Соціальна сфера

Для покращення якості обслуговування

На виконання заходів щодо покращення умов проживання вразливих верств населення, згідно плану роботи Баришівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на 2018 рік, завідувач відділення соціальної допомоги вдома територіального центру Палій І.В. 13 березня 2018 року відвідала одиноких непрацездатних громадян села Поділля, які перебувають на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома,  з метою перевірки якості обслуговування підопічних соціальним робітником.

Звіт про роботу соціального робітника Білоног І.М. (с.Поділля) та аналіз стану обслуговування підопічних буде заслухано на черговій виробничій нараді працівників територіального центру.

І.І. Кутовий, директор Баришівського районного  територіального центру соціального обслуговування   (надання соціальних послуг)