Служба 101, 102, 103

Проведено відпрацювання Корніївської сільської ради

З метою вжиття додаткових профілактичних заходів щодо запобігання виникненню пожеж та загибелі людей на них, залучення громадськості до проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи та надання практичної допомоги населенню з питань забезпечення пожежної безпеки в побуті 15 грудня працівниками Баришівського РС ГУ ДСНС України у Київській області спільно з представниками поліції, депутатами сільської ради та засобами масової інформації проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання Корніївської сільської ради.

У ході проведення заходу рейдовою групою здійснювався подвірний обхід неблагополучних, багатодітних сімей, людей похилого віку.

Всім селянам доводились правила пожежної безпеки у побуті, правила безпечної поведінки при відпочинку в природних екосистемах.

До того ж, у сільській раді було проведено засідання представників місцевої влади, на якому ініційовано розгляд питання щодо запобігання загибелі та травмування людей під час виникнення різного роду надзвичайних ситуацій чи подій.

 

Олександр Бондаренко

 

 

Уроки про сервіс для дітей

Працівники сервісних центрів МВС провели ознайомчі уроки для дітей по всій країні. Загалом відбулося більше 40 зустрічей зі школярами з метою налагодити двосторонній зв'язок державної установи та учнів молодших і середніх класів.

Представники сервісних центрів МВС познайомили дітей з принципами, за якими надаються основні адміністративні послуги населенню, підкреслили важливість клієнтоорієнтованості працівників та продемонстрували основні етапи cервісного обслуговування. Сервісні центри МВС постійно працюють над розвитком і поширенням культури надання послуг, тому метою уроків було пояснити школярам, що таке сервіс, а також загальноприйняті правила поведінки як на дорозі, так і в суспільстві. У відповідь школярі поділилися власним розумінням сервісу.

До зустрічей долучилися представники Національної поліції України. Вони закцентували увагу школярів на загальних положеннях  Правил дорожнього руху та ролі пішоходів у дорожньому русі.

Під час зустрічей представники державних установ посилалися на проект «Турбота – це...», започаткований сервісними центрами МВС в листопаді. Проект доступно ілюструє принципи турботи про оточуючих та поваги до них в процесі дорожнього руху,  зрозумілі і дорослим, і дітям. Також деякі школярі перевірили власні знання ПДР, пройшовши нескладне тестування.

Реформа сервісних центрів МВС триває вже більше року і до кінця 2017 року по всій країні працюватиме вже 50 оновлених сервісних центрів МВС. Слідкувати за нашими новинами можна на офіційному сайті hsc.gov.ua або на сторінці в Фейсбук. Консультації надаються за телефоном 044-290-19-88. 

 

Територіальний сервісний центр 3241

проведено пожежно-профілактичне відпрацювання 07.12.2017

З метою вжиття додаткових профілактичних заходів щодо запобігання виникненню пожеж та загибелі людей на них, залучення громадськості до проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи та надання практичної допомоги населенню з питань забезпечення пожежної безпеки в побуті 07 грудня працівниками Баришівського РС ГУ ДСНС України у Київській області спільно з представниками поліції, депутатами сільської ради та засобами масової інформації проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання Пилипчанської сільської ради.

У ході проведення заходу рейдовою групою здійснювався подвірний обхід неблагополучних, багатодітних сімей, людей похилого віку.

Всім селянам доводились правила пожежної безпеки у побуті, правила безпечної поведінки при відпочинку в природних екосистемах.

До того ж, у сільській раді було проведено засідання представників місцевої влади, на якому ініційовано розгляд питання щодо запобігання загибелі та травмування людей під час виникнення різного роду надзвичайних ситуацій чи подій.

 

Олександр Бондаренко

Понад мільйон разів громадяни перевірили знання ПДР

Нові тести зі знань ПДР сервісні центри МВС презентували 1 липня цього року. Одночасно на сайті Головного сервісного центру МВС запрацював онлайн-тренажер для перевірки знань правил дорожнього руху. Тренажер працює безкоштовно 24/7.

Загалом за 5 місяців онлайн-тренажером скористалися більше мільйона разів.

