Служба 101, 102, 103

Про введення тимчасових надзвичайних заходів на ринку енергетики

17 лютого 2017 року в малій залі засідань Баришівської районної державної адміністрації під головуванням Ф.В. Маренича відбулося позачергове засідання  постійної комісії Баришівської райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участі членів комісії та представників підприємств району, що є найбільшими споживачами електроенергії.

На засіданні розглянули питання функціонування району в зв’язку з прийняттям Кабінетом Міністрів України розпорядження від 15 № 103 «Про вжиття тимчасових надзвичайних  заходів на ринку електричної енергії».

З доповідями виступили заступник голови райдержадміністрації Ф.В.Маренич та начальник Баришівського РП ПАТ «Київобленерго» В.Л.Козинець.

В зв’язку з вжиттям на ринку електричної енергії тимчасових надзвичайних заходів в період з 17 лютого по 16 березня 2017 року у разі виникнення нагальної потреби можливе застосування  графіків погодинного вимкнення електроенергії та графіків її аварійного вимкнення споживачів Баришівського району.


Відділ цивільного захисту та житлово-комунального господарства райдержадміністрації

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

З метою зменшення кількості пожеж, загибелі та травмування людей на них на території Київської області надсилаємо дану експрес-інформацію для інформування працівників та проведення роз’яснювальної роботи в трудових колективах.

Ситуація в області з пожежами залишається складною. Так, з початку 2017 року в області сталася 431 пожежа, з них значна кількість пожеж у житловому секторі. На місці пожеж виявлено тіла 11 загиблих. Пошкодження отримали 11 громадян. Занепокоєння викликають пожежі у житловому секторі. Переважна більшість загиблих втратили життя у власному помешканні. Так, випадки загибелі людей відбулися:

-  12 січня в селі Туники Богуславського району під час гасіння пожежі рятувальниками виявлено тіло загиблого власника будинку 1953 року народження. Причини трагедії встановлюються;

- 15 січня в смт. Клавдієво-Тарасове Бородянського району в будинку , під час розвідки, рятувальники виявили тіло загиблого чоловіка 1951 р.н., який і був господарем;

- 22 січня в селі Бобрик Броварського району через порушення експлуатації пічного опалення загинув господар будинку 1967 року народження;

- 01 лютого в с. Веселинівка, Баришівського району загинув власник будинку;

- 07 лютого в с. Діброва, Бородянського району та с. Пінчуки, Васильківського району під час гасіння пожежі в приватних житлових будинках знайдено тіла загиблих чоловіка 1957 року народження та жінки 1922 року народження відповідно.

Під час осінньо-зимового опалювального сезону, часу, коли здійснюється інтенсивне використання усіх можливих обігрівальних приладів, небезпека виникнення пожеж набирає загрозливих масштабів.

Основним причинами пожеж залишаються порушення правил експлуатації електрообігрівальних приладів та пічного опалення, перевантаження внутрішньої електромережі, необережне поводження з вогнем осіб в нетверезому стані. Трагічні випадки частіше виникають там, де діти залишаються вдома одні, без нагляду дорослих в закритих квартирах, будинках, де топляться печі або ввімкнені в електромережу електропобутові прилади. З настанням холодів виникають пожежі у підвалах багатоповерхових будинків, жертвами яких стають особи без певного місця проживання і діти. Небезпечні такі пожежі виділенням великої кількості диму, що проникає в під’їзди та квартири, загрожуючи життю його мешканців.

Не можна нехтувати правилами пожежної безпеки, думати, що зі мною цього не станеться і мене пожежа не торкнеться.

Тому, щоб уникнути трагедії слід дотримуватися таких правил:

- не використовуйте саморобні електронагрівачі;

- не експлуатуйте печі що мають тріщини;

- не використовуйте для обігріву приміщень газові плити;

- не слід сушити над запаленою газовою плитою ніякого одягу-він пересохне і спалахне;

- не залишайте без нагляду розпалені печі та включені електронагрівальні прилади;

- не слід палити груби і печі з незакритою топкою;

- не захаращуйте підвали сміттям, вхідні двері зачиняйте на надійні замки;

Знання елементарних правил пожежної безпеки допоможе уникнути загорання, а знання першочергових дій у разі пожежі - допоможе зберегти життя!

 

Провідний інспектор Баришівського РС  О.В. Черненко

Електричні обігрівачі та пічне опалення: невміле використання - причина пожеж

У зв'язку з сталою холодною погодою населення активно використовує для обігріву пічне опалення та електронагрівальні прилади.Разом з тим, для обігріву будинків і квартир нерідко використовуються або несправні, або кустарного виробництва обігрівачі та несправне пічне опалення, що уявляє собою серйозну небезпеку не тільки для збереження житла, але й для життя людей. Значна частина наших громадян вважає, що пожежа в їхньому будинку статися не може. Тим не менш, варто усвідомити, що пожежа - не фатальне явище і не сліпа випадковість, а результат прямої дії або бездіяльності людини.

Тільки за добу, з 9 по 10 лютого, на території області сталося 15 пожеж в житловому секторі, під час яких загинула одна людина та ще одна була травмована.

Тому щоб уникнути пожеж у власних помешканнях, рятувальники закликають вас суворо дотримуватися встановлених для всіх правила пожежної безпеки в побуті.

