Служба 101, 102, 103

Проведено профілактичні заходи в житловому секторі

В зв’язку зі зростанням кількості пожеж у житловому секторі  рятувальники Баришівського району 6 грудня провели профілактичні заходи в житловому секторі. Під час проведення заходів рятувальники навчали громадян вимогам пожежної безпеки в побуті. Головною метою даного заходу було навчити людей вірно та грамотно діяти в разі виникнення пожежі, а також вжити всіх можливих заходів аби не допустити пожежі у власній оселі. Особливу уваги при спілкуванні рятувальники приділяли громадянам похилого віку та багатодітним родинам. Під час розмови кожному було вручено агітаційні листівки з вимогами пожежної безпеки, а також доведено статистичні данні по пожежам, які останнім часом виникали на території району. Громадян застерігали, що виходячи з дому обов’язково потрібно перевірити електричні та газові прилади, не залишати малих дітей без догляду, адже переважна кількість пожеж у житловому секторі виникає саме через халатне ставлення самими громадянами.

Додатково рятувальники роз’яснили людям алгоритм дій при виявленні підозрілих чи вибухових пристроїв. Рятувальники попередили, що підозрілих предметів не можна торкатися, пересувати, одразу необхідно сповістити про знахідку інших людей, які знаходяться поруч та повідомити про це службу порятунку за телефоном 101 чи правоохоронні органи за телефоном 102.

По завершенню спілкування  люди подякували за надані паради, адже вони розуміють, що власна безпека в першу чергу залежить від них самих, тож рятувальники й надалі будуть проводити роз’яснювальні заходи з населенням. Безпека громадян для фахівців ДСНС одне з пріоритетних завдань.

Олександр Бондаренко