Служба 101, 102, 103

Більше тисячі громадян скористалися послугами мобільних сервісних центрів МВС

У Головному сервісному центрі МВС підбили підсумки двох місяців роботи мобільних сервісних центрів МВС, послугами яких встигли скористатися мешканці містечок і селищ по всій країні. Сумарно мобільні сервісні центри здійснили 84 виїзди, побувавши у 18 областях.

Саме завдяки роботі мобільних сервісних центрів МВС послуги колишніх МРЕВ тепер можуть отримати громадяни на максимально широкій географії без перешкод: від міста Кам’янка-Бузька Львівської області до смт Мангуш, що знаходиться в зоні АТО. Активність громадян перевершила очікування: у перші місяці роботи надійшла 1471 заявка до органів місцевого самоврядування про необхідності отримання послуг, мобільні сервісні центри МВС надали 1159.

Найпопулярнішою послугою є реєстрація та перереєстрація транспортних засобів. МСЦ МВС надають послугу вдвічі швидше ніж стаціонарні центри. А час заміни посвідчення водія складає від 7 до 20 хвилин.

Мобільні сервісні центри МВС – це пересувні центри, оснащені необхідним сучасним обладнанням, які виїжджають у віддалені населені пункти, де відсутні стаціонарні територіальні сервісні центри. МСЦ надають найпопулярніші послуги сервісних центрів: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.  

Аби мобільний сервісний центр завітав у населений пункт, органи місцевого самоврядування мають звернутися до регіонального сервісного центру МВС з заявкою. В наступні місяці МСЦ МВС будуть збільшувати кількість наданих послуг, географію маршрутів та ефективність роботи, задля надання громадянам справді якісного державного сервісу.

Графік курсування, часи прийому мобільних сервісних центрів МВС та інтерактивну карту маршрутів можна переглянути на сайті Головного сервісного центру МВС hsc.gov.ua у розділі «Мобільні СЦ».

Інформацію про порядок отримання послуг можна знайти на сайті hsc.gov.ua, отримати консультацію – за номером (044) 290-18-99 або на офіційній Фейсбук-сторінці Головного сервісного центру МВС.

 

Територіальний сервісний центр 3241

Коли з’явилося посвідчення водія?

Посвідчення водія — документ, що підтверджує право людини керувати транспортними засобами. Точну дату видачі першого посвідчення визначити досить складно, адже до сьогодні  збереглося мало документів, що підтверджують такий факт. Та й немає розуміння, що саме можна вважати першим посвідченням водія.

Одним з перших документів, котрі збереглися до наших днів є ліцензія, видана німецькому винахіднику сучасного автомобіля Карлу Бенцу в 1888 році. У ній чітко перераховувалися всі умови, необхідні для здійснення руху вулицями міста. Motorwagen Бенца був першим в світі автомобілем з двигуном внутрішнього згоряння. Шум і запах його авто призвів до скарг громадян герцогства Баден. Тому винахідник подав запит і одержав письмовий дозвіл від Міністерства внутрішніх справ на право керування своїм автомобілем на дорогах загального користування Великого герцогства Баден.

Однак це ще не був прототип посвідчення водія.

14 серпня 1893 року Луї Лепін - префект поліції Парижа, видав «довідку про здатність керувати транспортним засобом з механічним мотором», по факту цей документ і послужив початком історії посвідчення водія.

У 1949 році у Женеві прийняли «Конвенцію про дорожній рух». У документі визначалися основні міжнародні принципи дорожнього руху, термінологію та вимоги для допуску до керування транспортними засобами, серед яких були прописані вимоги до вигляду посвідчень водія.

Найважливішою датою у формуванні Правил дорожнього руху та безпосередньо ходу історії водійських посвідчень стало прийняття 1968 роцку у Відні «Конвенції про дорожній рух».  На той момент документ підписали 68 країн. До цієї Конвенції приєдналася і Україна.

Обидва документи є дійсними і по сьогодні. У тих країн, що приєдналися до Женевської Конвенції про дорожній рух – визнаються міжнародні посвідчення водія - сірі книжка формату А6. Національними ж посвідченням водія, пластиковий бланк синього кольору,  можна користуватися лише на територіях країн, що приєдналися до Віденської Конвенції про дорожній рух.

