Соціальна сфера

Любов’ю зігріті…

Працівники служби у справах дітей та сім’ї Баришівської РДА – Ілляш Ю.В. та Баришівського районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді  - Савчук О.Б. здійснили візит, з метою перевірки функціонування прийомної сім’ї Мельниченко, яка була створена у грудні 201 року.

В сім’ї виховується троє діток, вихідці Іванківського району Київської області - Юля, Михайлик та Володя.

Юля в цей день святкувала свій шостий день народження, тому в оселі панував святковий настрій, різнокольорові кульки, подарунки та торт з світками. Дівчинка та її братики від працівників Служби та Центру  отримала м’які іграшки, солодощі, ляльку, набір творчості для розфарбовування та квіти.

У цій родині панує атмосфера любові та взаємоповаги. В очах дітей  сяєрадість, адже вони знайшли свою родину, рідну домівкуі маму, якадаєїм свою любов, ніжність та родинний затишок.

У сім’ї з дітьми склалися чудові взаємини, адже від дітей виходять любов і тепло. Анайголовніше - це взаємні почуття.

Служба у справах дітей та сім’ї Баришівської РДА