Соціальна сфера

Засідання Міжвідомчого оперативного штабу з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей

Забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист та всебічний розвиток встановлює основні засади державної політики у сфері охорони дитинства.

Особливу увагу при цьому зосереджено на оздоровленні дітей, а головним чином тих, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

16 березня 2017 року в приміщенні малого залу Баришівської районної державної адміністрації за участю виконуючого обов’язки голови адміністрації Гордієнка В.М., начальника служби у справах дітей та сім’ї, Ігнатенко Г.І., начальника фінансового управління, Лепіска Д.М., директора центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Борзак Л.В., радника голови районної ради, Гордієнко К.А., директора Фонду соціального страхування по тимчасовій втраті працездатності, Слепенчука І.Ф., начальника санепідемслужби, Оврашка О.І., заступника головного лікаря центральної районної лікарні Волокити Л.В., виконуючої обов’язки заступника головного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги, Забережної Л.В., начальника управління соціального захисту населення, Маценко Л.В., виконуючого обов’язки начальника управління Держпродспоживслужби, Горбатка А.М. та головного спеціаліста управління освіти, молоді та спорту, Нитченко О.Л. відбувся міжвідомчий оперативний штаб з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей району.

На засіданні штабу розглядалися питання:

1.     Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей у 2016 році. Про фінансування програм оздоровлення та відпочинку дітей.

2.     Про підготовку до оздоровчої кампанії та прогнозовані показники на 2017 рік.

3.     Про результати проведення анкетування серед учнів загальноосвітніх шкілрайону про відпочинок під час зимових канікул.

Були прийняті відповідні рішення та пропозиції щодо покращення надання якісних оздоровчих та відпочинкових послуг діткам району у 2017 році. Адже, організоване оздоровлення та відпочинок забезпечує поліпшення стану здоров’я дітей, відновлення їх життєвих сил, зайнятість у канікулярний період, запобігає їх бездоглядності, дає можливість продовжити виховний процес та розвиток творчих здібностей дітей.

Т.С. Безпалюк, директор Баришівського районного Центру опіки дитини