Служба 101, 102, 103

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ПОЖЕЖНУ НЕБЕЗПЕКУ 26-28 травня

26-28 ТРАВНЯ В РАЙОНІ ЧОРНОБИЛЯ ТЕТЕРЕВА БАРИШІВКИ МИРОНІВКИ ТА БОРИСПОЛЯ НАДЗВИЧАЙНИЙ (5 КЛАСУ) НА РЕШТІ ТЕРИТОРІІ ОБЛАСТІ ВИСОКИЙ (4 КЛАСУ) РІВЕНЬ

Баришівський РС: проведено навчальну евакуацію в Волошинівському НВК

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 05 травня 2018 року  у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського відбувся  День цивільного захисту.
Здобувачі освіти та педагогічний колектив закладу спільно з працівниками 24- ДПРЧ смт. Баришівка удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

О 10.00 годині був даний тривожний сигнал про евакуацію. Всі класи організовано вийшли на подвір’я, вишикувалися на лінійку, прозвітували про кількість учнів у класі та кількість евакуйованих.

По закінченню переклички виявили відсутніх кількох дітей та вчителя, які не змогли вчасно евакуюватися. Тому працівниками пожежної частини була проведена розвідка і рятування потерпілих  з другого поверху «із задимленого приміщення»  за допомогою батута. Окрім того було проведено оперативне розгортання відділення від автоцистерни, створена ланка ГДЗС. Діти мали змогу приміряти на себе бойовий пожежний одяг та тепловідбивні костюми. Рятувальники провели показове навчання, як рятувати  людей на воді за допомогою «соломинки».

Метою проведення таких навчань є доведення до виростаючого покоління важливості дотримання правил пожежної безпеки.

Такий видовищний процес, дає змогу ліпше орієнтуватись учням та викладачам під час виникнення надзвичайних ситуацій. Запорукою чітких та злагоджених дій під час гасіння пожеж та ліквідації наслідків надзвичайних ситуації є постійне навчання особового складу  пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС України.

УВАГА! ПОПЕРЕДЖЕННЯ!

2-5 ТРАВНЯ  ПЕРЕВАЖАТИМЕ НАДЗВИЧАЙНИЙ /5 КЛАСУ/ РIВЕНЬ ПОЖЕЖНОЇ НЕБЕЗПЕКИ.

ДИРЕКТОР УКРГМЦ КУЛЬБIДА

Штормове попередження про пожежну небезпеку в Україні від 27 квітня 2018 року

28 квітня - 1 травня в Україні, крім Черкаської та Полтавської областей, переважатиме надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки.

Директор УкрГМЦ  Кульбіда М.І.

Баришівський РС: проведено відпрацювання населеного пункту

З метою вжиття додаткових профілактичних заходів щодо запобігання виникненню пожеж та загибелі людей на них, залучення громадськості до проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи та надання практичної допомоги населенню з питань забезпечення пожежної безпеки в побуті 19 квітня працівниками Баришівського РС ГУ ДСНС України у Київській області спільно з депутатами сільської ради та засобами масової інформації проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання Садівської сільської ради.

У ході проведення заходу рейдовою групою здійснювався подвірний обхід неблагополучних, багатодітних сімей, людей похилого віку.

Всім селянам доводились правила пожежної безпеки у побуті, правила безпечної поведінки при відпочинку в природних екосистемах та при виявленні вибухонебезпечних предметів.

До того ж, у сільській раді було проведено засідання представників місцевої влади, на якому ініційовано розгляд питання щодо запобігання загибелі та травмування людей під час виникнення різного роду надзвичайних ситуацій чи подій.