Соціальна сфера

Нас багато у мами й тата

Службою у справах дітей та сім`ї Київської обласної державної адміністрації проведено обласне свято “Нас багато у мами й тата” для багатодітних родин Київської області (на базі санаторію «Україна» (смт.Ворзель).

Участь у в обласному святі взяли 32 запрошені багатодітні сім`ї (всього 200 учасників), які є зразком по збереженню традиційних сімейних цінностей, відповідальному батьківству та вихованню дітей. Серед них було 2 жінок які носять почесне звання Мати-героїня, одна з яких виховує 15 дітей.Баришівський район представляла багатодітна родина Юліана та Оксани Москаленків.

Під час офіційного відкриття свята начальник служби у справах дітей та сім`ї Київської обласної держаної адміністрації Онопрієнко-Капустіна Н. В. наголосила на тому, що метою даного заходу є – представлення інтересів та захист прав багатодітних сімей, сприяння фізичному, культурному та інтелектуальному розвитку дітей з багатодітних родин та успішній інтеграції їх у суспільне життя.

Окрім того, Наталія Василівна вручила кожній сім’ї мультиварку- подарунокпро проведений захід.Петровкіс Ігор Евалдсович – комерційний директор Київського заводу безалкогольних напоїв «Росинка», взяв участь в урочистому відкритті обласного свята для багатодітних родин та надав продукцію свого підприємства для учасників.Програмою даного заходу для дітей були майстер-класи — розпис новорічних скульптур (дерев’яних та гіпсових), біокераміка (вироби з солоного тіста), сніжинка в техніці квілінг, новорічна листівка та інше. Батьки відвідали тренінги у психологів та розглянули наступні питання: 1)Медіаграмотність у контексті інформаційної безпеки. Основи та практичні рекомендації. 2) «З батьків починається мова». 3) Як розвивати у дитини критичне мислення. Також учасники обласного свята переглянули театральну п`єсу «Зерносховище» за мотивами твору Наталії Ворожбит.

В ході заходу багатодітні родини мали змогу познайомитися, потоваришувати, а також поділити досвідом у вихованні дітей, обговорити проблемні питання та колективно знайти виходи для їх розв’язання.
Під час вечірньої концертної програми багатодітні сім`ї представили відео презентації про свої родини та показали номери художньої самодіяльності.

Служба у справах дітей та сім’ї  Баришівської РДА