Соціальна сфера

З нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в с. Волошинвка Баришівського району пройшло покладання квітів «Хто вмирає в боротьбі - в серцях живе навіки»

За волю поклали безцінне - життя.

Герої не вмирають. Просто йдуть…

Із майдану – в небо...

Україна ніколи  ні на кого не нападала, але її земля полита кров’ю синів та дочок за споконвічне прагнення до волі та незалежності України. Трагічні події на Майдані Незалежності під час революції гідності як символ всенародного спротиву проти тодішньої влади, яка принижувала українську мову, була проти інтеграції в Євросоюз, стрімко зростала корупція. Влада не чула народ і виставила силовиків. 100 чоловік загинуло. Їм посмертно присвоєно звання Героя України, нагороджені Золотою Зіркою. Їм присвячують пісні, пишуть вірші. Тетяна Домащенко їх вперше назвала Небесною Сотнею. Тарас Більчук зробив 100 світлин про події на майдані, з яких була зроблена виставка до 4-річчя Небесної Сотні. Створюють кінофільми. Їхніми іменами називають вулиці.

Небесну Сотню вшановують і в Європі. У Страсбурзі відкрито меморіал, зірку встановлено перед входом у Раду Європи.

Вшанувати героїв Небесної Сотні прийшли учні 7-го класу Волошинівського НВК ім. Руслана Лужевського (вчитель Коломієць О.В.), працівники сільської ради та жителі села до пам’ятних знаків Полуцькому Олександру та Лужевському Руслану, які боролися за вільну Україну, але вже на Сході. Діти поклали живі квіти вдячності нашим землякам.

Захід організували зав.бібліотекою Марченко М.Г. та директор будинку культури Івченко Т.В.

 

Директо БК с. Волошинівка, Т.В.Івченко