Це слід виконувати кожному:

- слід вчасно проводити ревізію електропроводки, утримувати в справному стані розетки, вимикачі, рубильники та інші електроприлади;
- категорично забороняється підвішувати абажури на електричних проводах, заклеювати електропроводку шпалерами, зафарбовувати олійною фарбою, включати в одну розетку одночасно декілька приладів;
- йдучи з будинку, слід вимикати побутову техніку, не залишати включеними електроприлади, що працюють в режимі очікування.
 Якщо Ви використовуєте пічне опалення  нагадуємо, що сажу слід трусити регулярно, не рідше одного разу на квартал. Коли ж надумаєте відремонтувати піч чи влаштувати нову, ні в якому разі не запрошуйте майстрів-любителів, які нічого не знають про протипожежний розрив між піччю та горючими конструкціями, відсутність якого призводить до загоряння дерев’яних перегородок, перекриття, а в деяких випадках і всієї будівлі.Обов’язково перевірте біля печі, якщо підлога з горючих матеріалів наявність металевого листа. Він має бути розміром 70 на 50 см. Це захист від попадання жаринок, які випадають із топкових отворів на дерев’яну підлогу.

Запам’ятайте, що ні в якому разі не дозволяється:

- залишати печі, які топляться, без догляду або доручати нагляд за ними малолітнім дітям;

- користуватися печами, які мають тріщини;

-розміщати паливо й інші горючі речовини і матеріали безпосередньо перед топковим отвором;

-зберігати не загашені вуглини та золу в металевому посуді, встановленому на дерев’яній підлозі або горючій підставці;

-сушити й складати на печах одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали;

-застосовувати для розпалювання печей легкозаймисті та горючі речовини; топити вугіллям, коксом і газом печі, не пристосовані для цієї мети;

-використовувати для топлення дрова, довжина яких перевищує розміри топливника;

-здійснювати топлення печей з відкритими дверцятами топливника;

-прокладати димоходи опалюваних печей по горючих основах.

Якщо сталася пожежа, телефонуйте за номером 101. Постарайтеся якнайшвидше покинути палаюче приміщення. Не втрачайте часу на порятунок майна, головне - врятувати себе і інших, які потрапили в біду.

 

Провідний інспектор Баришівського РС  О.В. Черненко

Увага! 7-9 лютого в Україні значне похолодання

За прогнозами Укргідрометцентру, 7-8 лютого в Україні очікується значне похолодання; по всій території, крім Закарпаття, температура знизиться вночі до 12-17°, у східних, Чернігівській та Сумській областях до 20-26°, вдень до 9-15°морозу; у південних та прикарпатських областях вночі 3-9°, вдень 0-5° морозу.

В більшості областей, крім східних та північно-східних, випадатиме сніг, у центральних, західних, вночі 8 лютого і у Житомирській та Київській областях сильні снігопади, хуртовини, снігові замети, на Закарпатті та півдні мокрий сніг з дощем, подекуди ожеледь, налипання мокрого снігу, на Одещині вночі 8 лютого сильні опади; у західних, центральних та південних областях пориви вітру 15-22 м/с.

9 лютого нічна температура знизиться на більшій частині території країни до 18-23°, на півдні та Прикарпатті до 8-13° морозу, денна – істотно не зміниться, опади припиняться. На дорогах ожеледиця.

По Києву 7-8 лютого мінімальна температура повітря знизиться до 12-17° морозу; очікується невеликий та помірний сніг, вночі 8 лютого у західних та південних районах Київської області місцями сильний сніг, хуртовини. 9 лютого у Києві припинення опадів, подальше зниження нічної температури до 18-23°. На дорогах ожеледиця.

 

ГУ ДСНС України у Київській області

3 16 СІЧНЯ 2017 РОКУ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОЧИНАЄТЬСЯ НАБІР В ПОЛІЦІЮ

Слідчий: 

П-Хмельницький ВП - 13 вакансій

 

ВИМОГИ ДО ПОСАДИ СЛІДЧОГО

ОСНОВНІ СЛУЖБОВІ ОБОВ’ЯЗКИ:                                           

•          Несе відповідальність за законність та своєчасність здійснення процесуальних дій;

•          Проводити слідчі (розшукові) дії на негласні слідчі (розшукові) дії у випадках, встановлених Кримінально-процесуальним кодексом України;

•          Доручати проведення слідчих (розшукових) дій та негласних слідчих (розшукових) дій відповідним оперативним підрозділам;

•          Повідомляти за погодженням із прокурором особі про підозру;

•          За результатами розслідування складати обвинувальний акт, клопотання про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру та подавати їх прокурору на затвердження;

•          Звертатися за погодженням із прокурором до слідчого судді з клопотаннями про застосування заходів забезпечення кримінального провадження, проведення слідчих (розшукових) дій та негласних слідчих (розшукових) дій;

•          Здійснювати інші повноваження, передбачені КПК України.

 

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ:

•          громадянство України;

•          вища юридична освіта;

•          вільне володіння українською мовою;

•          бажана служба в Збройних Силах України або в ОВС;

•          готовність до служби у будь-якому місті України, у тому числі у зоні проведення Антитерористичної операції;

•          знання основ правознавства Конституції України,

•          ЗУ „Про національну поліцію”, ЗУ „Про запобігання корупції”, кримінального та Кримінально-процесуального кодексу України, тощо.

 

НЕОБХІДНІ ЯКОСТІ ТА НАВИЧКИ

•          висока мотивація та орієнтація на якісні зміни в державі;

•          здатність швидко приймати рішення та діяти в екстремальних ситуаціях;

•          дисциплінованість, організованість, відповідальність;

•          комунікабельність, ввічливість, стриманість, прагнення допомагати людям;

•          вміння аргументовано висловлювати свою думку;

•          прагнення до розвитку та самовдосконалення.

