Соціальна сфера

Вибір професії – запорука професійного успіху

Кожна людина у своєму житті  зіштовхується з вибором, який матиме важливий вплив  на все її подальше життя. Йдеться про вибір професії. Найбільший вплив на вибір майбутньої професії дітьми, звичайно, мають батьки,  але і спеціалісти державної служби зайнятості також намагаються допомогти школярам знайти себе і правильно визначитися з обраною  професією.

Тому 11.04.18р. провідним фахівцем Баришівського районного центру зайнятості Поготовкою І.М. в було проведено профорієнтаційний захід  «Урок реального життя» з учнями 8 класів Баришівської ЗОШ ім. М. Зерова. Присутнім школярам  надана детальна інформація щодо економічної ситуації в районі, актуальності професій та спеціальностей та про джерела інформації про світ професій. Також в  процесі проведення інтерактивних вправ учні були ознайомлені з поняттями «професія», «спеціальність», «галузь», «кваліфікаційні характеристики». 

Зустріч з учнями мала взаємовигідний результат, бо вчасна допомога молоді у професійному самовизначенні сьогодні допоможе уникнути багатьох негараздів у майбутньому.

 

Заступник директораЛ.В. Карпенко