Служба 101, 102, 103

Проведено відпрацювання населених пунктів

З метою попередження виникнення пожеж, травмування та загибелі людей на них, 09 жовтня рятувальниками Баришівського району спільно з представниками депутатського корпусу, засобів масової інформації та представниками адміністрації проведено пожежно-профілактичні відпрацювання Морозівської та Масківецької сільських рад.

Під час заходу фахівцями здійснювався подвірний обхід. Прискіпливу увагу рятувальники звертали на систему влаштування пічного опалення у приватних помешканнях. У будинках одиноких та малозабезпечених людей похилого віку перевірили справність печей, димарів, наявність тяги тощо.

Також вручили селянам листівки з інформацією профілактичного характеру та довели сумну статистику трагічних випадків при недбалому поводженні з відкритим вогнем, під час експлуатації пічного та газового обладнання.

У доступній формі до мешканців сіл було доведено правила безпечної поведінки у побуті, дотримання вимог безпеки під час відпочинку на природі, а також вручено листівки з інформацією щодо основних причин пожеж та правил поведінки під час перебування в природних екосистемах.

Рятувальники постійно проводять профілактичну роботу серед населення, але кожен повинен, у першу чергу сам, більш відповідальніше ставитись до свого здоров’я та життя.

Олександр Бондаренко