«Онлайн-тренажер стає дієвим інструментом як підготовки до складання іспитів, так і перевірки  знань правил дорожнього руху. Якщо наприкінці жовтня загальна кількість спроб пройти тест становила близько 500 тисяч, то наразі – 1 077 181. Середня кількість спроб пройти тест однією людиною збільшилася від 8 спроб до 16, тобто, вдвічі. Важливо, що усі питання є ідентичними до тих, на які людина відповідає під час складання іспиту», – зазначив начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

Наступними важливими кроками стануть зміни у практичній частині складання іспитів. Серед них: впровадження фото- та відеофіксації практичної частини складання іспитів, відкриття рейтингу автошкіл, оприлюднення маршрутів для складання практичної частини іспиту на отримання посвідчення водія та впровадження оновленого екзаменаційного листа.

Дізнатися, як отримати водійське посвідчення вперше, а також знайти інструкції щодо найпопулярніших послуг сервісних центрів МВС можна на сайті hsc.gov.ua. За консультаціями та додатковою інформацією щодо роботи сервісних центрів МВС можна звертатися за телефоном (044) 290-18-99 або на офіційну сторінку Головного сервісного центру МВС у Facebook.

 

Територіальний сервісний центр 3241

Проведено профілактичні заходи в житловому секторі

В зв’язку зі зростанням кількості пожеж у житловому секторі  рятувальники Баришівського району 6 грудня провели профілактичні заходи в житловому секторі. Під час проведення заходів рятувальники навчали громадян вимогам пожежної безпеки в побуті. Головною метою даного заходу було навчити людей вірно та грамотно діяти в разі виникнення пожежі, а також вжити всіх можливих заходів аби не допустити пожежі у власній оселі. Особливу уваги при спілкуванні рятувальники приділяли громадянам похилого віку та багатодітним родинам. Під час розмови кожному було вручено агітаційні листівки з вимогами пожежної безпеки, а також доведено статистичні данні по пожежам, які останнім часом виникали на території району. Громадян застерігали, що виходячи з дому обов’язково потрібно перевірити електричні та газові прилади, не залишати малих дітей без догляду, адже переважна кількість пожеж у житловому секторі виникає саме через халатне ставлення самими громадянами.

Додатково рятувальники роз’яснили людям алгоритм дій при виявленні підозрілих чи вибухових пристроїв. Рятувальники попередили, що підозрілих предметів не можна торкатися, пересувати, одразу необхідно сповістити про знахідку інших людей, які знаходяться поруч та повідомити про це службу порятунку за телефоном 101 чи правоохоронні органи за телефоном 102. 

По завершенню спілкування  люди подякували за надані паради, адже вони розуміють, що власна безпека в першу чергу залежить від них самих, тож рятувальники й надалі будуть проводити роз’яснювальні заходи з населенням. Безпека громадян для фахівців ДСНС одне з пріоритетних завдань.

 

Олександр Бондаренко

Відтепер перше посвідчення водія видаватимуть на 2 роки

Відтепер, перше посвідчення водія у сервісних центрах МВС видаватиметься на 2 роки з правом обміну на постійне у разі, якщо протягом двох років з дня його видачі не було 3 і більше адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. Якщо таких порушень не було  - громадянин обмінює на постійне посвідчення водія.

У разі, якщо такі порушення були  — громадянин обмінює на постійне посвідчення водія лише після складання практичного та теоретичного іспитів у сервісному центрі МВС.

Повернення посвідчення водія особам, які отримали його вперше та були позбавлені права на керування транспортними засобами, не відбувається.

Поновлення права керування транспортними засобами здійснюється після чергової підготовки у відповідному навчальному закладі та після складання теоретичного й практичного іспитів у СЦ МВС. Таке посвідчення знову видається на 2 роки.

Обмеженим правом керування транспортним засобом для водіїв-початківців є заборона перевищувати швидкість 70 км/год.

Детально про внесені зміни до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2017 року № 885 за посиланням: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=250448439

 

Територіальний сервісний центр 3241

Сервісніцентри МВС презентувалиодразу 10 оновленихцентрів

Цього тижня було презентовано одразу 10 оновлених сервісних центрів МВС у невеличких містах країни, що за останній час перетворилися на відкриті опен-спейси.

Відтепер послуги із реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та заміни посвідчення водія, а також отримання довідки про несудимість можна отримати у Рахові Закарпатської області, Ніжині – Чернігівської області, Гадячі – Полтавської області, Самборі – Львівської області, Коростені, Радомишлі – містах Житомирської області та ще в чотирьох містах Тернопільської області. Усі центри мали поступові етапи оновлення за сприяння міських рад та приватних партнерів.

