Соціальна сфера

Робоча зустріч директора Баришівського РЦЗ з представником ТОВ «Метало Гальва Україна»

12.12.17 директор Баришівського РЦЗ провів робочу зустріч з керівництвом з питань персоналу ТОВ «Метало Гальва Україна». Метою зустрічі було отримання інформації про потребу в робітничих кадрах на найближчий період. Тобто забезпечення кадрового потенціалу за допомогою безробітних, що обліковуються у центрі зайнятості у перші місяці 2018 року після пуску та наладки виробничих потужностей підприємства.  Враховуючи конкретні наміри роботодавця по створенню понад 200 нових робочих місць виникла потреба у підборі кандидатур на  робітничі  професії, які потребують відповідної кваліфікації, а також проведення навчання роботодавцем. Для більш детального ознайомлення з потребою у кадрах на 2018 рік, директор центру зайнятості запросив керівництво підприємства відвідати центр зайнятості 20.12.17р. у день проведення заходу «День відкритих дверей центру зайнятості». Під час проведення даного заходу безробітні матимуть можливість ознайомитись  із переліком та вимогами до прогнозованих вакантних посад, умовами праці, залишити своє резюме, отримати візитівку підприємства та іншу інформацію корисну для успішного працевлаштування. В свою чергу центр зайнятості сподівається на успішний запуск виробництва та отримання звіту про попит на робочу силу.

 

Баришівський районний центр зайнятості

1 грудня - Всесвітній день порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми

Проблема в тому, що ми, як і багато років тому, не хочемо всерйоз сприймати факт, що живемо у світі, в якому існує вірус імунодефіциту людини, і повірити, що проблема СНІДу і його наслідків безпосередньо стосується кожного. А даремно, адже сьогодні Україна займає перше місце в Європі та шосте у світі за швидкістю розповсюдження ВІЛ і хворих на СНІД.

Учні Рудницького НВК разом із вчителем біології Рудницького НВК О.М. Шимко підготували і провели для присутніх  присутніх - учнів 5-11 класів та колективу працівників діалог-розмову, в якій ознайомили з теорією виникнення СНІДу. Під керівництвом вчителя пригадали шляхи передачі ВІЛ-інфекції. З'ясували причини розповсюдження ВІЛ в Україні. І міжнародні, і вітчизняні експерти називають, найчастіше, три причини: наркотики, Чорнобиль (імунітет нації катастрофічно падає), зубожіння нації.

Були наведені статистичні дані ООН та статистичні дані проблем ВІЛ/СНІДу в Україні.

Вчитель провела з присутніми вікторину «Міфи і факти про ВІЛ/СНІД», у  ході якої учні визначили міфи і факти про ВІЛ/СНІД, дали вичерпні пояснення кожному.

Далі  застосували елемент елемент тренінгу - вправу «Ситуації, в яких ми ризикуємо».Добровільні учасники об'єдналися у 3 групи. Кожна група отримала по дві картки з описом ситуації. Після обговорення кожна група запропонувала свій варіант поведінки в даній ситуації.

На кінець Гудим Юлія та Лесик Аліна всім учням зачитали «Пам'ятку безпеки: Ти не заразишся ВІЛ, якщо дотримуватимешся простих правил безпеки».

ВІЛ-інфекція не заважає дружити!

 

Завідуючий сільським клубом с. Рудницьке,   В. С. Поляничко

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Шановністрахувальники,  Бориспільське відділення Управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області ПРОСИТЬ подати заяви – розрахунки на матеріальне забезпечення застрахованих осіб ДО 15 ГРУДНЯ 2017 РОКУ . 

22грудня 2017року будуть оголювати рахунки.

Дякуємо за розуміння!

Довідки за тел. (04576) 53156

 

Баришівська РВД

Засідання комісії з питань виділення одноразової грошової допомоги відповідно до заходів районної програми «Турбота» 07.12.2017

07 грудня 2017 року у малій залі райдержадміністрації під головуванням заступника голови комісії, начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Л.В. Маценко, за участю керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району відбулося засідання комісії з питань виділення одноразової грошової допомоги відповідно до заходів районної програми «Турбота».

 Під час засідання розглянули заяви жителів Баришівського району з питань виділення одноразової грошової допомоги для вирішення соціально-побутових питань та на лікування відповідно до затвердженого «Плану фінансового забезпечення виконання районної програми «Турбота» на 2017 рік п. 4.2.1.

Розглянувши подані заяви членами комісії визначено розмір матеріальної грошової допомоги на лікування та для вирішення соціально-побутових питань.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Районний профілактичний захід «Зміни життя, зупини насильство» в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

05 грудня 2017 року на базі ЦПР «Мрія» відбувся Районний профілактичний захід «Зміни життя, зупини насильство» в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Основними завданнями акції є:

- привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;

- активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства;

 - проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення  щодо нетерпимого ставлення до насильства;

- формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

На заході були присутні більш ніж 100 учнів Баришівського району. Завітали і почесні спікери:

Коваленко Костянтин Вікторович, суддя Баришівського районного суду, який виступив з тематикою : «Виховання підростаючого покоління та шкода життю, яка впливає з вживанням наркотичних засобів».

