Служба 101, 102, 103

Проведено відпрацювання Ярешківської сільської ради

З метою вжиття додаткових профілактичних заходів щодо запобігання виникненню пожеж та загибелі людей на них, залучення громадськості до проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи та надання практичної допомоги населенню з питань забезпечення пожежної безпеки в побуті 8 лютого працівниками Баришівського РС ГУ ДСНС України у Київській області спільно з представниками поліції, депутатами сільської ради та засобами масової інформації проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання Ярешківської сільської ради.

У ході проведення заходу рейдовою групою здійснювався подвірний обхід неблагополучних, багатодітних сімей, людей похилого віку.

Всім селянам доводились правила пожежної безпеки у побуті.

До того ж, у сільській раді було проведено засідання представників місцевої влади, на якому ініційовано розгляд питання щодо запобігання загибелі та травмування людей під час виникнення різного роду надзвичайних ситуацій чи подій.

Олександр Бондаренко