Соціальна сфера

Благодійна акція «Великоднє диво»

Великдень – одне з найбільших релігійних свят, яке відзначають християни усього світу. Дуже хочеться, щоб в таке велике, світле свято жодна дитина не залишилась без уваги, тепла та подаруночка.

Напередодні Великодня традиційно Баришівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено щорічну благодійну акцію «Великоднє диво» за сприяння голови Баришівської районної державної адмінстрації О.А. Левченка та голови Баришівської районної ради В.А. Гуменюка. Разом із привітаннями та побажаннями радісних, щасливих, а саме головне, мирних Великодніх свят 33 сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах та інвалідам війни, з числа учасників АТО, були надані продуктові набори та паски до свята.

Також Великодні гостинці отримали і діти – сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях району.

М.В. Павленко, начальник відділу соціальної роботи Центру