Дуже цікавим та жвавим було спілкування учнів з Бородавкою Віталієм учнем 11-го класу Баришівського НВК, який є Чемпіоном Європи з тхеквондо серед юніорів і поділився з ровесниками своєю історією успіху, наголосив про здоровий спосіб життя. Шевелюк Віталій, чемпіон світу, чемпіон України з виду спорту комбат, самозахисту і УКО  агітував учнів займатися спортом, розповів історії з життя відомих спортсменів та про свої здобутки.

Священик української православної церкви керівник відділу молоді Бориспільської єпархії отець Максим з акцентував увагу, що саме присутні в залі учні і є майбутнє України і саме від кожного залежить ким стане він в майбутньому.

Сідько Ірина Миколаївна, районний психолог провела арт-терапевтичну роботу направлену на профілактику протидії насильства

На годину-зустріч було запрошено старшого інспектора ювенальної превенції сектору превенції Баришівського відділення поліції ГУНП в Київській області, капітана поліції Л.Л. Івасенко. Вона розповіла учням про види домашнього насильства: фізичне; психологічне; економічне; сексуальне. Також Людмила Леонідівна розповіла про те, що потрібно робити у випадку насильства у сім’ї; куди звертатися по допомогу у випадку проявів насильства у сім’ї та як зберегти себе від насильства. Присутні переглянули відео-ролик «У чому причина насилля серед дітей», що змусило учнів задуматися над власною поведінкою та поведінкою товаришів у суспільстві.

На завершення ведуча заходу головний спеціаліст відділу освіти управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА   Деркач Надія Михайлівна побажала всім присутнім, щоб подібні акції не ставали традицією у нашій державі, бо ми спільними зусиллями зробимо все, аби подолати насильство  якнайшвидше.    

 

Головний спеціаліст відділу освіти управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА  О.Л.Нитченко

«Скажемо «Ні насильству!!!»»

На виконання розпорядження «Про затвердження заходів щодо проведення Всеукраїнської щорічної акції «16 днів проти насильства» в Баришівському районі від 24.11.2017 № 602 та з метою привернення уваги учасників навчально – виховного процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, 01.12.2017 року у Гостролуцькому та Волошинівському НВК представником ювенальної превенції Баришівського ВП, Івасенко Л.Л. та провідним спеціалістом служби у справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадміністрації, Хоменко Ю.О. було проведено профілактичні бесіди на тему: «Наслідки насильства», «Як уникнути насильство?, тест на виявлення рівня гуманності взаємовідносин батьків з дітьми та анкетування на тему:«Виявлення жорстокого поводження з дітьми». В ході розмови з дітьми також обговорювалось питання профілактики правопорушень та злочинності, шкідливих звичок серед учнівської молоді. Для учнів ця тема виявилась надзвичайно актуальною та цікавою, не соромлячись вони задавали старшому інспектору поліції питанняна особисті теми. Бесіда пройшлау форміжвавого діалогу, Людмила Леонідівна відповіла на всі поставлені їй питання.

Дати проведення акції (із 25 листопада  по 10 грудня) є символічними. Вони створюють своєрідний  ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства, боротьби зі СНІДом, рабством та дій щодо захисту прав людини.

Так як дата уроку співпала з Всесві́тнім днем боротьби́ зі СНІДом-на згадку діти отримали брошури про те, як передається і не передається ВІЛ-інфекція.

 

Провідний спеціаліст ССДС -  Хоменко Ю.О.

Нас багато у мами й тата

Службою у справах дітей та сім`ї Київської обласної державної адміністрації проведено обласне свято “Нас багато у мами й тата” для багатодітних родин Київської області (на базі санаторію «Україна» (смт.Ворзель).

Участь у в обласному святі взяли 32 запрошені багатодітні сім`ї (всього 200 учасників), які є зразком по збереженню традиційних сімейних цінностей, відповідальному батьківству та вихованню дітей. Серед них було 2 жінок які носять почесне звання Мати-героїня, одна з яких виховує 15 дітей.Баришівський район представляла багатодітна родина Юліана та Оксани Москаленків.

Під час офіційного відкриття свята начальник служби у справах дітей та сім`ї Київської обласної держаної адміністрації Онопрієнко-Капустіна Н. В. наголосила на тому, що метою даного заходу є – представлення інтересів та захист прав багатодітних сімей, сприяння фізичному, культурному та інтелектуальному розвитку дітей з багатодітних родин та успішній інтеграції їх у суспільне життя.

