Служба 101, 102, 103

Пожежа житлового будинку в селі Лукаші

14 травня  2017 року о 04 год. 15 хв.  на пункт зв’язку Баришівського району надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Лукаші, вул. Саксаганського 6. На місце виклику направлено перше відділення 24-ї Державної пожежно-рятувальної частини та місцеву пожежну охорону  с. Лукаші. По прибуттю рятувальників на місце встановлено, що вогнем охоплено веранду житлового будинку площею 24 кв.м. Завдяки злагодженим діям рятувальників вдалося врятувати житловий будинок. Пожежу о 5 год. 00 хв. було локалізовано та ліквідовано о 5 год. 30 хв. В  результаті пожежі вогнем знищена веранда житлового будинку на площі 24 кв.м. та домашні речі господарів, які знаходились у веранді. Причина пожежі та ймовірні збитки наразі встановлюються.

Начальник Баришівського РС ГУ ДСНС України у Київській області підполковник служби цивільного захисту  О.В. Нечупій