Соціальна сфера

ОГОЛОШЕННЯ!

13 вересня 2017 року о 09.00 год. у приміщенні Перемозької сільської ради за участю виконуючого обов’язки голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнка, начальника поліції Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ НП в Київській області О.М. Гаврися, дільничого офіцера поліції та голови виконавчого комітету Перемозької сільської ради Т.М. Рихлик,  відбудеться виїзна робоча зустріч з профілактики та протидії правопорушень у Баришівському районі.

Порядок денний робочої зустрічі:

1. Звіт начальника поліції Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ НП в Київській області та дільничного офіцера поліції про стан правопорядку на території Перемозької сільської ради за 8 місяців 2017 року.

Баришівська райдержадміністрація