З 9 лютого 2017 року в Україні стала доступною послуга отримання міжнародного посвідчення водія. Станом на сьогодні було видано 3861 таке посвідчення. Воно видається без складання іспитів на підставі національного посвідчення водія, терміном дії на 3 роки.

На сайті Головного сервісного центру МВС можн ознайомитися із тим, як:

·        отримати посвідчення водія вперше

·        відновиди посвідчення водія після втрати або викрадення

·        замінити посвідчення водія

·        отримати міжнародне посвідчення водія.

Більш детальну інформацію про отримання послуг можна дізнатися на сайті hsc.gov.ua та з відеоінструкцій на YouTube-каналі, проконсультуватися та отримати додаткову інформацію за телефоном (044) 290-19-88 та на сторінці у Фейсбук.

 

Територіальний сервісний центр 3241

Пожежа житлового будинку в селі Лукаші

14 травня  2017 року о 04 год. 15 хв.  на пункт зв’язку Баришівського району надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Лукаші, вул. Саксаганського 6. На місце виклику направлено перше відділення 24-ї Державної пожежно-рятувальної частини та місцеву пожежну охорону  с. Лукаші. По прибуттю рятувальників на місце встановлено, що вогнем охоплено веранду житлового будинку площею 24 кв.м. Завдяки злагодженим діям рятувальників вдалося врятувати житловий будинок. Пожежу о 5 год. 00 хв. було локалізовано та ліквідовано о 5 год. 30 хв. В  результаті пожежі вогнем знищена веранда житлового будинку на площі 24 кв.м. та домашні речі господарів, які знаходились у веранді. Причина пожежі та ймовірні збитки наразі встановлюються.

 

Начальник Баришівського РС ГУ ДСНС України у Київській області підполковник служби цивільного захисту  О.В. Нечупій

Як отримати посвідчення водія вперше?

Головний сервісний центр МВС продовжує відповідати громадянам та детально роз’яснювати інформацію на часті питання. Саме обізнаність, переконані тут, дозволяє за будь-яких обставин захистити свої справа.

Отримання посвідчення водія вперше - одна із найбільш затребуваних послуг сервісних центрів МВС. Лише за 2016 рік вперше посвідчення водія отримали 360 256 громадян.

Для отримання посвідчення водія необхідно пройти  три основні етапи:

· Навчання в автошколі

· Скласти іспити в сервісному центрі МВС

· Отримати посвідчення водія

На сайті  Головного сервісного центру МВС працює розділ “Автошколи”, де можна знайти повний перелік акредитованих навчальних закладів, які мають право навчати майбутніх водіїв та відповідають усім стандартам і вимогам законодавства. У переліку вказані контакти, категорії за якими готують та адреси класів автошкіл.

Для запису на курси із підготовки водіїв потрібні такі документи:

· заява на ім'я керівника установи (із зазначенням місця проживання та бажаної категорії посвідчення водія);

· паспорт (пред'являється особисто);

· копія ідентифікаційного коду;

· чотири фотографії розміру 3,5х4,5;

· медична довідка.

Після проходження навчання та складання внутрішніх тестів, необхідно пройти іспит в будь-якому зручному за місцем розташування сервісному центрі МВС, прив'язки до місця реєстрації та проходження навчання немає.

Іспити складаються з двох частин:

· теоретичної (тестування на комп'ютері, за 20 хвилин необхідно відповісти на 20 питань, при цьому допускається не більше 2-х помилок);

· практичної  (при успішному проходженні теоретичної частини іспиту надається допуск до практичного іспиту, і цей результат вважається дійсними протягом трьох місяців).

Важливо пам’ятати:  при допущені більше 2-х помилок або не вкладанні увизначені 20 хвилин, до практичної частини іспиту майбутнього водіяне допустять. Спробувати повторноскласти теорію можливо не раніше, ніж через 5 днів. При цьому теоретичний іспит можна здавати необмежену кількість разів, а практична частина обмежена 3-ма спробами.