Окрім того, Наталія Василівна вручила кожній сім’ї мультиварку- подарунокпро проведений захід.Петровкіс Ігор Евалдсович – комерційний директор Київського заводу безалкогольних напоїв «Росинка», взяв участь в урочистому відкритті обласного свята для багатодітних родин та надав продукцію свого підприємства для учасників.Програмою даного заходу для дітей були майстер-класи — розпис новорічних скульптур (дерев’яних та гіпсових), біокераміка (вироби з солоного тіста), сніжинка в техніці квілінг, новорічна листівка та інше. Батьки відвідали тренінги у психологів та розглянули наступні питання: 1)Медіаграмотність у контексті інформаційної безпеки. Основи та практичні рекомендації. 2) «З батьків починається мова». 3) Як розвивати у дитини критичне мислення. Також учасники обласного свята переглянули театральну п`єсу «Зерносховище» за мотивами твору Наталії Ворожбит.

В ході заходу багатодітні родини мали змогу познайомитися, потоваришувати, а також поділити досвідом у вихованні дітей, обговорити проблемні питання та колективно знайти виходи для їх розв’язання.
Під час вечірньої концертної програми багатодітні сім`ї представили відео презентації про свої родини та показали номери художньої самодіяльності.

 

Служба у справах дітей та сім’ї  Баришівської РДА

Як заподіяти харчовому отруєнню?

Останнім часом у засобах масової інформації з'являються повідомлення про масові харчові отруєння. Частіше це пов'язано з недотриманням санітарно-гігієнічних вимог при виробництві та зберіганні харчових продуктів. Коли ви їсте в кафе або інших підприємствах громадського харчування, то зрозуміло, що ви певною мірою ризикуєте, довіряючи своє здоров'я іншим. Але харчові отруєння трапляються і вдома.

Що таке харчові отруєння? Як від них вберегтись?

Харчове отруєння, як правило, виникає при споживанні продуктів, забруднених великою кількістю бактерій або токсинами продуктів життєдіяльності цих бактерій. їжа може містити величезну кількість бактерій, але при цьому виглядати свіжою, доброякісною та привабливою. За певних умов мікроби мають властивість дуже швидко розмножуватись - уже через 12 годин із однієї бактерії може утворитись близько 7 мільярдів.

Що ж це за певні умови? Ось вони: тепло, волога, час. Бактерії, що здатні викликати харчові отруєння, ростуть та розмножуються переважно при температурі, близькій до температури тіла людини - 37° С. При температурі нижче 10° С ріст усіх небезпечних для нас бактерій уповільнюється. При температурі вище 63° С більшість бактерій гине.

Що ж це за небезпечні бактерії? Існує декілька груп бактерій, здатних викликати харчові отруєння: кишкові бактерії (сальмонели, дизентерійна паличка, умовнохвороботворні ентеробактерії), стафілококи, клостридії (зокрема, збудник ботулізму). Якщо сальмонели зазвичай знаходять у певних харчових продуктах (яйця, м'ясо, птиця), то клостридії частіше зустрічаються в довкіллі - у воді, ґрунті, виділеннях тварин. Стафілококи виділяють від хворих із запаленнями зіву або гнійничками на шкірі.

їжа з великим вмістом цукру, солі, кислоти, жиру, а також сухі продукти не сприяють росту бактерій.

Надзвичайно сприятливим середовищем для розмноження мікробів є продукти з високим вмістом білків та вологи. Це вироби і страви з м'яса птиці, риби, особливо, якщо вони не пройшли надійної кулінарної обробки. Наприклад, куряче м'ясо недостатньо просмажене біля кісточок; використання сирих яєць для приготування крему; сире молоко та сир або сметана, виготовлені з нього; готові страви, що придбані в торговельній мережі.

У жодному разі не їжте недосмажену (недоварену) птицю і м'ясо. Після подрібнення варене м'ясо та риба підлягають повторній термічній обробці. Готові страви необхідно вживати свіжими. Якщо харчовий продукт готувався заздалегідь, його слід перед вживанням перекип'ятити або просмажити, а не розігріти «до теплого».

Зберігати продукти необхідно відповідно до вказівок на упаковці. Важливо уникати стикання сирої продукції та готових страв. Для цього страви поміщайте в холодильник в щільно закритому посуді. Яйця зберігайте в холодильнику. Внутрішню поверхню холодильника мийте теплим розчином соди. З метою підвищення ефективності роботи холодильного агрегату систематично розморожуйте морозильну камеру.

Необхідно мити руки перед приготуванням або споживанням їжі та після відвідування туалету. Слід також мити руки після розробки сирих яєць, сирого м'яса, птиці.

Навіть якщо продукт на вигляд чистий, його слід помити. Ретельно мийте фрукти та овочі, які вживаєте сирими. Гарячою водою з миючими засобами для посуду вимивайте робочий стіл на кухні, розроблювальні дошки та кухонний інвентар, зокрема ті предмети, на яких розробляли сире м'ясо, птицю, яйця. Користуйтесь на кухні чистими рушником та ганчіркою.

