Соціальна сфера

01 березня 2018 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації В.М. Гордієнка, за участю директора Баришівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) І.І. Кутового, членів комісії та представників виконавчого комітету Березанської міської ради відбулося засідання комісії з особливих питань поселення у відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Баришівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Під час засідання розглянули звернення виконавчого комітету Березанської міської ради щодо тимчасового влаштування громадян до відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Баришівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

За результатами засідання прийнято відповідні рішення.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації