Вже четвертий рік підряд діти нашого району відпочивають у цьому таборі, який знаходиться високо в горах.

Під час відпочинку вони мають змогу купатися в гірських річках та під водоспадом «Кам’янка», отримати практичні навички проживання на природі, майстер класи з образотворчого мистецтва по роботі з природними та штучними матеріалами, брати участь у естафетах, конкурсах, змаганнях, ловити рибу.

На території знаходяться розваги: тетербол, теніс, батут, поле для гри у волейбол, футбол та ін.

Щовечора весь табір збирається біля костра співаючи під гітару та ділячись враженнями за минувший день.

Не менш захоплюючими будуть і одноденні, дводенні та трьохденні походи: підйом в гори на висоту 2000 м над рівнем моря на канатно-крісельній дорозі, на скелі Олекси Довбуша (Івано-Франківська область), на вершину гори Говерли (2061 м) та інші.

Харчування в таборі 6-ти разове: 1-ий сніданок, 2-ий сніданок, обід, полуденок, вечеря та перекус).

Вартість путівки у 2018 році складає 2900,00 грн. Проте, дітям пільгових категорій можлива знижка.

Всі бажаючі можуть звернутися до Служби у справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадмністрації: смт Баришівка, пл. Миру, 1 (4-ий поверх, ліве крило), тел.: 4-14-73.

Додаємо фото наших діток, які відпочивали у цьому таборі.

Безпалюк Т.С., директор Баришівського районного Центру опіки дитини