У рамках реформування сервісних центрів МВС, плануються зміни у теоретичній та практичній площині складання іспитів із Правил дорожнього руху. Протягом березня та квітня відбувалося перше в Україні громадське онлайн обговорення білетів ПДР. Кожен охочий міг переглянути білети та написати свої пропозиції щодо їх вдосконалення. Загалом тестовою версією білетів ПДР скористались 111 899 разів.

Після детального аналізу усіх пропозицій, у травні відбудеться фінальне редагування робочими групами Головного сервісного центру МВС. Пізніше білети подадуть на затвердження наказом МВС. Запуск нових екзаменаційних білетів з ПДР заплановано на першу половину червня. У практичній площині іспитів очікується впровадження відео- та фото фіксації для прозорості процедури.

 

Будьте обережні на торфовищах

З початку травня місяця на території Баришівського району сталося два загорання в місцях залягання торфу:

- 05.05.2017 р. – с. Гостролуччя, в поймі р. Трубіж (1 га окремими осередками);

- 08.05.2017 р. – с. Коржі (0,015 га окремими осередками).

У вкрай спекотну погоду, яка так затягується, можуть виникати масові пожежі в лісах, луках та на торф’яниках. Такі загорання вражають людей, тварин, можуть спалювати цілі населені пункти, дерев’яні мости тощо. Вони розповсюджуються на дуже великі площі і погасити їх дуже важко, адже бувають такі місця, де не може пройти техніка. Складно гасити вогонь коли горять торфовища, оскільки тління відбувається глибоко під землею. Надто небезпечним є пересування по такій місцевості через вирви, які вигоряють у торфі. Глибина останніх іноді сягає декількох метрів. Крім того, дим та запах попелу впливає на здоров’я як людей, так і тварин, що мешкають поруч. Щоб не трапилось таких випадків у нашому регіоні, закликаємо всіх бути дуже обережним з вогнем. Не потрібно в таку пору розводити багаття, спалювати сміття, сухі відходи. Невеличкий вогник при такій сухості за лічені хвилини перетворюється на згарища, які принесуть нам непоправні втрати. Звертаємося до всіх мешканців району, а також керівників кафе, ресторанів про припинення використання піротехнічних засобів у вигляді салютів. Виникає необхідність про заборону таких розваг під час нинішнього пожежонебезпечного періоду. Нагадуємо ще раз про те, що всім мешканцям району треба бути вкрай обережними з вогнем. Слід знати, що особи з вини яких стануться загорання, будуть притягнуті до відповідальності. Пам’ятайте, що недопущення пожежі – турбота кожного! Не втрачайте пильності, будьте обережними!

 

 

Баришівський районний сектор ГУ ДСНС України у Київській області

Мобільний сервісний центр РСЦ МВС в Київській області розпочав роботу

В Київській області громадянам надаватимуть адміністративні послуги не лише стаціонарні, але й пересувний мобільний сервісний центр МВС. Те, що відтепер легше зареєструвати авто, замінити посвідчення водія або отримати довідку про відсутність судимості, відчули на собі мешканці Кагарлицького та Фастівського району.

Перша робоча поїздка мобільного сервісного центру МВС, на Київщині, відбулась до м. Кагарлик. Раніше на отримання послуг сервісних центрів мешканці Кагарлицького району витрачали близько 4 годин, з них близько двох годин на дорогу. А зараз для того, щоб замінити водійське посвідчення вони витрачають пів години. Перереєструвати транспортний засіб – менше ніж годину.

Громадяни які вже встигли скористатися послугами мобільного сервісного центру РСЦ МВС в Київській області залишились задоволені. Відмічають, що сервісні центри, дійсно стали ближче до кожного мешканця Київщини.

Графік виїзду та перелік населених пунктів до яких буде здійснюватись виїзд мобільного сервісного центру МВС можна знайти на сайті РСЦ МВС в Київській області у розділі «МОБІЛЬНІ СЦ».

 

Територіальний сервісний центр 3241

Більше 10 тисяч громадян взяли участь в онлайн обговоренні нових білетів ПДР. Що буде далі?

Вперше в Україні провели відкрите онлайн обговорення екзаменаційних білетів з правил дорожнього руху.

Протягом березня та квітня кожен охочий міг переглянути екзаменаційні білети з ПДР та написати свої пропозиції щодо їх вдосконалення. Загалом тестовою версією білетів ПДР скористались 111 899 разів.