“Створеннякомфортних умов для відвідувачів — одне з ключовихзавданьреформуваннясервіснихцентрів МВС, орієнтованих на якісне обслуговування громадян.  Цьомусприяютьспрощеннямеханізмівнаданняпослуг, оперативність,клієнтоорієнтованість персоналу та передбачені додаткові зручності – дитячі куточки, бук кросинг-полиці, сучасні інформаційні системи” – зазначив в.о. першого заступника начальника Головного сервісного центру МВС ОлекандрКнязюк.

Адреси центрів:

·                    м. Рахів, Закарпатської обл., вул. Шевченка, 202;

·                    м. Підгайці, Тернопільської обл., вул.Замкова, 18;

·                    м. Кременець, Тернопільської обл., вул. Шевченка, 67;

·                    м. Теребовля, Тернопільської обл., вул. Січ. Стрільців, 64-А;

·                    м. Чортків, Тернопільської обл., вул. Копичинецька, 128;

·                    м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Московська, 78а;

·                    м. Гадяч, Полтавської обл., вул. Героїв Майдану, 75-В;

·                    м. Самбір, Львівська обл., вул. Східна, 216;

·                    м. Коростень, Житомирська обл., вул. С. Кемського, 3;

·                    м. Радомишиль, Житомирська обл., вул. ОтаманаМордалевича, 33.

Наразі сервісні центри МВС активно працюють над розширенням он-лайн сервісів для громадян, що мають оптимізувати та перевести структуру на новий етап роботи.

Іззапитаннями, подяками та скаргами до Головного сервісного центру МВС можназвертатися за телефоном (044)-290-19-88. Такожконсультаціїздійснюються на офіційнійсторінці в Facebook, а відповіді на поширеніпитанняможназнайти на сайтіhsc.gov.ua.

 

Територіальний сервісний центр 3241

Вдосконалення антикорупційних заходів у Баришівському РС ГУ ДСНС у Київській області

Корупція є широко поширеною проблемою в Україні. У 2016 році в Індексі сприйняття корупції міжнародної організації Transparency International Україна зайняла 131-ше місце зі 176 країн, що досліджувалися (поряд з Росією і Казахстаном). Ще в 2007 році Україна займала 118-те місце (зі 179 країн, що досліджувалися протягом року). Міжнародна аудиторська компанія Ernst & Young у 2012 році поставила Україну в трійку найбільш корумпованих країн світу разом з Колумбією та Бразилією.

Дипломатична служба Сполучених Штатів Америки описувала Україну часів президентства Леоніда Кучми та Віктора Ющенка як клептократію, як це випливає з витоку WikileaksTransparency international 2015.

За час із 2014 року корупція в Україні тільки зростала. У квітні 2017 року міжнародна аудиторська компанія EY поставила Україну на перше місце в світі за рівнем корупції серед 41 досліджуваних країн (у тому числі з Африки).

27 листопада 2017 року в смт Баришівка  з метою вдосконалення антикорупційних заходів серед співробітників органів і підрозділів ЦЗ, а також формування відповідальності і своєчасного усвідомлення негативних наслідків спільно з представниками правоохоронних органів та органів державної влади було проведено засідання за «круглим столом». Метою обговорення була проблематика і актуальність подальших антикорупційних заходів, визначення дієвих шляхів, напрямків і механізмів їх вирішення, а також формування у свідомості кожного працівника негативного ставлення до будь-яких корупційних проявів.

 

Олександр Бондаренко

Проведено відпрацювання Лехнівської сільської ради

З метою попередження виникнення пожеж, травмування та загибелі людей на них, 24 истопада рятувальниками Баришівського району спільно з представниками депутатського корпусу, засобів масової інформації та представниками адміністрації проведено пожежно-профілактичне відпрацювання Лехнівської сільської ради.

Під час заходу фахівцями здійснювався подвірний обхід. Прискіпливу увагу рятувальники звертали на систему влаштування пічного опалення у приватних помешканнях. У будинках одиноких та малозабезпечених людей похилого віку перевірили справність печей, димарів, наявність тяги тощо.

Також вручили селянам листівки з інформацією профілактичного характеру та довели сумну статистику трагічних випадків при недбалому поводженні з відкритим вогнем, під час експлуатації пічного та газового обладнання.

У доступній формі до мешканців села було доведено правила безпечної поведінки у побуті, а також вручено листівки з інформацією щодо основних причин пожеж та правил поведінки в природних екосистемах.

Рятувальники постійно проводять профілактичну роботу серед населення, але кожен повинен, у першу чергу сам, більш відповідальніше ставитись до свого здоров’я та життя.