Не подавайте на стіл продукти, якщо маєте сумнів у їх якості.

Пам'ятайте, що хвороботворні і патогенні мікроби не видно неозброєним оком. Якщо ви сумніваєтесь в якості харчового продукту, то краще його утилізувати, ніж ризикувати своїм здоров'ям та здоров'ям своїх близьких. Будьте особливо уважними, коли готуєте страви для гостей.

Пам'ятайте, що страви, приготовані з порушенням технології, можуть перетворити свято на трагедію. Не готуйте страви для інших, якщо у вас розлад кишечника, респіраторна інфекція або гнійничкова інфекція шкіри. Дотримуйтесь чистоти, виконуйте правила приготування і зберігання їжі і здоров'я вам гарантовано.

 

Баришівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області

Профілактичні заходи гострих кишкових захворювань, харчових отруєнь та забезпечення екологічно-чистими продуктами харчування дитячих і підліткових установ

Останнім часом у засобах масової інформації з'являються повідомлення про масові харчові отруєння. Частіше це пов'язано з недотриманням санітарно-гігієнічних вимог при виробництві та зберіганні харчових продуктів.

Що таке харчові отруєння? Як від них вберегтись?

Харчове отруєння, як правило, виникає при споживанні продуктів, забруднених великою кількістю бактерій або токсинами продуктів життєдіяльності цих бактерій. їжа може містити величезну кількість бактерій, але при цьому виглядати свіжою, доброякісною та привабливою. За певних умов мікроби мають властивість дуже швидко розмножуватись - уже через 12 годин із однієї бактерії може утворитись близько 7 мільярдів.

Що ж це за певні умови? Ось вони: тепло, волога, час. Бактерії, що здатні викликати харчові отруєння, ростуть та розмножуються переважно при температурі, близькій до температури тіла людини - 37° С. При температурі нижче 10° С ріст усіх небезпечних для нас бактерій уповільнюється. При температурі вище 63° С більшість бактерій гине.

Що ж це за небезпечні бактерії? Існує декілька груп бактерій, здатних викликати харчові отруєння: кишкові бактерії (сальмонели, дизентерійна паличка, умовнохвороботворні ентеробактерії), стафілококи, клостридії (зокрема, збудник ботулізму). Якщо сальмонели зазвичай знаходять у певних харчових продуктах (яйця, м'ясо, птиця), то клостридії частіше зустрічаються в довкіллі - у воді, ґрунті, виділеннях тварин. Стафілококи виділяють від хворих із запаленнями зіву або гнійничками на шкірі.

З метою створення належних умов життєдіяльності, забезпечити якісне, повноцінне, безпечне в епідвідношенні харчування та попередження гострих кишкових інфекцій і харчових отруєнь серед дітей організованих колективів, необхідно: створити безпечні умови для дотриманий технологічного процесу приготування страв, щоденний контроль за робочим станом теплового обладнання. Не допускати зустрічних технологічних потоків сировини та готових продуктів.

Отримувати лише якісну сировину та продукти, на які є товарно-транспортна накладна і в наявності маркування і етикетування. Дотримуватись термінів їх реалізації. Продукти харчування, які поступають на коротке чи тривале зберігання в холодильні та морозильні камери повинні мати стікери з номером накладної, датою виробництва, датою закладки та кінцевим строком реалізації.

Обов'язкове щоденне ведення реєстрації температурного режиму в холодильних установах.

Отримувати свіжі овочі, фрукти з результатами лабораторних досліджень їх на вміст нітратів та залишки пестицидів.

Дотримуватись технології приготування страв згідно наявних технологічних карт та реалізації їх лише в день приготування. Вживання готових страв дозволяти після відповідного запису в бракеражному журналі. Забезпечити зберігання добових проб.

Найбільш небезпечним щодо виникнення кишкових інфекцій є вироби з м'ясного або з рибного фаршу (котлети, тефтелі, зрази, битки тощо). Тому ці вироби повинні двічі проходити термічну обробку: смаження в жиру на плиті впродовж 10 хвилин, з наступним смаженням у духовці 10' хвилин, при температурі 220-250°С. Аналогічно готують сирники, смажену рибу шматками. При використанні відвареного м'яса, птиці, риби для приготування других страв їх після розподілу на порції необхідно повторно кип'ятити у бульйоні.

Забороняється замовляти і не використовувати для харчування дітей таких страв і продуктів як:

-         м’ясо та яйця водоплавної птиці;

-         м'ясо, яке не пройшло ветеринарного контролю;

-         м’ясні обрізки, субпродукти (діафрагму, кров, легені, нирки, голови тощо), за виключенням печінки та язика;

-         свинину жирну;

-         річкову та копчену рибу;

-         гриби, соуси, перець, майонез;

-         молоко з ферми без пастеризації;

-         молоко, сир кисломолочний, сметану без термічної обробки;

-         макарони та млинці з м’ясом, м’ясним фаршем, макарони «по-флотськи», налисники з сиром кисломолочним з не пастеризованого молока;

-         паштети;

-         торти, тістечка з кремом;

-         вершково-рослинні суміші, спрей, масла з додаванням будь-якої іншої сировини (риби, морепродуктів тощо);                                                                                            .    .                 .

