Служба 101, 102, 103

9 листопада на території оздоровчого дитячого санаторію «Поляна» рятувальники Баришівського району провели тактико-спеціальні навчання

Згідно із задумом в одному з відділень санаторію виникла пожежа. Горіння супроводжувалось значним задимленням. Існувала загроза перекидання вогню на сусідні приміщення. Про подію персонал санаторію повідомив рятувальників 24-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Баришівка за телефоном «101». Персонал санаторію провів евакуацію дітей і вживав заходів щодо гасіння пожежі.

Після отримання інформації про пожежу до місця події негайно виїхали рятувальники. По прибуттю на місце виклику було проведено розвідку, евакуювано з осередку пожежі умовних потерпілих, надано їм домедичну допомогу та оперативно подано один водяний ствол для локалізації та в подальшому ліквідації умовної пожежі.

На завершення навчання рятувальники провели акцію «Запобігти Врятувати Допомогти». Дітлахи могли відчути себе у ролі справжніх вогнеборців, примірявши захисні костюми, бойовий одяг та каски пожежних.

Рятувальники звернули увагу присутніх на основні правила безпечної поведінки вдома та на вулиці, а також при виявленні підозрілих предметів.

Служба порятунку «101» останнім часом стала більш доступною і відкритою для людей. Дошкільнята і школярі можуть завітати на екскурсію до пожежно-рятувальних підрозділів, а дорослі поспілкуватися з рятувальниками під час проведення рейдів. Рятувальники активно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу і навчають населення правилам безпечного поводження у побуті, під час відпочинку на природі. Фахівці ДСНС приходять до дітей у навчальні заклади, до дорослих на робочі місця, на ринки – вони фактично пліч-о-пліч з населенням, навчають людей безпечній грамоті. Адже і навчання, і робота, і відпочинок мають один спільний початок – безпеку, від якої залежить і здоров’я, і життя кожного з нас.