Соціальна сфера

«Скажемо «Ні насильству!!!»»

На виконання розпорядження «Про затвердження заходів щодо проведення Всеукраїнської щорічної акції «16 днів проти насильства» в Баришівському районі від 24.11.2017 № 602 та з метою привернення уваги учасників навчально – виховного процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, 01.12.2017 року у Гостролуцькому та Волошинівському НВК представником ювенальної превенції Баришівського ВП, Івасенко Л.Л. та провідним спеціалістом служби у справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадміністрації, Хоменко Ю.О. було проведено профілактичні бесіди на тему: «Наслідки насильства», «Як уникнути насильство?, тест на виявлення рівня гуманності взаємовідносин батьків з дітьми та анкетування на тему:«Виявлення жорстокого поводження з дітьми». В ході розмови з дітьми також обговорювалось питання профілактики правопорушень та злочинності, шкідливих звичок серед учнівської молоді. Для учнів ця тема виявилась надзвичайно актуальною та цікавою, не соромлячись вони задавали старшому інспектору поліції питанняна особисті теми. Бесіда пройшлау форміжвавого діалогу, Людмила Леонідівна відповіла на всі поставлені їй питання.

Дати проведення акції (із 25 листопада  по 10 грудня) є символічними. Вони створюють своєрідний  ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства, боротьби зі СНІДом, рабством та дій щодо захисту прав людини.

Так як дата уроку співпала з Всесві́тнім днем боротьби́ зі СНІДом-на згадку діти отримали брошури про те, як передається і не передається ВІЛ-інфекція.

 

Провідний спеціаліст ССДС -  Хоменко Ю.О.