 

МИ ПРОПОНУЄМО:

•          заробітну плату до 10 000 грн.;

•          соціальне забезпечення згідно діючого законодавства;

•          професійну підготовку за міжнародними стандартами;

•          можливість отримання юридичної освіти навчаючись на заочній формі навчання у вищих навчальних закладах системи МВС;

•          перспективу кар’єрного росту.

 

ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ НА ПОСАДУ СЛІДЧОГО

ONLINE

 

Прийом анкет триває з 16.01.2017 по 26.01.2017.

Анкета реєструється тільки одного разу на одну вакансію, інші анкети на цю

вакансію відкидаються. Якщо Ви зробили помилку в анкеті, то її

можна виправити за участі працівника підрозділу

кадрового забезпечення при поданні документів.

Документи подавати за адресою: м.Київ, вул. Богдана Хмельницького, 54.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами:

 (044) 254-93-86, (044) 254-93-87, (068) 669-12-06.

Також для економії Вашого часу та зручності, а також уникнення черг,

за цими телефонами Ви можете зареєструватися на наступний етап конкурсу,

де Вам буде призначено час для попередньої бесіди.

При собі необхідно мати зазначені вище документи та

дві години вільного часу.

 

 

Оперуповноважений:       

П-Хмельницький ВП - 17 вакансій                 

ВИМОГИ ДО ПОСАДИ ОПЕРУПОВНОВАЖЕНОГО

ОСНОВНІ СЛУЖБОВІ ОБОВ’ЯЗКИ:                        

•          Приймати участь у розслідуванні кримінальних проваджень;

•          Проведення розшукових, у тому числі негласних, інших процесуальних дій, відповідно до вимог КПК України;

•          Своєчасне реагування на заяви та звернення громадян.

 

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ: 

•          громадянство України;

•          вища освіта;

•          вільне володіння українською мовою;

•          бажана служба в ОВС;

•          готовність до служби у будь-якому місті України;

•          знання основ правознавства Конституції України,

•          ЗУ „Про національну поліцію”, ЗУ „Про запобігання корупції”, кримінального та Кримінально-процесуального кодексу України, тощо.

 

НЕОБХІДНІ ЯКОСТІ ТА НАВИЧКИ

•          Висока мотивація та орієнтація на якісні зміни в державі;

•          аналітичні здібності, здатність систематизувати, узагальнювати інформацію, гнучкість, проникливість;

•          неупередженість та порядність;

•          самостійність, організованість, відповідальність;

•          наполегливість, рішучість, стриманість, здатність швидко приймати рішення в умовах обмеженого часу;

•          стійкість до стресу, емоційних та фізичних навантажень;

•          вміння аргументовано висловлювати свою думку;

•          прагнення до розвитку та самовдосконалення;

•          досвід роботи з ПК (офісні програми, інтернет) на рівні певного користувача.

 

МИ ПРОПОНУЄМО: 

•          заробітну плату від 8 000 грн.;

•          соціальне забезпечення згідно діючого законодавства;

•          професійну підготовку за міжнародними стандартами;

•          можливість отримання юридичної освіти навчаючись на заочній формі навчання у вищих навчальних закладах системи МВС;

•          перспективу кар’єрного росту.

 

ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ НА ПОСАДУ ОПЕРУПОВНОВАЖЕНОГО

ONLINE

Прийом анкет триває з 16.01.2017 по 26.01.2017.

Анкета реєструється тільки одного разу на одну вакансію, інші анкети на цю

вакансію відкидаються. Якщо Ви зробили помилку в анкеті, то її

можна виправити за участі працівника підрозділу

кадрового забезпечення при поданні документів.

Документи подавати за адресою: м.Київ, вул. Богдана Хмельницького, 54.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами:

 (044) 254-93-86, (044) 254-93-87, (068) 669-12-06.

Також для економії Вашого часу та зручності, а також уникнення черг,

за цими телефонами Ви можете зареєструватися на наступний етап конкурсу,

де Вам буде призначено час для попередньої бесіди.

При собі необхідно мати зазначені вище документи та

дві години вільного часу.

 

  

УВАГА!

У разі порушення Ваших прав під час проведення конкурсного відбору

на службу в поліцію, у тому числі, вимагання неправомірної вимоги,

Ви можете звернутися за тел. 050-425-46-44 та 050-425-48-44

 з 9.00 до 17.00 щодня окрім вихідних та святкових днів.

 

До уваги громадян!

Територіальний сервісний центр №3241 інформує та просить взяти до уваги автовласників, що Регіональний сервісний центр МВС в Київській області змінив адресу розташування: 01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, б. 26.

Інформаційний центр (044) 290-37-90

 

ТСЦ №3241 Сохранить и закрыть

Запобігти! Врятувати! Допомогти!

18 січня 2017 року в 24-ДПРЧ смт Баришівка пройшла громадська акція "Запобігти! Врятувати! Допомогти!". В гості до рятувальників завітали учні 6-го класу Баришівської ЗОШ імені Миколи Зерова. На початку заходу рятувальники нагадали дітям правила пожежної безпеки у побуті та на вулиці,правила безпеки на льоду, основні правила безпеки життєдіяльності та правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Далі на присутніх чекала демонстрація спеціальної та пожежно-рятувальної техніки, яка є на озброєнні підрозділу. Рятувальники розповіли про технічні характеристики спеціальних автомобілів та напрямки застосування під час різних надзвичайних ситуацій. Також, школярів ознайомили із захисним одягом і спорядженням та технічним обладнанням вогнеборців.

