Служба 101, 102, 103

Запобігти! Врятувати! Допомогти!

В рамках проведення громадської акції Запобігти! Врятувати! Допомогти!, з метою навчити малечу правильному поводженню у разі виникнення надзвичайних ситуацій 17 січня рятувальники Баришівського РС завітали до вихованців Дошкільного навчального закладу "Промінь".

На початку заходу рятувальники провели вікторину та перевірили знання дітей з правил пожежної безпеки. Роздали розмальовки на пожежну тематику та розповіли дітлахам їхні дії у разі виникнення пожежі, як правильно користуватись електроприладами, також нагадали про безпеку в побуті.

Такі уроки є важливою складовою у процесі навчання дітей основам безпеки життєдіяльності. Чим раніше починається подібна виховна робота, тим менша ймовірність того, що ці діти в майбутньому стануть винуватцями пожеж.

Баришівський районний сектор ГУ ДСНС України в Київській області