Служба 101, 102, 103

Випробуй у безпеці

У вівторок, 12 листопада, відбудеться передача окулярів DrunkBustersGoggles, що імітують стан алкогольного сп’яніння, представникам автошкіл Київщини та навчальних закладів, які мають у своїй освітній програмі напрямок підготовки майбутніх водіїв автотранспортних засобів.

Презентація окулярів, тренінг для учнів й усіх учасників заходу «Випробуй у безпеці» та передача Регіональним сервісним центром МВС в Київській області окулярів і супутніх матеріалів до них у безоплатне користування автошколам і навчальним закладам відбудеться в рамках Тижня безпеки дорожнього руху, що триватиме в Україні з 11 по 17 листопада.

Ваша інформаційнапідтримка цього заходу сприятиме активнішому залученню громадськості до розв’язання проблеми недотримання водіями правил дорожнього руху.За даними звіту ВООЗ, щороку в світі внаслідок дорожньо-транспортних пригод гине мільйон 350 тисяч осіб та близько 50-ти мільйонів травмуються. Дорожньо-транспортний травматизм в середньому є восьмим у переліку причин смертності та  головною причиною смертності молоді у віці 15-29 років. За 10 місяців нинішнього року на Київщині сталося 9 тисяч 539 ДТП, в яких загинула 251 особа. Серед причин аварії  на третьому місці (307 випадків) – керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

Тому основна мета проєкту - підвищити культуру водіння і сформувати нове покоління водіїв, для яких керування автотранспортом у нетверезому стані  є  неприйнятним.

В рамках освітнього заходу РСЦ МВС в Київській області передасть матеріальну базу для проведення занять із слухачами автошкіл та учнями навчальних закладів:

-       Окуляри Drunk Busters Goggles

-       Конспект лекцій

-       Анкети

-       Відео-тренінг

-       Набір вправ з використанням спеціальних інструментів

-       Вініловий килимок (спеціально розроблений для вправ)

Початок заходу: о 12:00

Місце проведення: Київська область,м. Вишгород, вул. Шкільна, 29, (комунальний заклад Вишгородської районної ради «Вишгородський міжшкільний навчально-виробничий комбінат»)

Полин Світлана Миколаївна, головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю Регіонального сервісного центру МВС в Київській області.