Фахівці Служби порятунку розповіли про призначення кожного елементу та надали можливість бажаючим одягнути спорядження, яке дозволяє під час надзвичайної події швидко ліквідувати її та забезпечує безпеку вогнеборців при виконанні завдань за призначенням. Наостанок рятувальники провели серед школярів вікторини на знання правил безпеки життєдіяльності та вручили присутнім тематичні листівки та пам’ятки.

«Важливо не лише знати як уникнути біди, а й як діяти під час різних надзвичайних ситуацій. Пам’ятайте та дотримуйтесь правил безпечної поведінки!», – наголошували рятувальники.

 

Провідний інспектор Баришівського РС О.В. Черненко

Правила безпеки під час купання на Водохреща

Баришівський РС ГУ ДСНС України у Київськійобласті просить жителів Баришівського району та гостей дотримуватись правил безпеки під час купання на Водохреща. Рятувальники звертаються до громадян та рекомендують купатися у спеціально обладнаних місцях, які мають спуск з поручнями, а також у присутності медичної та рятувальної служби. Забороняється занурюватись особам, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння! Необхідно прислуховуватись до свого організму, щоб уникнути переохолодження. Батьки повинні дивитися за своїми дітьми під час Хрещенських забав!

Напередодні свята варто проконсультуватися з лікарем. Людям з захворюваннями легенів та серцево-судинної системи приймати участь в обряді забороняється!

За два тижні до купання необхідно підготувати організм до холоду, обтираючись рушником, змоченим у холодній воді, приймаючи контрастний душ, а також практикуйте короткочасне перебування на відкритому повітрі у мінімальній кількості одягу. Не рекомендується різко пірнати або стрибати у воду. Потрібно заходити повільно та обережно, не занурюючись з головою. Перебувати у воді дозволяється лише кілька секунд. Щоб не впасти та не отримати травм чи забоїв необхідно одягати взуття на неслизькій та рельєфній підошві. Щоб уникнути переохолодження візьміть з собою рушник чи ковдру. Після занурення обітріться, одягніться в теплий одяг та випийте гарячого чаю.

Якщо ви все ж таки купаєтесь у місцях, де немає рятувальної чи медичної служби та виявили у себе наступні ознаки: тремтіння, блідість, посиніння шкіри, губ, біль у пальцях рук та ніг, можете сміливо констатувати: ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ! В такому випадку необхідно негайно йти додому, лягти у ліжко під ковдру та обкластись грілками, температура яких не перевищує 36 С. Якщо побіліли щоки, ніс, вуха, достатньо розтерти їх чистою рукою до почервоніння і появи поколювання. Можна використовувати для розтирань суху вовняну тканину та розчин спирту або горілки. Після відновлення температури тіла випити гарячого чаю чи кави. Ні в якому разі не можна поливати обморожені ділянки гарячою водою! Якщо у місцях обмороження виникло напухання та пухирі, а температура тіла не повернулась до норми – викличте швидку допомогу.

До цих порад варто прислухатись, щоб не отримати травм чи переохолодження. Бережіть своє життя та здоров’я!

 

Провідний інспектор Баришівського РС  О.В. Черненко

Рейд місцями зимової риболовлі

З метою запобігання виникнення нещасних випадків на льоду, працівники Баришівського РС ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області проводять попереджувальні заходи – відвідують місця масового перебування людей на кризі, проводять із рибалками роз’яснювальні бесіди, вручають листівки із застережувальним змістом. Так,12 січня було проведено рейд на водоймах Баришівського району, на яких найчастіше збираються люди, щоб порибалити. Рятувальники нагадали любителям зимової риболовлі основні правила безпеки під час перебування на льоду: 

1.Категорично забороняється перевіряти міцність льоду ударами ніг. 

2.При переході по льоду необхідно йти один за одним на відстані 5-6 метрів та бути готовим надати необхідну допомогу людині, яка йде попереду. 

3. Виходити на лід можна тільки за стійкої морозної погоди. 

4. Забороняється виходити на лід, товщина і міцність якого вам невідомі. 

5. Забороняється збиратися на льоду великими групами в одному місці. 

 

Провідний інспектор Баришівського РС   О.В. Черненко

ПУНКТИ ОБІГРІВУ

ПЕРЕЛІК СТАЦІОНАРНИХ ПУНКТІВ ОБІГРІВУ НА ТЕРИТОРІЇ БАРИШІВСЬКОГО РАЙОНУ

У ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД 2016-2017 РОКІВ

 06 січня 2017 року під головуванням голови райдержадміністрації М.Ф.Клименка відбулося засідання районного штабу при Баришівській райдержадміністрації з оперативного реагування на надзвичайні ситуації у разі погіршення погодних умов під час осінньо-зимового періоду 2016-2017 років, під час якого одним з питань було розглянуто питання функціонування стаціонарних денних та цілодобових пунктів обігріву на території Баришівського району у разі зниження температури та затверджено їх перелік.

 

№ п/п

Адреса

Пункти обігріву

Стаціонарні

Мобільні

Цілодобові

Денні

1.

Київська обл., смт Баришівка.

Приміщення Баришівської ЦРЛ, Баришівського РС ДСНС, залізничний вокзал, кафе «Молодіжне» та кафе-готель «Транзит»

2

3

 

2.

Київська обл., Баришівський р-н., с. Бзів.

Приміщення ФАПу, кафе «Чумацький Шлях»,

ФОП Ткаченко (магазин)

 

3

 

3.

Київська обл., Баришівський р-н., с. Веселинівка,

вул. Богдана Хмельницького, 59.