«В обговоренні 2500 тестових питань з метою їх вдосконалення взяли участь 10 706 осіб   -  серед них і викладачі профільних навчальних закладів, і пересічні громадяни. В середньому щодня ми отримували близько 100 пропозицій» - зазначає керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

Вже опрацьовано 3500 відгуків та внесено 800 поправок до білетів зокрема усунена двозначність деяких питань або варіантів відповідей, невідповідність питань до сучасної ситуації на дорогах. Найбільш активно до обговорення долучилися м. Київ, Дніпропетровська, Львівська, Вінницька та Харківська області.

Після детального аналізу усіх пропозицій, у травні відбудеться фінальне редагування робочими групами Головного сервісного центру МВС. Пізніше білети подадуть на затвердження наказом МВС. Запуск нових екзаменаційних білетів з ПДР заплановано на першу половину червня.

У рамках реформування сервісних центрів МВС планується впровадження нових стандартів складання іспитів й у практичній площині – запровадження відео- та фото фіксації для прозорості процедури.

Півроку тому вперше оприлюднили списки акредитованих автошкіл – їх можна знайти на сайті Головного сервісного центру МВС hsc.gov.uaу розділі “Автошколи”. Планується також запровадження системи відкритих рейтингів навчальних закладів із підготовки та перепідготовки водіїв. Наразі в Україні функціонує 1660 таких закладів.

 

Територіальний сервісний центр 3241

Електромобілі в Україні: показники популярності від марки авто до регіону

Головний сервісний центр МВС оприлюднює показники електромобілів на дорогах в Україні, що були зареєстровані вперше протягом 2016 року та І кварталу 2017 року: статистика реєстрації за регіонами та календарним роком, популярні марки авто та, навіть, їх кольори. Загальна кількість зареєстрованих вперше електромобілів за цей період становить 2 284. Впродовж останніх років в Україні, як і загалом у всьому світі, спостерігається стрімке зростання попиту на електромобілі, які мають ряд переваг перед бензиновими чи дизельними моторами. Екологічні та економні електромобілі все частіше знаходять собі прихильників серед українців, про це свідчить той факт, що Україна увійшла у ТОП­10 найбільш розвинених ринків електромобілів країн світу за інформацію рейтингу видання InsideEVs. “Найбільший попит на електромобілі за даними сервісних центрів МВС прослідковується у м. Києві, в Одеській та Харківській областях, слідом йдуть Дніпропетровська, Львівська, Київська та Запорізька області. У першому кварталі 2017 року показники зросли майже вдвічі – 620 зареєстрованих авто, у порівнянні з першим кварталом 2016 року — 294 зареєстрованих авто. Окрім цього, можемо побачити різний попит на авто залежно від місяця, вподобання та доступності конкретних марок на українському ринку” — зазначає керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій. Серед основних переваг електромобілів визначають екологічність та економічність. Вартість «заправки» електромобіля в декілька разів нижча ніж у бензинового чи дизельного авто, а деколи підзарядитись можна і безкоштовно, адже на багатьох паркінгах перед ресторанами, торговими чи бізнес центрами все частіше встановлюють зарядні станції. Технічне обслуговування електромобілів відбувається рідше, а для функціонування їм потрібна менша кількість розхідних матеріалів. Ціна електромобілів, зазвичай, вища ніж у звичайних, але кошти, зекономлені на заправці авто, компенсують зайві витрати. Будь­який електромобіль, так само як і авто з двигунами внутрішнього згоряння, потрібно реєструвати у сервісних центрах МВС. Процес реєстрації немає жодних відмінностей від реєстрації звичайних автомобілів. Необхідний перелік документів та інформацію щодо послуг реєстрації будь-­якого транспортного засобу можна знайти на сайті hsc.gov.ua, отримати консультацію – за номером (044) 290­18­99 або на офіційній Фейсбук­ сторінці Головного сервісного центру МВС.

 

Територіальний сервісний центр 324

Великдень

Великдень – свято традиційно пов’язане не тільки з освяченням пасхальних страв, а й з масовим використанням відкритого вогню, зокрема свічок та лампадок. Баришівський районний сектор застерігає! Недопустіть нещасних випадків підчас свят, дотримуйтесь правил пожежної безпеки.

