Служба 101, 102, 103

На території Баришівського району почастішали випадки загорянь сухої трави

Як свідчить статистика, найчастіше загоряння виникають на приватних господарських угіддях, на узбіччях вздовж автомобільних доріг, поблизу лісових масивів, на відкритій території в полі. Основна причина виникнення пожеж сухої трави – необережність громадян у поводженні з вогнем, нехтування людьми елементарними правилами пожежної безпеки. Виникнення пожеж у природних екосистемах може завдати значних матеріальних збитків, оскільки є ризик поширення вогню на житлові і дачні будинки, господарські будівлі. Неконтрольоване горіння трави швидко охоплює великі території і загрожує знищенням лісових масивів, обладнання систем електро- і газопостачання, завдає шкоди навколишньому середовищу.

Баришівський РС ГУ  ДСНС України в Київській області звертається до мешканців району з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки, не спалювати суху траву та залишки рослинності, не провокувати таким чином виникнення пожеж, які можуть завдати чимало шкоди оточуючим та довкіллю.