Приміщення сільської ради

 

1

 

4.

Київська обл., Баришівський р-н., с. Волошинівка:

вул. Миру, 21, вул. Миру, 23, вул. Гагаріна, 16

с. Борщів:

вул. Богдана Хмельницького, 1

вул. Лесі Українки 8/2

Приміщення: сільської ради, 2 ФАПів,

будинку культури, 2 магазинів

 

6

 

5.

Київська обл., Баришівський р-н., с. Гостролуччя.

Приміщення магазину у центрі

(біля зупинки та церкви)

 

1

 

6.

Київська обл., Баришівський р-н., с. Дернівка.

Приміщення сільської ради та сільського клубу

 

2

 

7.

Київська обл., Баришівський р-н., с. Коржі.

Приміщення магазинів «Ольга» та «Корона»

 

2

 

8.

Київська обл., Баришівський р-н., с. Корніївка.

вул. Бовищанська, 319, вул. Незалежності, 348
вул. Свободи, 4

Приміщення сільської ради та 2 ФАПів

 

3

 

9.

Київська обл., Баришівський р-н., с. Лехнівка.

вул. Роговця, 7

Приміщення ФАПу

 

1

 

10.

Київська обл., Баришівський р-н., с. Лукаші.

вул. Шевченка, 1

Приміщення магазину та гуртожитку

 

2

 

11.

Київська обл., Баришівський р-н., с. Лук’янівка.

вул. Кирпоноса, 2

вул. Кирпоноса, 2-а

Приміщення магазину та сільської ради

 

2

 

12.

Київська обл., Баришівський р-н., с. Масківці.

вул. Шевченка 2

Приміщення сільської ради

 

1

 

13.

Київська обл., Баришівський р-н., с. Недра.

вул. Чорнобильська, 47-а

Приміщення ФАПу

 

1

 

14.

Київська обл., Баришівський р-н., с. Паришків.

вул. Голосіївська, 1

Приміщення ФАПу

 

1

 

15.

Київська обл., Баришівський р-н., с. Перемога.

вул. Київська, 5-а, вул. Садова, 4-а

Приміщення: магазину, ФАПу та Терцентру

 

3

 

16.

Київська обл., Баришівський р-н., с. Пилипче.

вул. Шевченка, 6, вул. Щаслива, 5

Приміщення сільської ради, ФАПу та магазину

 

3

 

17.

Київська обл., Баришівський р-н., с. Поділля.

вул. Покровська, 44

Приміщення сільської ради та ФАПу

 

2

 

18.

Київська обл., Баришівський р-н., с. Рудницьке.

вул. Гагаріна, 1

Приміщення сільської ради

 

1

 

19.

Київська обл., Баришівський р-н., с. Садове

вул. Центральна, 12, вул. Центральна, 27

вул. Гагаріна, 9-г

Приміщення кафе «Сова» та «Куделя», магазин ПП Нагірняк

 

3

 

20.

Київська обл., Баришівський р-н., с. Сезенків.

вул. Центральна, 34

Приміщення 2 ФАПів

 

2

 

21.

Київська обл., Баришівський р-н., с. Селище.

вул. Паризької Комуни, 11

вул. Паризької Комуни, 21-а

Приміщення 2 магазинів «Моріжок»

 

2

 

22.

Київська обл., Баришівський р-н., с. Семенівка.

вул. Піщана, 1, вул. Польова, 2

Приміщення ФАПу та медичної амбулаторії

 

2

 

23.

Київська обл., Баришівський р-н., с. Яблуневе.

вул. Шевченка, 1

Приміщення будинку культури

 

1

 

24.

Київська обл., Баришівський р-н., с. Ярешки.

вул. Дружби, 12

Приміщення ФАПу

 

1

 

 

 

Відділ цивільного захисту та житлово-комунального господарства райдержадміністрації

Правила безпеки на льоду!

Баришівський РСГУ ДСНС України у Київськійобластізакликає мешканців району бути обережними та уважним на льоду.

У людини в крижаній воді перехоплює дихання, голову ніби здавлює залізний обруч, серце скажено б'ється. Щоб захиститися від смертоносного холоду, організм включає захист – починається сильне тремтіння. За рахунок цього організм зігрівається, але через деякий час і цього тепла стає недостатньо. Коли температура шкіри знижується до 30 градусів, тремтіння припиняється і організм дуже швидко охолоджується. Дихання стає все рідше, пульс сповільнюється, тиск падає. Смерть людини, що несподівано опинилася в холодній воді, наступає найчастіше через шок, що розвивається протягом перших 5–15 хвилин після занурення у воду або порушення дихання. Щоб уникнути трагічних наслідків -  дотримуйтесь правил безпеки на люду!

Знайдіть стежку або сліди на льоду. Якщо їх немає, позначте з берега маршрут свого руху. Подивіться чи немає підозрілих місць: лід може бути неміцним біля стоку води; Тонкий або крихкий лід поблизу кущів, очерету, під кучугурами, у місцях, де водорості вмерзли у лід; обминайте ділянки, покриті товстим прошарком снігу - під снігом лід завжди тонший; тонкий лід і там, де б'ють ключі, де швидкий плин або струмок впадає в річку; обережно спускайтеся з берега: лід може нещільно з'єднуватися із сушею, можливі тріщини, під льодом може бути повітря. Візьміть з собою палицю для того, щоб перевіряти міцність льоду. Якщо після першого удару палицею на ньому з'являється вода, лід пробивається, негайно повертайтеся на те місце, звідки ви прийшли. Причому перші кроки треба робити, не відриваючи підошви від льоду. Ні в якому разі не перевіряйте міцність льоду ударом ноги.