-         продукти, що містять синтетичні барвники, ароматизатори, підсолоджувані, підсилювачі смаку, консерванти;

-         вироби у фритюрі (пончики, пиріжки, рибу в клярі та інші);

-         консерви державного виробництва без термічної обробки;

-         м’ясні супові набори, в т.ч. із м’яса птиці;

-         студні;

-         газовані напої з фарбниками, квас, натуральну каву;

-         чіпси, вироби швидкого приготування;

Доставка продуктів харчування повинна здійснюватися спеціально виділеним транспортом, експедиторам, вантажникам мати в наявності особову медичну книжку з відмітками про проходження медичного огляду.

Працівники харчоблоків щоденно приступають до роботи лише після особистого підпису в журналі «Здоров’я» та наявності письмового допуску до роботи, при умові відсутності гнійничкових захворювань, дисфункції кишківника і гострих—респіраторних—інфекцій. Не допускаються до роботи працівники, які не пройшли періодичний медичний огляд відповідно Переліку необхідних обстежень лікапів-спеціалістів, видів клінічних, лабораторних та інших досліджень, шо необхідні для проведення обов’язкових медичних оглядів, та періодичність,_їх проведення, затверджені наказом Міністерства охорони здоров’я України від 23 липня 2002 року N 280 "Щодо організації проведення обов'язкових профілактичних медичних оглядів пращвниюв окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хворобі

Забороняється утримання на територіях навчально-виховних закладів не щеплених

проти сказу тварин, виключити можливість доступу бродячих тварин.

Територія навчально-виховних закладів повинна утримуватись в належному санітарному стані (постійне прибирання, своєчасний вивіз сміття, харчових відходів).

Дотримання вимог: Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» № 4004-ХІІ від 24.02.1994р., ДСанПІН 5.5.2.008-01 Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу»; «Санітарний регламент для дошкільних навчальних закладів» затверджений наказом МОЗ України № 234 від 24.03.2016р., «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах» затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2004 року N 1591; «Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах» затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров'я України від 17 квітня 2006 року N 298/227, дасть можливість уникнути кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь серед дітей та персоналу навчально-виховних закладів.

 

Баришівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області

Виховання без ляпасу!

30 листопада 2017 року в рамках акції «16 днів проти насильства!» проведено засідання групи взаємопідтримки для прийомних сімей та кандидатів у прийомні сім’ї та спільний семінар – тренінг «Виховання без ляпасу!». За сприяння тренера МБО Партнерство «Кожній дитині» Наталії Боровко, ведучою семінару було запрошено Кравченко Марину, спеціаліста Школи «Інженери порозуміння» м. Київ. В семінарі взяли участь директор Центру Л. В. Борзак, головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї Ю. В. Ілляш, спеціаліст відділу культури Л. Я. Новицька, працівники Центру, прийомні батьки, опікуни, батьки з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.

Під час проведення семінару були розглянуті питання ненасильницького спілкування батьків з дітьми, вміння налагоджувати контакт між собою. Учасники групи ознайомились з методами ненасильницького виховання та за допомогою практичних вправ закріпили отримані навички на практиці. Основним переконанням в занятті стало розуміння того, що для всіх людей, незалежно чи це дитина чи дорослий, однаково важливі любов, турбота, внутрішня гармонія самим з собою. І коли людина сама щаслива, вона робить щасливими всіх навколо.Батьки усвідомили, що використання ненасильницького спілкування може змінити їх відносини з дітьми, чоловіками, з іншими людьми на краще.

 

 

Баришівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

#16днівпротинасильства!

Жорстоке поводження з дітьми і зневага їхніми інтересами можуть мати різні види та форми, але їх наслідками завжди є серйозний збиток для здоров’я, розвитку, психічного стану та соціалізації дитини. Прикро те, що рамки сімейного насильства виходять за межі дому – і розширюють їх діти, які потерпають від насильницьких дій у родині, скоюючи жорстокі вчинки по відношенню до свої однолітків, вживаючи алкоголь та наркотичні речовини, здійснюючи правопорушення та крадіжки.

Часто батьки зовсім не замислюються над питанням психологічного тиску та фізичного покарання, мотивуючи це тим, що їх виховували так батьки  і вони вважають це нормою, і не розуміють, що може бути по іншому, що словом, зверненням, добрим відношенням до власної дитини можна досягти набагато кращих результатів  у вихованні.