         В першу чергу настоятелям культових споруд слід пам’ятати:

-         Необхідно призначити відповідальних осіб за дотриманням протипожежного режиму;

-         Молитовні зали повинні бути обладнані вогнегасниками;

-         Підсвічники та інші пристрої, у яких використовується відкритий вогонь, необхідно встановлювати на не горючу поверхню, яка виступає за їх габарити не менше ніж на 0,5 м;

-         Приміщення культових споруд повинні своєчасно очищуватися від горючого сміття і постійно утримуватися в чистоті.

Шановні прихожани! Тримаючи свічку в руках, необхідно слідкувати за тим, щобвогоньне потрапив на власні або чужі речі, які можуть миттєво спалахнути. Після служби більшість людей несуть лампадки та запалені свічки додому. Залишені без нагляду церковні атрибути є однією з найпоширеніших причин виникнення пожеж під час святкування Великодня.

Тож, аби свята пройшли без надзвичайних пригод, Баришівський районний сектор звертається до священнослужителів і вірян з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки! Звертаємо вашу увагу саме на обережність під час богослужінь і просимо із розумінням поставитися до застережень та вжити всіх можливих заходів щодо попередження займань.

При пожежі телефонуйте «101».

 

Провідний інспектор Баришівського РС Черненко О.В.

Проводиться місячник добровільної здачі зброї 2017

На виконання плану основних заходів Національної поліції України на 2017 рік, з метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів, а також профілактики злочинів з їх використанням у квітні 2017 року організовано місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів.

Згідно чинного законодавства незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами (ст. 263 Кримінального кодексу України) карається позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

Громадяни, які добровільно здали вогнепальну, холодну зброю, бойові припаси або вибухові речовини, що зберігалися незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності.

Співробітники поліції звертаються до Вас з проханням заради особистої безпеки, безпеки Ваших рідних та оточуючих добровільно здати до органів внутрішніх справ вказані предмети та речовини або проінформувати про місце їх знаходження і зберігання черговому по органу внутрішніх справ по телефону – 5-11-51 або з мобільного телефону 096-307-22-92, дільничного офіцера поліції або представників органів місцевої влади.

В зв’язку з викладеним керівництво Баришівського ВП Переяслав-Хмельницького ВП ГУНП в Київській області просить Вас надрукувати дану інформацію в найближчому номері газети.

 

З повагою, інспектор сектору превенціїБаришівського ВПЮ.О.Федоренко

ГУ ДСНС України у Київській області застерігає громадян: у разі виникнення пожеж в екосистемах - не зволікати, а ліквідувати

Навесні у нас прийнято спалювати торішню траву, сміття і часто садоводи та селяни безвідповідально це роблять. В свою чергу, необачність під час таких спалювань призводить до виникнення масштабних пожеж, створює загрозу перекидання вогню на житлові будинки. Також, загрозливим є збіг кількох факторів: відсутність дощу, сильний вітер, нескошений бур'ян. За таких умов навіть необережно викинутий у придорожні бур'яни сірник, недопалок можуть стати причиною великого лиха. З сухої трави вогонь може перекинутися на сухостій, а потім охопити найближчі зелені насадження (парки, лісосмуги, ліси), господарські споруди (гаражі, сараї, прибудови, тощо).

Лише впродовж доби в Київській області зареєстровано 61 випадок загорання сухої трави та сміття на загальній площі більше 53 га. Загорання виникали у Рокитнянському, Богуславському, Кагарлицькому, Миронівському, Обухівському, Бориспільському, Броварському, Вишгородському, Іванківському, Бородянському, Макарівському, Києво-Святошинському, Васильківському, Фастівському, Білоцепківському районах та місті Ірпінь. Дані займання були вчасно ліквідовані пожежно-рятувальними підрозділами області та не допущено розповсюдження вогню.