Пробийте лунки по різні боки переправи, щоб виміряти товщину льоду, (рекомендується відстань між ними п'ять метрів) і проміряйте їх. Майте на увазі, що лід складається з двох прошарків - верхнього (каламутного) і нижнього (прозорого і міцного). Виміряти точну товщину, можна лише знявши спочатку верхній (каламутний) прошарок від снігового, зовсім уже неміцного льоду. Безпечним вважається лід: для одного пішоходу - лід зеленуватого відтінку, товщиною не менше 7 сантиметрів; для обладнання ковзанки - не менше 10-12 сантиметрів (масове катання - 25 сантиметрів); масова переправа пішки може бути організована при товщині льоду не менше, ніж 15 сантиметрів.

Катайтеся на ковзанах лише у перевірених та обладнаних місцях.Якщо лід почав тріщати та з'явилися характерні тріщини - негайно повертайтеся. Не біжіть, а відходьте повільно, не відриваючи ступні ніг від льоду.

Зимова підлідна ловля риби потребує особливо суворого дотримання правил поводження, це диктує багаторічний досвід не самих щасливих рибалок: не пробивайте поруч багато лунок; не збирайтеся великими групами на одному місці; не пробивайте лунки на переправах; не ловіть рибу поблизу вимоїн та занадто далеко від берега, яке б клювання там не було; завжди майте під рукою міцну мотузку 12-15 метрів; тримайте поруч з лункою дошку або велику гілку.

Шановні мешканці Баришівськогорайону, будьте обачними до своєї безпеки та не залишайтесь байдужими до оточуючих !

 

Провідний інспектор Баришівського РСГУ ДСНС України у Київській області  О.В. Черненко

Триває опалювальний сезон…

Триває опалювальний сезон, а пічне опалення завжди створювало і створює чимало проблем населенню, особливо в сільській місцевості, де у багатьох будинках є піч – об’єкт підвищеної пожежної небезпеки.

Пічні пожежі діляться на дві групи:

-        по-перше, причиною загоряння може бути порушення правил влаштування печі та димаря. Наприклад, недостатні відстані між димарем печі і дерев’яними конструкціями перекриттів будинку. Сюди ж можна віднести відсутність підтопочного листа, в результаті чого через випад вугілля загоряється підлога;

-        по-друге – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печі. 

Також часто закінчується пожежею розпалювання печей бензином, гасом та іншими легкозаймистими рідинами. Крім того, не можна експлуатувати печі з відкритими дверцятами, сушити на них одяг, дрова та інші матеріали, а поверхні опалювальних приладів і димових труб необхідно систематично очищати від пилу і білити. Виявлені в печі тріщини і неполадки необхідно своєчасно усувати.

Шановні мешканці району!  БаришівськийРС ГУ ДСНС України у Київськійв області звертається до вас з проханням:

-       подбати про належний стан протипожежної безпеки в побуті та на робочому місці;

-       дотримуватись вимог пожежної безпеки у зимовий період;

-       категорично заборонено використовувати для обігріву несправні нагрівальні прилади;

-       безпечно користуватися під час опалювального періоду системами опалення та електронагрівальними приладами;

Пам’ятайте! Безпека Вашого життя залежить тільки від Вас самих. Будьте обережні та не допустіть трагедії.

 

Провідний інспектор Баришівського РС ГУ ДСНС України у Київській області  О.В. Черненко

Пожежа – завжди лихо

До оперативно-диспетчерської служби Баришівського району надійшло повідомлення від пересічного громадянина про пожежу, що виникла в приватному будинку на вулиці Котляревського в райцентрі. На місце виклику виїхали рятувальників 24-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Баришівка та 25-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Березань, які локалізували вогонь і повністю його ліквідували. Причина пожежі наразі встановлюється.

Не оминуло лихо й приміщення оподаткування фізичних осіб Баришівсько-Березанського відділення Броварської об’єднаної державної податкової інспекції, де в кабінеті розміром 9х6 м унаслідок короткого замкнення в електромережі загорілася шафа з документацією та оргтехнікою (вогонь їх повністю знищив, а також пошкодив внутрішнє облицювання стіни).

Неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів спричинило пожежу в підсобному приміщенні магазину «Наш Край», що на вулиці Софіївській в Баришівці. Працівники двох відділень 24-ДПРЧ смт Баришівка злагодженими діями вогонь загасили, однак він устиг зруйнував торговельне обладнання та зіпсував продовольчі товари.

Рятувальники Баришівки та Березані загасили пожежу в приватному господарському будинку, розташованому на вулиці Леніна в с.Григорівка.

 

ІНФОРМАЦІЯ "БАРИШІВСЬКОГО ВІСНИКА"

Заходи безпеки у новорічну ніч: щоб свято не перетворилося на катастрофу!

Під час Новорічних та Різдвяних святкувань стрімко зростає кількість пожеж, які виникають внаслідок порушення правил пожежної безпеки при неправильному встановленні ялинок, користуванні електрогірляндами та піротехнічними виробами.

Задля того, щоб убезпечити людей від можливих небезпек святкового періоду Баришівський РС ГУ ДСНС України у Київській області звертається до Вас з проханням: дослухайтесь до корисних порад і це допоможе Вам безпечно зустріти і провести Новорічні та Різдвяні свята.