Згідно офіційної статистики в Київській області за 9 місяців 2017 року від насильства постраждала 41 дитина: 22 – від фізичного насильства, 17 – від психологічного тиску, над 2 дітьми вчинено сексуальне насильство. У порівняні з аналогічним періодом 2016 року від жорстокого поводження постраждала 31 дитина (фізичного – 15 дітей, психологічного – 9 дітей, сексуального – 7)

Насильство в сім’ї дуже негативно впливає на життя дітей і підлітків. Третина дітей в Україні щороку спостерігають акти насильства в сім’ ї. Діти, матері яких зазнали знущань, у шість разів частіше намагаються покінчити життя самогубством, 50% з них схильні до зловживань наркотиками та алкоголем. Жорстоке поводження з дітьми в подальшому формує з них соціально-дезадаптованих людей, не здатних створювати повноцінну сім’ю, бути гарними батьками, а також є поштовхом до відтворення жорстокості по відношенню до власних дітей. Найнебезпечніше те, що насильство дає дуже серйозні негативні соціальні наслідки. Воно породжує терор, безладдя,  відчуття відсутності допомоги, невпевненості, безнадійності або безсилля, відчуття провини, відчуття придушення волі, відсутність самоповаги, напади страхів, депресію, фобії, роздуми про самогубство, самозвинувачення, втрату довіри, жагу помсти. Діти з сімей, у яких практикується насильство, відчувають постійний психологічний дискомфорт, для них це справжня трагедія.

Однією з проблем, що найбільше турбують батьків, є питання поведінки: що треба робити аби діти поводилися добре?

Правило перше: подавайте дітям гідний власний приклад хорошої поведінки, діти вчаться наслідуючи поведінку дорослих, зокрема батьків. Ваша поведінки – приклад для їхнього наслідування.

Правило друге:  змінюйте оточення, а не дитину – краще тримати цінні речі та небезпечні предмети у недоступних для дітей місцях, аніж потім карати дітей за їхню природну цікавість.

Правило третє: висувайте реальні вимоги, висловлюйте свої бажання позитивно, прислуховуйтесь до того, що говорить ваша дитина, цікавтеся тим, що вона робить і відчуває, зважайте на її думку.

Наступне правило: обирайте виховання без побиття та крику, на початку це може здатись результативним, але щоразу Ви будете змушені бити сильніше і частіше, щоб досягти бажаного результату.

Не надавайте надто великого значення заохоченням та покаранням. В міру дорослішання дитини покарання і заохочення стають все менш результативними. Пояснюйте причину, яка впливає на Ваше рішення, прагніть компромісу у спілкуванні зі старшими дітьми, а з меншими – використовуйте тактику переключення уваги.

Не сперечайтесь з дітьми про справи, які не мають великого значення, дозволяйте їм зробити власний вибір, це попередить прояви образи та непокори з боку дитини.

І головне – пам’ятайте, що любов є  найголовнішою потребою усіх дітей і однією з основних передумов позитивної поведінки дитини.

 

Баришівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Для покращення якості обслуговування 28.11.2017

На виконання заходів щодо покращення умов проживання вразливих верств населення, згідно плану роботи Баришівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на 2017 рік, завідувач відділення соціальної допомоги вдома територіального центру Палій І.В. 28 листопада 2017 року відвідала одиноких непрацездатних громадян сіл Веселинівка, Волошинівка, Морозівка, які перебувають на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома,  з метою перевірки якості обслуговування підопічних соціальними робітниками.

Звіт про роботу соціального робітників Пономаренко Л.А., Руденко І.П., Щербини Т.П. (с.Веселинівка), Круся М.В. (с.Волошинівкв), Онопченко С.О. (с.Морозівка) та аналіз стану обслуговування підопічних буде заслухано на черговій виробничій нараді працівників територіального центру.

 

І.І. Кутовий, директор Баришівського районного  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Година пам’яті і скорботи пройшла в бібліотеці с. Селичівка «Свічка плакала в скорботі»

Горить свіча,

І огортається журбою.

Осінній день промерзлою ходою

У серце стука

Пам'ять про померлих,

Замучених голодним тридцять третім.

Голодомор став найбільшою трагедією за всю історію українського народу. За масштабом, жорстокістю, цинізмом і організованістю з боку влади та наслідками для майбутніх поколінь він не має аналогів в історії людства. Мільйони людей, які загинули у 1932-33 роках голодною смертю, не можуть безслідно розчинися у часі і просторі. Про них пам'ятатимемо ми, хто вижив, їх діти та онуки.

24 листопада 2017 року в приміщенні бібліотеки с. Селичівка пройшла година пам'яті жертв Геноциду українського народу. Ведучою масового заходу була бібліотекар Н.В.Глушко, яка розповідала про жахливі сторінки нашої історії, про страждання і біль нашого народу в страшні роки Голодомору 1932-33 років. Всі присутні вшанували пам'ять невинно убієнних українців хвилиною мовчання, а також запалили свічу пам'яті на знак того, що цей злочин проти українського народу не забутий.

