Служба 101, 102, 103

Громадська акція "Запобігти! Врятувати! Допомогти!"

5 червня в 24-й Державній пожежно-рятувальній частині смт Баришівка пройшла громадська акція "Запобігти! Врятувати! Допомогти!". Щоб побільше дізнатися про одну з найскладніших і найнебезпечніших професій до рятувальників завітав оздоровчий табір «Дружба» Перемозького НВК.

Такі акції проводяться для того, щоб діти змогли дізнатися про нелегку, але дуже почесну працю рятувальників. Спочатку дітям продемонстрували збір і виїзд по тривозі. Потім розповіли про пожежно-рятувальну техніку, яку використовують для гасіння пожеж. Дітям  продемонстрували пожежно-технічне обладнання пожежного автомобіля і пояснили, як його використовують рятувальники під час дій за призначенням. Було проведено гасіння умовної пожежі з подачею ствола першої допомоги пожежником включеним в апарат на стисненому повітрі (AUER),  продемонстровано в’язання подвійної рятувальної петлі з одяганням на потерпілого для спуску його з  висоти.

В ході проведення заходу рятувальники  вкотре нагадали дітлахам про правила пожежної безпеки,  про те, що сірники - не іграшка, і що при неправильному поводженні з вогнем наслідки можуть бути дуже серйозними.

Такі заходи є найважливішою складовою у процесі навчання дітей основам безпеки життєдіяльності. Чим раніше починається подібна виховна робота, тим менша ймовірність того, що ці діти в майбутньому стануть винуватцями пожеж.

Баришівський районний сектор ГУ ДСНС України в Київській області