Як безпечно встановити ялинку

Невід’ємним атрибутом зимових свят є ялинка. Перш ніж встановити у себе вдома лісову красуню, необхідно потурбуватися про те, щоб перебування «гості» було безпечним для мешканців оселі. Щоб уникнути пожежі у вашій оселі під час Новорічних свят, ялинку слід розмістити на стійкій основі: на підставці, в посудині з піском, так, щоб вона не перешкоджала виходу з приміщення та знаходилася на відстані не менше півметра від систем опалення, телевізорів, приймачів, магнітофонів або легкозаймистих матеріалів. Це необхідно зробити на той випадок, щоб при виникненні пожежі, полум’я не перекинулося на легкозаймисті речі.

Для прикрашання ялинки необхідно застосовувати електричні гірлянди тільки заводського виготовлення. Не забувайте, що лампи гірлянди треба закріплювати надійно, бо при падінні від поштовху чи протягу вони можуть стати причиною пожежі. Обов’язково перевірте справність електричного дроту та його ізоляцію. В разі, якщо ви помітили певну несправність гірлянди: з’явилося миготіння лампочок, іскріння, сильне нагрівання дроту – негайно вимкніть її.

Також слід завжди пам’ятати, що хвоя сама по собі є легкозаймистою. Не слід прикрашати ялинку целулоїдними, паперовими іграшками, ватою та марлею, бо вони також можуть легко спалахнути. І звичайно ж, для прикрашання ялинки не можна використовувати свічки.

Безпечне використання піротехнічних виробів

Що стосується використання бенгальських вогників, хлопавок, різноманітних піротехнічних засобів, феєрверків, застерігаємо, що користуватися ними в приміщенні категорично забороняється. Не можна влаштовувати всередині й різноманітні світлові ефекти за допомогою хімічних та інших пожежонебезпечних речовин. Окрім того, що ці засоби яскраві й ефектні, їх іскри, які розлітаються в різні боки, можуть запалити хвою ялинки, папір, вату, а також одяг людей.

При перших ознаках пожежі – не панікуйте. Спочатку треба визначити, що саме горить. Якщо це гірлянда – негайно вимкніть її з розетки. Палаючу ялинку необхідно залити водою або накрити змоченою у воді ковдрою. Пам’ятайте, при перших ознаках пожежі необхідно зателефонувати до Служби порятунку «101». Рятувальники готові прийти вам на допомогу і у будні, і у свята.

Ще одну «новорічну небезпеку» складають піротехнічні вироби. В останні роки святковий арсенал суттєво поповнився і зимові свята важко уявити без всіляких петард, ракет і різноманітних салютів. Головними споживачами «запальної» продукції є діти. Бо саме вони найбільше чекають від Нового року не тільки подарунків, але й яскравого, феєричного свята. А феєрії святкуванню, за дитячім сценарієм, повинні додати саме хлопавки, бенгальські вогні, салюти, ракети, римські свічки, великі та малі петарди.

Використання піротехнічних виробів, в тому числі неповнолітніми, може створювати пожежонебезпечну ситуацію, тому новорічна ніч вважається найбільш напруженим періодом для рятувальників.

Тож, якщо ви все ж таки не можете відмовитись від небезпечних забавок, купуйте лише ліцензовані піротехнічні вироби. Використовуйте їх відповідно до інструкцій, розміщених на виробі або на його споживчому пакеті. Не забувайте, що користування такими приладами в приміщенні категорично забороняється!

Особливу увагу під час святкування Нового року потрібно приділити дітям. У жодному разі не залишайте сірники, запальнички, бенгальські вогники та інші піротехнічні засоби у місцях, у яких їх легко зможе знайти дитина. Ніколи не дозволяйте малюкам бавитися з такими іграшками, бо це може коштувати їм здоров’я чи навіть життя!

Шановні громадяни! Будьте вкрай обережні, бережіть своє життя та життя своїх близьких! Дотримуйтеся правил безпеки життєдіяльності, привчайте до цього дітей! Пам’ятайте: ваше життя – у ваших руках, намагайтеся зробити все можливе, щоб зберегти його.

Баришівський РС ГУ ДСНС України у Київській області звертається до громадян: дотримуйтесь правил безпеки під час Новорічних та Різдвяних свят! Будьте вкрай обережними з бенгальськими вогнями, свічками, петардами та феєрверками! Дотримуйтесь правил пожежної безпеки при влаштуванні ялинки!

 

Провідний інспектор Баришівського РС ГУ ДСНС України у Київськійобласті старший лейтенант служби цивільного захисту  О.В. Черненко

Проведення спеціальних об'єктових тренувань

Відповідно до план - графіку проведення спеціальних об’єктових тренувань 30листопада2016 ррятувальниками Баришівськогорайонного сектору було проведено спеціальнеоб'єктове тренування на АГЗП ДП «Пропан» смт. Баришівка вул. Соборна, 1, за темою: «Дії керівного складу та працівників підприємства при виникненні пожеж і надзвичайних ситуацій та правила користування первинними засобами пожежогасіння». Метою даного тренування було відпрацювання практичних навичок та визначення готовності працівників АГЗП ДП «Пропан» до дій в разі виникнення пожежі та надзвичайних ситуацій. Було відпрацьовано дії персоналу при отриманні повідомлення про пожежу та практичну роботу при користуванні вогнегасникамита засобами індивідуального захисту органів дихання. Перевірено систему оповіщення та організацію порядку доведення до персоналу інформації про виникнення пожежі та надзвичайної ситуації. Рятувальниками здійснювався контроль якості підготовки та проведення даного тренування.

