Соціальна сфера

Засідання Комісії з питань захисту прав дитини 01.03.2018

Під головуванням першого заступника голови адміністрації  Віталія Миколайовича Гордієнка 01.03.2018 року відбулося засідання Комісія з питань захисту прав дитини при Баришівській райдержадміністрації за участю керівників управлінь, установ району, відділів та структурних підрозділів адміністрації.

На порядок денний членам Комісії були винесені наступні питання.

Розглянули вісім  звернень про здійснення нотаріальних дій в інтересах дітей: дарування квартири, житлового будинку, земельної ділянки і т.д.

Про надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав     2-ох чоловіків відносно малолітніх дітей. Члени Комісії вивчили документи та заслухали пояснення заявниць. Пред’явлені документальні факти, що свідчать про неналежне виконання своїх прямих батьківських обов’язків. У результаті розгляду цього питання члени Комісії прийшли до висновкупро доцільність позбавлення батьківських прав.

Вивчили та прийняли рішення в найкращих інтересах дітей про встановлення порядку спілкування та побачень двом батькам з дітьми, які проживають окремо.

Відповідно до заяви жительки с.Яблуневе, розглянуто питання про призначення її піклувальником над онуком, який залишився сиротою.

З метою влаштування до сімейних форм виховання дитини, позбавленої батьківського піклування, яка перебуває в КОЦСПРД «Сезенків», детально вивчили та прийняли рішення про направлення вихованки до дитячого будинку сімейного типу.

Директор Баришівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Борзак Л.В. та спеціаліст із соціальної роботи Янішевська Л.Д. ознайомили присутніх про результати супроводження п’яти сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку Центру; про необхідність щодо продовження терміну соціального супроводу 2-х сімей.

На виконання районної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» на 2018-2020 роки розглянули питання про надання матеріальної допомоги 2-м сім’ям, яка опинилися в складних життєвих обставинах та перебуває під соціальним супроводом Баришівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на загальну суму 2 000 грн.

Представили членам Комісії для перегляду та затвердження індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Відповідно до поданих заяв та матеріалів членами Комісії прийняті рішення та надано відповідні рекомендації.

Майорова Т.І. – головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї Баришівської РДА