Податкова

Новини за 17.09.2018 від ГУ ДФС у Київській області

Протягом січня-серпня 2018 року  платниками Броварської  ОДПІ  сплачено до бюджетів усіх рівнів  понад 4,3  млрд. грн. податків

В тому числі до Державного бюджету  України надійшло понад 2  млрд. гривень. В розрізі основних податків забезпечено надходження за рахунок:

- 1,1 млрд. грн. податку на додану вартість, платежі збільшились в порівнянні з відповідним періодом минулого року на  36,4  відсоток;

- 267  млн. грн. податку на прибуток,  збільшення надходжень відбулося  на  42 відсотки.

В порівнянні з відповідним періодом минулого року на 27,3 відсотки збільшились надходження податку на доходи фізичних осіб, які склали  687,7  млн. гривень.

Місцеві бюджети території обслуговування Броварської ОДПІ протягом січня-серпня 2018 рок отримали  понад  2,3  млрд. гривень

Значний вклад у наповнення місцевих бюджетів сформовано за рахунок:

- 1,6 млрд. грн. податку з доходів фізичних осіб, платежі збільшились в порівнянні з відповідним періодом минулого року на  24,1  відсотки;

- 251,3 млн.грн. земельного податку, збільшення надходжень відбулося на 7,9  відсотки;

- 221,5 млн.грн.  єдиного  податку на підприємницьку діяльність,  платежі збільшились в порівнянні з відповідним періодом минулого року на  23  відсотки;

Протягом січня-серпня 2018 року суб’єктами господарювання та громадянами сплачено до місцевих бюджетів 57,5 млн. грн. податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, що в порівнянні з відповідним періодом минулого року  збільшився на  26  відсотки.

Необхідно зазначити,  що досягнення таких показників це внесок кожного у розвиток місцевих громад. Завдяки збільшенню надходжень до місцевих скарбниць, вирішується низка найактуальніших соціально-економічних проблем, створюються нові робочі місця та збільшується добробут рідного краю.

Броварська ОДПІ