Так, у зв’язку з цим та метою попередження виникнення пожеж в екосистемах під час спалювання сміття та сухої трави на відкритих ділянках Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає громадян: Не будьте байдужими, якщо помітили дим, тління або слабкий вогонь! Зверніть

увагу - загасити займання трави поблизу житлового сектору на самому початку легко - просто вилити відро води чи закидати землею. Обов’язково зателефонуйте в пожежно-рятувальну службу і повідомте про загорання. Просимо Вас відповідально ставитися до власного життя та здоров'я! Пам'ятайте – попередити трагедію набагато легше, ніж ліквідувати наслідки надзвичайної події.

 

 

Баришівський РС ГУ ДСНС України у Київській області

Операція «Первоцвіт - 2017»

З 01 березня по 30 травня ц. р. проводяться профілактичні заходи під умовною назвою "Первоцвіт-2017".

Непоправних втрат завдає масовий збір першоцвітів  підсніжника, конвалії, проліска, цикламена, крокусу: вони повністю можуть зникнути. Цінні першоцвіти занесені до Червоної книги України і будьякий їх збір чи пошкодження суворо забороняються.

Проте цю заборону ігнорують відкрито і нахабно. Ділки, які наживаються на знищенні рідкісних і зникаючих рослин, повинні зрозуміти, що, добуваючи собі гроші, вони позбавляють своїх дітей і онуків змоги бачити цю красу в майбутньому. За таке порушення їх очікує адміністративна відповідальність у виді штрафів та стягнення збитків (в перерахунку на кожну рослину), передбачені статтями 159,160та 164  Кодексу України про адміністративне порушення. А саме: порушення ст. 159 КУпАП тягне за собою накладення штрафу у розмірі  1751 грн.; порушення ст. 160  - 1785 грн.

Закликаємо всіх небайдужих до навколишнього середовища громадян приєднатися до державної операції "Первоцвіт- 2017", проявити екологічну свідомість  не зривати, не продавати і не купувати перших весняних квітів заради збереження унікальної української природи.

Шановні громадяни! Не залишайте без уваги жодного факту торгівлі первоцвітами та звертайтесь із вимогою припинити це правопорушення до поліції.

Тел. 102 або 51-151.

 

Інспектор сектору превенціїБаришівського ВП Переяслав-Хмельницького ВП ГУНП в Київській області, старший лейтенант поліції Федоренко Ю.О.

В Україні запустили мобільні сервісні центри МВС

Пересувні сервісні центри, оснащені сучасним обладнанням,  виїжджатимуть за графіком у віддалені населені пункти України та надаватимуть громадянам найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

За словами Арсена Авакова,  відсьогодні перші 20 мобільних сервісних центрів МВС роз’їхалися країною та надаватимуть послуги у тих населених пунктах, де немає стаціонарних центрів.

 «Сьогодні ми презентували наступний крок реформи. Запуск роботи мобільних сервісних центрів МВС – це виклик державному сервісу та вимога часу, адже наша мета – зробити державний сервіс доступним у кожному куточку країни. Сподіваємось на співпрацю у кожному регіоні», – зазначив міністр внутрішніх справ.

Переглянути графік курсування, часи прийому мобільних сервісних центрів МВС та інтерактивну карту маршрутів можна на сайті Головного сервісного центру МВС hsc.gov.ua у розділі «Мобільні СЦ».

«Це вперше, коли не громадяни мають їхати за отриманням державних послуг, а державний сервіс рухатиметься до громадян. Працюватимуть центри на запит від місцевих органів виконавчої влади, а заявку для роботи можна подати до Регіонального сервісного центру МВС в області. Громадяни з легкістю знайдуть інформацію про потрібні документи та графік роботи МСЦ МВС на сайті», – повідомив керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

Нагадаємо, що в Україні вже працюють 15 нових сервісних центрів МВС, до кінця року буде оновлено 50 центрів по всій Україні. Центри оснащені електронними чергами, зручними інформаційними системами, планшетами для оцінки якості обслуговування. На сайті hsc.gov.ua можна переглянути завантаженість центрів за допомогою камер відеоспостереження. Громадян обслуговують спеціально підготовлені клієнтоорієнтовані працівники фронт-офісів.

Інформацію про порядок отримання послуг можна знайти на сайті hsc.gov.ua, отримати консультацію – за номером (044) 290-18-99 або на офіційній Фейсбук-сторінці Головного сервісного центру МВС.

