Соціальна сфера

Милосердя на Великдень

Великдень – це найбільше і найважливіше християнське свято, яке відзначають усі люди. Святий Великдень спонукає кожного із нас ще раз замислитись над духовними та моральними цінностями, втілити свої думки та відчуття в добрі, щирі справи, розділили радість пасхальних днів з тими, хто знаходиться в складних життєвих обставинах.

Баришівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  постійно проводить  благодійну акцію  „Допомога  поруч”. Так сталося і цього року  напередодні та опісля  Свята Пасхи до центру соціальних служб завітали більше 30 сімей, які опинились в складних життєвих обставинах та виховують малолітніх дітей із сіл Рудницьке,  Пасічна, Морозівка, Борщів, Лехнівка, Волошинівка, Ярешки, Дернівка, Перемога, Садове, Веселинівка, Масківці, Сезенків, Лукаші, Пилипче,  Яблуневе, Гостролуччя та смт. Баришівка.

Сім’ї мали можливість вибрати одяг та взуття для дорослих та дітей,  який зібрали батьки дитячої недільної школи Богословської академії Михайлівського Золотоверхого Собору  (керівник школи отець Петро),  передав одяг  також голова сімейного відділу Бориспільської єпархії, настоятель  Свято – Троїцького храму с. Пасічна Протоієрей Іван Омельчук та небайдужі люди. В рамках благодійної акції спеціалістами центру також проведені індивідуальні консультації з кожною сім’єю, надані соціальні послуги відповідно потреб та запитів.

Скільки  людей, які потребують нашої уваги, живе поруч! Тож  нехай наша допомога дістанеться їм! І нехай радісно усміхнуться назустріч їхні очі, а це значить, що на землі стане трішечки тепліше.

Л. В. Борзак – директор Баришівського районного  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді