Служба 101, 102, 103

Змагання ПО ГДЗС

06 жовтня о 09 год.00 хв.на базі 24-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Баришівка 6 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області відбулись зональні змагання

Цей захід проводиться щорічно і вже став доброю традицією. Метою проведення змагань, насамперед, є підвищення рівня готовності до дій за призначенням та покращення професійної майстерності особового складу караулів, перевірка фактичного рівня теоретичних знань та практичних навичок газодимозахисників області, адже саме на них покладена найважливіше завдання – рятування людей та евакуація майна на пожежі, розвідка та гасіння пожеж, забезпечення безпечних умов роботи для інших підрозділів, які прибувають на допомогу.

Участь у змаганнях взяли  рятувальники з 21, 23, 24, 26, 27 ДПРЧ області..
Найкращою ланкою у чотирьох видах змагань, яка витратила найменше часу на виконання вправ, стала ланка з 24-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Баришівка.

Олександр Бондаренко