 

 

Завідуюча клубом с. Селичівка, Л.А. Антипенко

Свічка пам’яті жертвам Голодомору

Часто чуємо запитання: Чи потрібно дітям взагалі говорити про Голодомор? Можна ствердно відповісти: Про Голодомор дітям потрібно говорити обов'язково. Питання необхідно ставити по-іншому: як і про що говорити дітям про Голодомор?

Щороку в четверту суботу листопада світ відзначає День пам'яті жертв Голодомору. Цей день пам'яті – унікальна нагода всім: дітям, батькам, політикам, громадським діячам…, замислитися над цією трагедією, над ґеноцидом українського народу.

Дуже важко маленьким дітям повністю зрозуміти жахи і жорстокості, які супроводжували Голодомор. І справа не в тому, – чи вони (чи навіть ми) зрозуміємо ці жахіття. Справа в тому, що нашим обов'язком, як вихователів, є зробити все, щоб наші вихованці свідомо та переконливо пом'янули пам'ять невинних жертв Голодомору 1932-33 рр.

У старшій групі «Сонечко» була проведена виховна година «Свічка пам’яті  жертвам  Голодомору». Діти переглянули документальних фільм про Голодомор 1932-33рр, діти почули про нелегкі часи та запалили СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ жертвам Голодомору.

 

Квичола У.В., вихователь старшої групи «Сонечко» Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

Вшанували жертв Голодомору в БК с. Волошинівка Баришівського району «Запали свічку скорботи»

Україна у 1932-1933 р. пережила страшну трагедію-  Голодомор,  який забрав мільйони людських життів. У четверту суботу листопада в Україні на підставі Указів президента Л.Кучми та В.Ющенка відзначається День пам’яті жертв Голодомору.

В пам’ять про мільйони загиблих від Голодомору 25 листопада 2017 року у БК с. Волошинівка працівники сільської ради, будинку культури, бібліотеки приєдналися до загальнонаціональної хвилини мовчання та запалили свічку на знак скорботи і пам’яті про мільйони загублених життів наших співвітчизників. 

Директор будинку культури Т.В.Івченко розповіла про зустріч з очевидцем тих страшних років Антоніною Дмитрівною Дузь: Антоніна Дмитрівна народилася 8 липня 1922 року в с. Волошинівка.  Голодомор пам’ятає по сьогоднішній день тому, що в цій страшній трагедії втратила ще дитиною саме найдорожче – батьків і двох братів. Чудом залишилися живими вона і менший брат. Їли лушпиння з картоплі, те що, варили свиням, кульбабу, рогозу. Ходили по болоту збирали яйця чайки. Спочатку жила у дядька, потім у тітки, дуже голодували. Трішки  краще стало жити як пішла до школи, там і одягали, і годували.

У Волошинівці дуже багато померло від голоду, навіть цілими сім’ями або з великої родини лишалося двоє-троє…

На завершення, Антоніна Дмитрівна побажала, щоб у всіх людей було здоров’я і завжди на столі лежав шматок хліба, щоб ніхто не пережив те, що пережило їхнє покоління. І не стримуючи сльози,  додала: “А може пережиті роки голодомору, війни додали мені років життя. Тоді страждала, то хоч на старості поживу у гарних умовах та з люблячими дітьми, онуками і правнуками. Шкода, що здоров’я  немає”.

 

Директор БК с. Волошинівка,Т.В.Івченко

Життя заради миру

Уже чотири роки відділяють нас від Революції гідності. Давно розвіявся  дим над Майданом,але пам'ять повертає  нас до трагічних подій зими 2013-2014 років.

22 листопада 2017 року у приміщенні читального залу Баришівської районної бібліотеки для дорослих зав.відділом обслуговування Шапоренко Г.О.провела інформаційну годину «Майдан –то правди вічний дзвін».

Увазі учнів 9 «А» класу Баришівського НВК  гімназія- загальноосвітня школа  I–IIIступенів  (класний керівник Гаращенко С.О.) було представлено книжкову виставку «Слава героям - синам України».

Бібліотекар познайомила читачів з біографією  нашого земляка із Морозівки , Юрія Поправки, одного з героїв Небесної сотні .

Присутні переглянули відеофільм «Протистояння на Грушевського.Беркут».

Була запалена свічка пам’яті і кожен торкнувся пам’яттю цього священного вогню – частинки вічного.

 

Провідний бібліотекар відділу обслуговування Захарченко С.П.

Регіональна конференція з питань протидії торгівлі людьми

Однією з проблем, що стоять сьогодні перед Україною та світовою спільнотою, є торгівля людьми. Незважаючи на здійснення певних заходів щодо протидії торгівлі людьми проблема залишається актуальною. Це негативне явище може виявлятися у різних формах — від викрадення людей до їх продажу з використанням обману, шантажу чи уразливого стану особи. Ситуація, що склалася, потребує консолідації зусиль центральних і місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, а також міжнародних і громадських організацій.