 

Баришівський районний сектор ДСНС України в Київській області

Проходження командно-штабних навчань у Баришівському районі

30 листопада 2016 року згідно плану проведення обласних командно-штабних навчань з 07-00 години в малій залі Баришівської районної державної адміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ф.В.Маренича, зібрано особовий склад постійно діючої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та районної евакуаційної комісії.

Проведено роботу щодо реагування на ввідну передану через Баришівський відділ Переяслав-Хмельницького відділення Національної поліції України у Київській області.

Також згідно плану проведення командно-штабних навчань 30.11.2016 року проведено спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту АГЗП ДП «Пропан» смт Баришівка, вул. Соборна, 1. Тренування проведено на оцінку добре.

 

Р.Ю.Лисенко, начальник відділу цивільного захисту та житлово-комунального господарства райдержадміністрації

УВАГА! На Київщині оголошено штормове попередження!

Українським гідрометеорологічним центром оголошено штормове попередження в південно-західних та центральних регіонах України.

За прогнозами, 29 листопада 2016 року, в південних частинах Київської області слід очікувати зниження температури повітря до -5 – -7 в день та -8 – -11 °Св ночі, з посиленням поривів вітру (місцями до 25-29 м/с), рясними атмосферними опадами у вигляді снігу. В наступні дні очікується посилення снігопаду з одночасним зниженням температури.

Загалом до зони ризику потрапляють Баришівський, Білоцерківський, Броварський, Бориспільський, Богуславський, Васильківський, Володарський, Кагарлицький, Миронівський, Обухівський, Переяслав-Хмельницький, Рокитнянський, Ставищанський, Сквирський, Таращанський, Тетіївський та Яготинський райони Київської області.

В таких надзвичайних умовах існують загрози аварійного відключення тепло-, енерго постачання; ускладнення транспортного сполучення: ожеледиця, блокування сніговими масами автодоріг; травмування людей в результаті обвалу дерев, руйнування споруд, дії низьких температур, ДТП тощо.

Саме тому Київська обласна державна адміністрація закликає мешканців області дотримуватися елементарних правил безпеки, особливо під час перебування на вулиці та утриматися від поїздок особистим легковим транспортом.

За таких погодних умов необхідно бути максимально уважними та обережними на дорогах.  Користуйтеся пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху!

Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних і в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку «101».

 

УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЇ КИЇВСЬКОЇ ОДА

Вилучено та знешкоджено боєприпаси часів ВВВ

22 листопада 2016 року в чергову частину 24 ДПРЧ смт. Баришівка від гр. Хижняк І.І. надійшло повідомлення про виявлення боєприпасів часів ВВВ в полі поблизу м. Березань.

23 листопада 2016 року групою 1 – СЦШР та ГР ДСНС України в м. Київ було вилучено та знешкоджено  боєприпаси часів ВВВ а саме:

        - мінометна міна калібру – 81 мм  ( 3 од.)

       - артилерійський снаряд калібру -37 мм ( 1 од.)

       - артилерійський снаряд калібру -76 мм ( 1 од.)

        - мінометна міна калібру – 50 мм  ( 2 од. )

        - ручна граната Дьяконова 33 ( 4 од. )

       - лимонка Ф – 1 ( 4 од. )

       - SD-1 (1 од.)

       - інші ( 10 од. )

 

Головний фахівець Баришівського РС ГУ ДСНС України у Київській області Сергієнко Ю.В.

Проведено тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

В період з 10 по 21 листопадав рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності до дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів району завітали рятувальники. Працівники ДСНС долучалися до тренувальних евакуацій дітей із шкіл та дитячих садочків під час виникнення умовної надзвичайної ситуації, виступали перед дітлахами, розповідаючи про дій під час виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру та правила користування первинними засобами пожежогасіння.

Цього тижня дітлахи відвідували пожежно-рятувальний підрозділ, де знайомилися з пожежно-рятувальною технікою, спорядженням, обладнанням та спеціальними захисними костюмами. Також мали можливість приміряти та одіти захисне спорядження рятувальників.

Особлива увага зверталася на те, щоб навчити вихованців навчальних закладів вмінню правильних дій під час виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру, щоб в майбутньому вони самі могли врятуватися і надати комусь допомогу у випадку надзвичайної ситуації.

 

Провідний інспектор Баришівського РС ГУ ДСНС України у Київській області О.В. Черненко

УВАГА! У Київській області очікуються складні погодні умови: сильні снігопади, хуртовини, ожеледиця. Будьте обережні!

В ніч на 13 листопада 2016 року активний циклон зумовить складні погодні умови у Київській області. Очікуються сильні снігопади та хуртовини, снігові замети, утворення снігового покриву висотою 30 см, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця.

Київська обласна державна адміністрація закликає мешканців Київщини бути вкрай обережними під час перебування на вулиці та утриматися від поїздок легковим транспортом.

Попереджаємо про високу ймовірність обмеження руху ваговантажних транспортних засобів на дорогах обласного значення. У зв’язку з цим, закликаємо компанії перевізників і вантажовідправників утриматись з 12 по 15 листопада 2016 року від транспортування вантажів автомобільним транспортом.

За таких погодних умов необхідно бути максимально уважними та обережними на дорогах.  Користуйтеся пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції. З особливою обережністю рухайтеся мостами та естакадами, відмовтеся від ризикованих маневрувань. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху!

Зверніть увагу, що ті домогосподарства, опалення яких залежить від електрики, з огляду на ризики обриву електромереж, необхідно підготувати до зниження рівня струму. 

Шановні громадяни! Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних і в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку «101».

 

УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЇ КИЇВСЬКОЇ ОДА