Соціальна сфера

Торгівля людьми – застереження!

14 лютого 2017 року для педагогічного колективу та учнів старших класів Селищанського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок» працівниками служби у справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадміністрації була проведена тематична зустріч, під час якої висвітлювались актуальні питання: «Протидія торгівлі людьми» та «Здоровий спосіб життя».

Здається досить дивним, повідомила головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї Ілляш Ю.В., що сьогодні, в XXIстолітті, ми змушені говорити про торгівлю людьми не в історичному контексті, а в реальному   часі. На превеликий жаль, і зараз, мільйони людей у світі перебувають у рабстві. Люди перетворюються на «товар», який можна продавати і купувати, використовувати як завгодно, а потім викидати як непотріб. Тому торгівля людьми вважається сучасною формою рабства, і розглядається на міжнародному рівні як злочин, що карається законом. Україна є лідером Східної Європи за кількістю постраждалих.

В цікавій та доступній формі учасники були  ознайомлені з таким поняттям, як «торгівля людьми». Ніхто не залишився байдужим до цієї теми після перегляду фільму «Торгівля дітьми…».

Крім почутої інформації учні також отримали буклети «Якщо ви постраждали від злочину торгівля людьми», «Для закоханих. Плануй своє життя». Приємно те, що не усвідомлюючи в повному обсязі проблемні питання які обговорювались, діти з цікавістю сприймали почуту інформацію, були активними, задавали  різноманітні питання по темі.

 

Служба у справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадміністрації