Податкова

Новини за 02.10.2018 від ГУ ДФС у Київській області

З початку 2018 року Центрами обслуговування платників Броварської  ОДПІ надано майже 47тисяч адміністративних послуг

У зазначеному періоді видано 16167 довідок про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.

Довідкипро відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами Державної фіскальної служби України отримали 2257 платників.

За реєстрацією реєстраторів розрахункових операцій, книг обліку розрахункових операцій, розрахункових книжок до центру обслуговування звернулося 9404 суб’єктипідприємницької діяльності.

Стати платником єдиного податку виявивбажання 3043суб’єктипідприємницької діяльності, 3446платників  отрималивитяг з реєстру платників єдиного податку, також було здійснено  реєстрацію2674 книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платників єдиного податку.

ЗДержавного реєстру фізичних осіб-платників податків,  надано8547 довідок про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Крім того, співробітники ЦОПів Броварської ОДПІ  надають усні консультації та роз’яснення з питань податкового законодавства.

В зв’язку з проведеною реорганізацією територіальних органів ДФС інформуємо платників, про роботу Центрів обслуговування платників Броварського управління ГУ ДФС у Київській області:

Центр обслуговування платників Броварської ДПІ розташований за адресою: м. Бровари, вул. Київська 286;

Центр обслуговування платників ДПІ у м. Славутич розташований за адресою: м. Славутич, проспект Дружби Народів, 17а.

ЦОПи  працюютьз понеділка по четвер з 9 до 18 години, в п’ятницю з 9 години до 16 години 45 хвилин,  в суботу до 13 години, обідня перерва з 13 години до 13 години 45 хвилин.

Довідки про роботу Центрівобслуговування платників та адміністративні послуги які надаються в нихможна отримати за телефоном (04594) 7-20-90.

До уваги платників податковий календар на  жовтень 2018 року

З метою своєчасного звітування та забезпечення вчасної сплати належних платежів до бюджету, Броварська ОДПІ пропонує  платникам податків ознайомитись з податковим календарем на жовтень 2018 року скориставшись  електронним сервісом «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» який розміщено за посиланням  zir.sfs.gov.ua, інформаційназакладинка «Необхідно знати».

Зокрема,  звертаємо увагу  суб’єктів господарювання-спрощенців  що, відповідно до діючого податкового законодавства, 19.10.2018 настає останній день сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з доходу фізичних    осіб - підприємців,   які обрали спрощену систему оподаткування, за III квартал 2018 року та авансового внеску з єдиного податку на жовтень 2018 року платниками єдиного податку 1 та 2 груп.

Броварська ОДПІ