Податкова

Новини за 10.11.2017 від ГУ ДФС у Київській області

До уваги платників! Зміни до Порядку надання узагальнюючих податкових консультацій

03.11.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 27.09.2017 № 811 «Про затвердження Порядку надання узагальнюючих податкових консультацій» (далі - Наказ № 811).

Зокрема, Порядком визначено, що узагальнюючі податкові консультації надаються:

за результатами періодичного узагальнення індивідуальних податкових консультацій, наданих контролюючими органами платникам податків;

у разі наявності обставин, що свідчать про неоднозначність окремих норм податкового та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи.

Узагальнюючі податкові консультації затверджуються наказом Мінфіну України та оприлюднюються на офіційному веб-сайті Мінфіну України протягом п’яти календарних днів з дня їх надання.

Узагальнюючі податкові консультації не є нормативно-правовими актами.

З текстом Наказу № 811 Ви можете ознайомитись скориставшись розділом «Нормативні та інформаційні документи» Загальнодоступного інформаційно- довідкового ресурсу «ЗІР» за посиланням http://zir.sfs.gov.ua.

У січні - жовтні  ц.р. платниками Броварської  ОДПІ  сплачено до бюджетів усіх рівнів  понад 4  млрд. грн. податків

В тому числі до Державного бюджету  України надійшло  понад 1,7 млрд. гривень. В розрізі основних податків забезпечено надходження за рахунок:

- 900,1 млн.грн. податку на додану вартість, платежі збільшились в порівнянні з відповідним періодом минулого року на  7,9 відсотки;

- 160  млн. грн. податку на прибуток,  збільшення надходжень відбулося  на  3,2 відсотки.

В порівнянні з відповідним періодом минулого року на 43,5 відсотки збільшились надходження податку на доходи фізичних осіб, які склали 641,1  млн. гривень.

Висловлюємо щиру подяку всім платникам, хто сумлінно виконує свій конституційний обов’язок, своєчасно направляючи кошти до державної скарбниці.

Броварська ОДПІ