Соціальна сфера

Інформація Баришівського районного центру зайнятості про проведення “Дня відкритих дверей”.

21 лютого 2018 року в актовому залі приміщення центру зайнятості проведено “День відкритих дверей”. На цей захід було запрошено  роботодавців, що пропонують вакансії на новостворених робочих місцях, а саме: представники ТОВ «Метало Гальва Україна», ТОВ «ЕС Джей Профіль Україна»». Також захід відвідали представники районного військового комісаріату та Баришівського об’єднаного управління пенсійного фонду.

Представники  підприємств презентували майбутнє виробництво,  плани подальшого його розвитку,  наявність вакансій на даний та найближчий час, розповіли про вимоги до претендентів на працевлаштування.  Під час  діалогу  було заплановано проведення екскурсії на виробництві для безробітних, які виявили зацікавленість даними вакансіями.

Представники пенсійного фонду розповіли про нововведення  пенсійної реформи, легалізацію праці, про можливість реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду України для отримання необхідної інформації.

Детально та з практичним досвідом інформував представник військового комісаріату про службу у ЗСУ за контрактом, зазначив недоліки і переваги та відзначив патріотизм земляків, що проходили службу в АТО.

По закінченні заходу безробітні мали змогу особисто поспілкуватись з представниками роботодавців та соціальними партнерами, а також директором Київського обласного центру зайнятості Денисом Георгійовичем Дармостуком та його заступником Світланою Миколаївною Квіткою, які прийняли участь у даному заході та проінформували його учасників про стан ринку праці в регіоні  та про послуги, що надаються Службою зайнятості.

Захід відвідали близько 70 безробітних осіб. Деякі з них погодилися з пропозицією роботодавців щодо проходження стажування на аналогічному та вже функціонуючому підприємстві в м. Черкаси

Директор   В.В.Балан