23 листопада 2017 року в конференц-залі «Конгрес» готелю «Братислава» відбулась регіональна конференція «Імплементація національного механізму взаємодії сіб’єктів, які здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми, по захисту і допомозі жертвам в Київському регіоні: кращі практики та отриманий досвід», в рамках проекту який впроваджується за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Уряду Канади.   Керівником проекту є голова Громадської організації «Фундація «Гармонізоване суспільство» Наталія Грищенко. У роботі взяли участь директор Баришівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Борзак Лариса Василівна та головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї Баришівської РДА Ілляш Юлія.

Метою конференції було ознайомлення учасників з результатами впровадження НМВ в Київській області та місті Києві з визначенням подальших кроків для збільшення ефективності функціонуючого в регіоні НМВ. Обговорення ініціатив у законодавстві щодо підвищення якості державної допомоги жертвам торгівлі людьми в Україні та на регіональному рівні в Київській області (включаючи м.Київ). Покращити координації зусиль на регіональному рівні.

 

Служба у справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадміністрації

Трагічні роки Голоду пам’ятаємо...

Традиційно в останню суботу листопада, українці вшановують жертв голодоморів, що сталися в нашій державі в радянські часи – у 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 роках. Учнівський та педагогічний колективи Семенівської ЗОШ І-ІІІ разом з працівниками будинку культури та бібліотеки села Семенівки провели заходи до Дня Гідності та Свободи та Дня пам'яті жертв Голодомору.

 

 

Директор БК с. Семенівка, Тиха П.О.

25 листопада Україна вшанує жертв Голодомору

Голодомор — помста за свободу. Історики пояснюють: Сталін організував геноцид, щоб покарати українців за незалежність 1917-1921 років.

25 листопада українці та світ, як і щороку, вшанують пам’ять убитих Голодомором 1932-33 років. Жалобні заходи традиційно відбуваються також у 32 країнах світу.

Національні пам’ятні заходи до 84 роковин геноциду пройдуть під гаслом “Голодомор — помста за свободу, помста за революцію”.

Як відомо, у 1917-1921 українці відродили власну державність. Українська Революція не лише повернула нашу батьківщину на мапу світу. Нова держава задекларувала демократичний лад та дотримання основних прав і свобод людини. З перших днів Українська Народна Республіка протистояла російській інформаційній та військовій агресії. Втім війна більшовиків проти України не завершилася із падінням державності.

Вже через десятиліття більшовики завдадуть остаточного, на їх думку, удару по окупованій Україні. В Інституті національної пам’яті пояснюють: насильницьке вилучення продовольства, блокада сіл та цілих районів, заборона виїзду за межі охопленої голодом України, репресії  — все це мало знищити українське прагнення незалежності й самих українців.

“Голодомор — це помста за свободу. Українців карали смертю за здобуту незалежність від імперій. Геноцид знищив ключові свободи: мільйони позбавлені життя, в країну повернено рабство — селянам обмежили пересування і відібрали паспорти, колгоспи застосовували примусову працю, люди не могли сподіватися на недоторканість житла, не мали свободи релігії, їх обмежили в культурних правах. Але режим не зумів досягнути головного – Україну не зламали. І свою незалежність ми змогли підтвердити вже 1991 року”, — говорить Володимир В’ятрович історик, Голова Українського інституту національної пам’яті.

Всесвітньовідома історик, лауреатка Пулітцерівської премії Енн Еплбаум, яка перебуває з візитом у Києві, зокрема з нагоди виходу її нової книги «Червоний голод: Війна Сталіна проти України», відзначила під час виступу на Благодійному вечорі Києво-Могилянської академії: “Історія Голодомору — це трагедія, але історія України — не трагедія. Незважаючи на мільйони вбитих під час війни Сталіна проти України, ваша країна є на мапі світу”.

Національні пам’ятні заходи розпочнуться у Києві о 14:30 біля Меморіалу жертв Голодомору.

О 16:00 – загальнонаціональна хвилина мовчання, під час якої мільйони українці запалюватимуть свічки біля Меморіалів Голодомору та на підвіконнях осель.

Нагадаємо, що в день пам’яті жертв Голодомору українські телеканали та радіо мовлять у режимі жалоби. Звертаємося до усіх медіа вшанувати пам’ять мільйонів убитих під час геноциду, розмістивши в цей день в ефірі та на перших шпальтах знак пам’яті Голодомору або свічку.

 

Довідково

Голодомор – злочин геноциду проти Українського народу, результат спеціально організованого комуністичним керівництвом штучного голоду у 1932-1933 роках, що спричинив загибель мільйонів людей.

Визнання Голодомору 1932-1933 років геноцидом Українського народу законодавчо закріплено Законом України “Про Голодомор 1932-1933 років в Україні”.

Голодомор залишається історичною темою, що демонструє найбільший консенсус українців в оцінці минулого. За цьогорічною соціологією, 77% вважає його геноцидом.

 

Український інститут національної пам’яті