Служба 101, 102, 103

Пройшла громадська акція "Запобігти! Врятувати! Допомогти!"

12 вересня 2017 року в 24-й Державній пожежно-рятувальній частині смт Баришівка пройшла громадська акція "Запобігти! Врятувати! Допомогти!".

У гості до рятувальників завітали діти 5,6-х класів Баришівської ЗОШ ім. М. Зерова. На початку заходу рятувальники нагадали дітям правила пожежної безпеки у побуті та на вулиці, основні правила безпеки життєдіяльності, правила безпечної поведінки у лісі та правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів.

Далінаприсутніхчекаладемонстраціяспеціальноїтапожежно-рятувальноїтехніки, якаєнаозброєнніпідрозділу. Рятувальники розповіли про технічні характеристики спеціальних автомобілів та напрямки застосування під час різних надзвичайних ситуацій.

Також, школярів ознайомили із захисним спорядженням та технічним обладнанням вогнеборців. Фахівці Служби порятунку розповіли про призначення кожного елементу та надали можливість бажаючим одягнути спорядження, яке дозволяє під час надзвичайної події швидко ліквідувати її та забезпечує безпеку вогнеборців при виконанні завдань за призначенням.

Наостанок рятувальники провели серед школярів вікторини на знання правил безпеки життєдіяльності та вручили присутнім тематичні листівки та пам’ятки. «Важливо не лише знати як уникнути біди, а й як діяти під час різних надзвичайних ситуацій. Пам’ятайте та дотримуйтесь правил безпечної поведінки!», – наголошували рятувальники.

Олександр Бондаренко