 

Олександр Бондаренко

Рятувальники завітали до школярів

24 листопада рятувальники Баришівського району завітали до учнів Баришівського навчально-виховного комплексу.

На початку заходу рятувальники підвели підсумки районного етапу Всеукраїнського літературного конкурсу на протипожежну тематику та нагородили одного з його переможців (Нитченко Єлизавета 1 А клас).

Потім з учнями було проведено урок з основ безпеки життєдіяльності. Дітям розповіли про обережність у разі виявлення пожежі, про порядок дій у разі виникнення пожеж, нагадали телефони екстрених служб району. 
Після цих заходів дітям вручили відповідні тематичні пам’ятки та інформаційні листівки з питань безпеки.

 

Олександр Бондаренко

 

Запрошуємо на навчання молодь Київської області!

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДСНС УКРАЇНИ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Запрошуємо на навчання молодь Київської області!

Серед безлічі вищих навчальних закладів, які існують на території нашої Держави, є такі, що готують майбутніх фахівців рятувальної справи це Національний університет цивільного захисту України (м. Харків), Львівський державний університет безпеки життєдіяльності та Черкаський інститут пожежної безпеки, які готують висококваліфікованих фахівців рятувальної справи за освітньо – кваліфікаційними рівнями «магістр», «спеціаліст», «бакалавр», «молодший спеціаліст».

Вступ до ВНЗ ДСНС України здійснюється за конкурсом на підставі результатів зовнішнього незалежного оцінювання знань кандидатів на навчання та вступних випробувань з фізичної підготовки.

Майбутні рятівники повинні бути здоровими, мати добру фізичну підготовку та знання з профільних предметів: математика, фізика, українська мова та література.

При успішному проходженні конкурсу кандидати зараховуються до навчального закладу як курсанти на денну форму навчання за рахунок державного бюджету. З терміном навчання: 4 роки за освітньо – кваліфікаційним рівнем «бакалавр», 5 років за освітньо – кваліфікаційним рівнем «спеціаліст». Курсанти забезпечуються форменим одягом встановленого зразка, безкоштовним житлом та харчуванням. Випускникам ВНЗ ДСНС України присвоюються спеціальні звання лейтенант служби цивільного захисту та забезпечується 100 % працевлаштування.

Отже, запрошуємо всіх бажаючих на вступ у наші навчальні заклади.

Якщо Вас зацікавила наша професія, за більш детальною інформацією Ви можете звертатися до управління персоналу Головного управління ДСНС України у Київській області за телефонами: (044)417-71-89, Баришівський РС (045)765-15-61 (на навчання).

Цінники послуг від сервісних центрів МВС

У сервісних центрах МВС нагадують про справжню вартість найбільш поширених послуг, аби усунути посередництво та ошукання громадян.

В рамках реформи по всій країні відбувається відкриття нових сервісних центрів МВС, які оснащені сучасними інформаційними системами та працюють за принципом прозорого офісу.

Тут переконані, що, часто, саме відсутність необхідної інформації в державі призводила до надання неякісного сервісу та фактів поширення побутової корупції. Тепер щодня продовжують інформувати громадян щодо алгоритмів надання послугта впроваджених сервісів.

Серед основних послуг сервісних центрів МВС – видача та заміна водійського посвідчення, реєстрація, перереєстрація та зняття з обліку транспортних засобів, зберігання та замовлення індивідуальних номерних знаків та інші.

Вартість заміни посвідчення водія коштує 201 гривню, а отримання посвідчення водія вперше – 227 гривень. Відновлення втраченого свідоцтва про реєстрацію авто – від 353 до 391 гривні в залежності від країни виробництва. А перша реєстрація транспортного засобу, залежно від країни виробництва – від 481 до 519 гривень. Зверніть увагу, що уся інформація про ціни вказана станом на листопад 2017 року – вона може бути змінена, банківські послуги не враховані. Вартість адміністративної послуги без урахування податку на додану вартість та вартість бланків і номерних знаків сплачується згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 795 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції та Державної міграційної служби, і розміру плати за їх надання».

Довідку про несудимість можна замовити безкоштовно та онлайн.

Для уточнення актуальних цінна послуги та алгоритмів їх отримання можна звернутись за телефоном (044) 290-19-88 або написати на сторінку Головного сервісного центру МВС у Фейсбуці. Якщо людина стала свідком корупційних дій, слід написати на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.або зателефонувати на 102, чим особисто допомогти реформі та боротьбі з неправомірними діями.