 

Територіальний сервісний центр 3241

Рятувальники ліквідували загорання господарчої будівлі

15 березня о 06:24 до Служби порятунку «101» Баришівського району надійшло повідомлення про загорання господарчої будівлі по вулиці Новоселів. На місце виклику негайно було направлено два відділення 24-ї Державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю на пожежу рятувальники встановили, що горить дах господарчої будівлі на площі 165 м2. Завдяки злагодженим діям рятувальників пожежу о 06:58 було локалізовано та повністю ліквідовано вже о 09:50, проте вогонь встиг знищити автомобіль ЗІЛ-130, який знаходився всередині будівлі. Загалом до гасіння було залучено 2 одиниці техніки та 8 чоловік особового складу.

Причина пожежі та збитки наразі встановлюються відповідними органами.

 

Провідний інспектор Баришівського РС Черненко О.В.

Рятувальники ліквідували пожежу в автомобілі

13 березня о 01:47 до оперативно-диспетчерської служби Баришівського району надійшло повідомлення про загорання автомобілю марки «Nissan X-trail» за адресою: смт Баришівка, вул. Софіївська. На місце виклику було направлено 2-ге відділення 24-ї державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю на місці пожежі було встановлено, що горить моторний відсік автомобіля та салон. Локалізовано пожежу о 02:00 та повністю ліквідовано о 02:05. Причина пожежі та збитки встановлюються.

 

Провідний інспектор Баришівського РС Черненко О.В.

Зустріч з поліцією з питань набору претендентів

09.03.17 директором Баришівського районного центру зайнятості Баланом В.В. проведена робоча зустріч із заступником начальника Баришівського відділення П-Хмельницького відділу поліції ГУМВС в Київській області Павленком А.С. Метою зустрічі  було напрацювання спільних дій  з добору претендентів на службу в поліцію. При  цьому у центрі зайнятості  визначений   День поліції 22.03.17 для проведення спільних інформаційних заходів до мотивації безробітних  на службу у поліції. Слід зазначити, що 26.10.16 у центрі зайнятості був проведений спільний захід за участю місцевого керівництва поліції по інформуванню безробітних щодо наявності вакансій у відділенні патрульної поліції та вимоги  до претендентів на їх заміщення. У заході прийняли участь 19-ть безробітних віком від 21 до 35 років. Заступником начальника Баришівського відділення майором Павленком Антоном Сергійовичем надана вичерпна інформація щодо  вимог до претендентів для участі у конкурсі, фінансове та матеріальне забезпечення служби, а також її роль у сучасному житті.

У ході заходу відбувся конструктивний діалог зацікавлених осіб та роботодавця.  Але нажаль дана зустріч мала тільки інформаційний характер Хочеться сподіватись, що у подальшій співпраці   форма  поліцейського буде пасувати не одному учаснику заходу із числа безробітних.

 

Директор Баришівського РЦЗ  Балан В.В.

 

 

Щоб земля не стала згарищем!!!

Останнім часом густа димова завіса стала звичною то над лугом, то над приватним подвір’ям, то над торф’яником. А чому ?. Відповідь одна: тому, що декому закон не писаний. А саме він забороняє чинити несанкціоновані випалювання сухостоїв, сміття.  А тим часом рятувальники майже щодня виїжджають на ліквідацію вищезгаданих осередків. І коли загасити звичайне вогнище просто, то загасити загорання в декілька гектарів набагато складніше.

Баришівський РС ГУ ДСНС звертається до мешканців району та м. Березань з проханням особливо в суху погоду не спалювати відходи, адже необережно кинутий сірник здатний  перетворити на згарище значну земельну ділянку.

 

Провідний інспектор Баришівського РС Черненко О.В.

Пожежно-профілактичне відпрацювання

7 березня інспекторським складом Баришівського районного сектору ДСНС України у Київській області було проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору, розташованого на території Перемозької сільської ради. В ході заходів рятувальники провели протипожежний інструктаж з депутатським корпусом. Під час перевірки житлового сектору особлива увага була звернена на громадян так званої «групи ризику». Працівники ДСНС разом з депутатами провели протипожежні інструктажі з багатодітними сім’ями, одинокими та пристарілими людьми, перевірили стан печей, оглянули електроприлади та надали поради по безпечному їх використанню у пожежонебезпечний період. А щоб господарі не забували правила пожежної безпеки їм було роздано тематичні листівки. Виявлені недоліки у житлових будинках рятувальники рекомендували власникам усунути в найкоротший термін, адже вони можуть призвести до пожежі.

