Соціальна сфера

З любов’ю до дітей…

Світлий Великдень - це християнське свято, якеприсвяченеВоскресінню Христовому. Воновважається одним із самих древніх і важливих для церкви. Святкування Великодня - найбільшарадісна подія для всіх людей, як католиків, так і православних. Він знаменує собою любов до життя, перемогу над смертю і надію на вічне існування.

З метою привітання з цим світлим святом сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, службою у справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадміністрації було проведено районну благодійну акцію «З любов’ю до дітей».

В рамках акції отримали продуктові набори 35 сімей, в яких виховується більше 100-та дітей, які потребують особливої уваги та підтримки: внутрішньо переміщені, сім’ї учасників та поранених військовослужбовців антитерористичної операції, багатодітних та малозабезпечених родин.

Робота в даному напрямку триває, адже головна мета, в першу чергу, спрямована на надання допомоги і підтримки сім'ям з дітьми, для вирішення проблемних питань і створення умов для нормального розвитку і виховання кожної дитини в сім'ї, попередження соціального сирітства, збереження біологічної сім'ї для кожної дитини.

Ми щиро вдячні підприємцям нашого району, які долучилися до акції та надали посильну допомогу: Мітічу С.І., ФОП «Кальченко М.І.»,  ФОП «Цубера О.М.», ДП «Рітейл Центр», ТОВ «Баришівказернопродукт».

Безпалюк Т.С., директор Баришівського районного Центру опіки дитини