Соціальна сфера

Кожній дитині - родину

З 05 по 07 жовтня  прийомні батьки Тетяна Іванівна та Юрій Миколайович  Петренки з с.Лехнівка, були присутні на культурологічному, інформаційному обласному заході «Кожній дитині - родину». Зустріч відбулась в м.Буча на базі дитячого позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Променистий».Участь в заході взяли понад 70 осіб, це батьки-вихователі, прийомні батьки та одна патронатна сім’я.

Захід «Кожній дитині-родину» мав на меті не лише інформаційний характер, але й був покликаний зблизити батьків-вихователів та прийомних батьків, надихнути їх в нелегкій праці – гідному вихованню дітей, які з веління долі втратили можливість виховуватися рідними батьками. Саме тому, в ході триденної зустрічі, учасники заходу відвідали виставу «Театр у кишені, або Всі ролі зайняті» в Київському національному академічному театрі опери, взяли участь в культурно-мистецькій програмі «А ми удвох», організованою тренерами, задля можливості пригадати та відновити яскраві та незабутні події життя батьків-вихователів та прийомних батьків.

Підсумовуючи проведений захід начальник служби у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації Наталія Онопрієнко-Капустіна наголосила на важливості зустрічей даного формату для батьків-вихователів та прийомних батьків, а також запевнила, що службою у справах дітей та сім’ї облдержадміністрації і надалі проводитиметься активна робота не лише щодо забезпечення сімейними формами виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, але й до якості їх виховання.

 

 Служба у справах дітей та сім’ї Баришівської РДА