 

Провідний інспектор Баришівського РС  О.В. Черненко

Операція «Зброя, вибухівка»

Шановні громадяни!

В умовах подальшого поширення незаконного обігу зброї, вибухових пристроїв зростає небезпека заподіяння шкоди здоров’ю та життю громадян.

З метою стабілізації криміногенної ситуації, реалізації державної політики у сферах забезпечення охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства та держави, протидії злочинності,  а також виявлення та вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки в період з 01 по 24 березня 2017 року на території Київської області проводяться профілактичні заходи.

Працівники поліції застерігають всіх волонтерів та інших осіб, які відвідують зону антитерористичної операції, їх родичів і знайомих від прийняття в подарунок, перевезення чи зберігання будь-яких боєприпасів або їх частин, будь яких видів зброї. Це не тільки є кримінально-карним діянням, а й становить небезпеку для вас і багатьох оточуючих.

Поліція застерігає від надзвичайних подій, пов’язаних з незаконним переміщенням зброї, боєприпасів армійських зразків та інших вибухових пристроїв.

У разі виявлення підозрілих предметів необхідно повідомити чергову частину Баришівського ВП за телефоном 0457651151 або за телефоном спецлінії «102» цілодобово.

 

Інспектор сектору превенції Баришівського ВП старший лейтенант поліції Федоренко Ю.О.

Вперше в Україні тести з правил дорожнього руху винесли на громадське обговорення

У рамках реформування сервісних центрів МВС планується  впровадження нових стандартів складання іспитів для отримання посвідчення водія.

Першим етапом стане запуск нових екзаменаційних білетів з правил дорожнього руху. 2 березня вперше в Україні тестову версію електронних екзаменаційних білетів з ПДР винесли на громадське обговорення. Основна мета – виключити логічні помилки, а також сформувати білети відповідно до категорій водійських посвідчень.

Експертна група, до якої увійшли представники профільних організацій з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв, фахівці громадських організацій профільного спрямування та співробітники Головного сервісного центру МВС, розробила 2500 питань з ПДР.

“Наша мета – зробити процес змін максимально прозорим та дослухатися до усіх порад. Відповідно, після підготовки та перегляду екзаменаційних білетів з ПДР, ми вирішили відкрити на один місяць тестову версію на сайті Головного сервісного центру МВС. Усі профільні експерти та  пересічні водії, матимуть змогу написати нам свої пропозиції”, – розповів керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.  

Відтепер на сайті hsc.gov.ua – офіційному ресурсі Головного сервісного центру МВС – протягом місяця кожен охочий зможе переглянути запропоновані нові білети з ПДР та написати свої пропозиції. Для цього необхідно зайти на сайт та пройти тест за обраною категорією. Після кожного білета є кнопка «Маю пропозицію до запитання», де у онлайн-формі можна залишити свої коментарі.

Після місяця тестування нових білетів та проведення детального аналізу усіх пропозицій та листів, експертна група внесе корективи та запустить у дію нові екзаменаційні білети.

Перший заступник директора Головного сервісного центру МВС Сергій Гончаров відмітив, що зміни очікуються також і в практичній площині складання іспитів – запровадження відео- та фотофіксації для прозорості процедури.  

А член експертної комісії, представник ГС «Всеукраїнське Партнерство заради безпеки дорожнього руху» Олександр Зєрщиков впевнений, що впровадження нових екзаменаційних білетів необхідне, перш за все, для безпеки учасників дорожнього руху.

Півроку тому вперше були оприлюднені списки акредитованих автошкіл – їх можна знайти на сайті Головного сервісного центру МВС у розділі “Автошколи”. Планується також запровадження системи відкритих рейтингів навчальних закладів із підготовки та перепідготовки водіїв. Наразі в Україні функціонує 1641 заклад з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв.

 

Територіальний сервісний центр 3241