Соціальна сфера

Засідання Комісії з питань захисту прав дитини

У малій залі засідань Баришівської райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови адміністрації  Віталія Миколайовича Гордієнка 4 квітня 2018 року відбулося засідання Комісія з питань захисту прав дитини за участю керівників управлінь, установ району, відділів та структурних підрозділів адміністрації.

На порядок денний членам Комісії були винесені наступні питання.

Розглянули три  звернень про здійснення нотаріальних дій в інтересах дітей: дарування квартири, житлового будинку, земельної ділянки і т.д.

Про надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав     2-ох жінок відносно малолітніх дітей. Члени Комісії вивчили документи та заслухали обґрунтування представника служби у справах дітей та сім’ї, пред’явлені документальні факти, що свідчать про неналежне виконання своїх прямих батьківських обов’язків. У результаті розгляду цього питання члени Комісії прийшли до висновкупро доцільність позбавлення батьківських прав.

За поданням центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей та сім’ї розглянули питання про неналежне виконання батьківських обов’язків 2-х сімей, які мають статус багатодітних. З метою збереження біологічної сім’ї для дітей, вирішили посилити контроль як соціальними службами району, так і виконавчими комітетами сільських рад за умовами проживання та виховання дітей в цих родинах, притягнути батьків до адміністративної відповідальності.

Директор Баришівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Борзак Л.В. ознайомили присутніх про результати супроводження трьох сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку Центру; про необхідність взяття під соціальний супровід 3-х сімей.

Головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї Ілляш Ю.В. виступила з питання захисту житлових та майнових пав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, зокрема про вжиті заходи в цьому напрямку роботи.

Представили членам Комісії для перегляду та затвердження індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Відповідно до поданих заяв та матеріалів членами Комісії прийняті рішення та надано відповідні рекомендації.

Майорова Т.І. – головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї Баришівської РДА