Соціальна сфера

Для покращення якості обслуговування 17.03.2017

На виконання заходів щодо покращення умов проживання вразливих верств населення, згідно плану роботи Баришівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на 2017 рік, завідувач відділення соціальної допомоги вдома територіального центру Палій І.В., працівники сектору соціальних інспекторів управління соціального захисту населення Баришівської райдержадміністрації Пчолкіна В.В., Гузь А.П.  17 березня 2017 року відвідали одиноких непрацездатних громадян сіл Садове, Лехнівка, Ярешки, Недра які перебувають на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома,  з метою перевірки якості обслуговування підопічних, надання їм соціальних послуг соціальними робітниками.

Звіт про роботу соціальних робітників Богдан О.В. (с.Садове), Худоби Л.І., Сіпко Н.М., (с.Лехнівка), Зорі Н.В. (с.Ярешки), Черниш О.В. (с.Недра)  та аналіз стану обслуговування підопічних буде заслухано на черговій виробничій нараді.

І.І. Кутовий, директор Баришівського районного територіального центру соціального обслуговування  (надання соціальних послуг)