Соціальна сфера

З Днем народження родино!

10 січня 2018 року за сприяння голови Баришівської райдержадміністрації Левченка О.А. та заступника голови районної ради Богдана С.І., Баришівським районним центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді спільно зі службою в справах дітей райдержадміністрації, управлінням соціального захисту населення  райдержадміністрації була проведена акція «З днем народження, родино!».      Гості завітали в новостворену прийомну сім’ю Мельниченко та тепло привітали родину з Днем народження квітами, картиною – оберегом, солодощами, пам’ятними подарунками.

Побажали здоров’я, терпіння, любові, добра і процвітання на радість  дітям.  Маленькі Юля, Міша та Вова напередодні Нового року знайшли свою родину.  Дитячі мрії збуваються!

Баришівський районний центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді

Фото О. Надоленка