Гуманітарна сфера

День лісничого

Шановні працівники та ветерани лісових господарств! Прийміть найщиріші вітання  з нагоди Дня працівника лісу!

День працівника лісу  за традицією відзначається золотої осені, в третю неділю вересня.

Ліс – це безцінний дар. Його збереження та примноження – високе покликання всіх працівників лісового господарства.  Щодня, сумлінно і невтомно працюючи,  лісничі  створюють десятки гектарів нових насаджень, охороняють ліси від пожеж, хвороб та шкідників, самовільних рубок, браконьєрського полювання.

Благородна праця лісівників завжди була серед найбільш шанованих професій, її вибирають люди безмежно люблячі природу, що володіють почуттям величезної відповідальності за збереження і примноження краси рідної землі.

У цей святковий день дозвольте висловити Вам слова щирої вдячності за вагомий внесок у розвиток лісового господарства, вірність професійному обов’язку, а також прийміть щирі побажання – щоб це свято принесло у Ваші  домівки щастя, добро і надію на краще майбутнє. Щиро зичу усім  вам  благополуччя, щоб реалізовувались Ваші кращі задуми і була щасливою доля. Всім святкового настрою, удачі  і здоров'я,  мудрості і терпіння, злагоди і достатку, успіхів, творчої праці, віри у прекрасне майбутнє України.

 

Голова Баришівської районної державної адміністрації Валентина Зозуля

День РЯТІВНИКА

Шановні рятівники, працівники цивільного захисту району та пожежної охорони! Щиро вітаємо всіх  вас з професійним святом - Днем рятівника!

 

17 вересня ми вшановуємо всіх тих, хто ризикуючи власним здоров’ям, а іноді й життям, приходить на допомогу людям, які опинилися у небезпеці. Кожний ваш тривожний виїзд – це випробування сили духу і професіоналізму, а кожна приборкана пожежа, ліквідована аварія – врятовані людські життя, збережені матеріальні та культурні цінності.

Праця рятівників – це неоціненний подвиг людей  мужніх, сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист  життя людей від вогню та стихії. Вони  цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.  На вас покладена  надзвичайно почесна місія охороняти  безпеку та спокій мешканців нашого району.

Щиро дякую  вам за  мужність, сумлінне виконання службових обов’язків,  оперативність  і готовність завжди прийти на допомогу, відвернути  біду.  Бажаю  міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, сил та успіхів у вашій нелегкій службі, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів,  нових сил та натхнення у щоденній праці задля підвищення безпеки наших громадян.

 

Голова Баришівської районної державної адміністрації Валентина ЗОЗУЛЯ

Привітання до Дня СПОРТУ

Шановні ветерани спорту, вчителі фізичної культури, тренери, керівники спортивних клубів, спортсмени, всі, для кого зайняття спортом стало невід’ємною частиною життя!

Щиро вітаю Вас з Днем фізичної культури і спорту!Це свято відзначається щорічно у другу суботу вересня яке об'єднує під своїми знаменами людей різних вікових груп, професій і інтересів, які своєю діяльністю популяризують здоровий спосіб життя та формують здорову націю.Це люди, які присвятили своє життя спорту і передають цю відданість дітям і онукам, це ті, захоплює своєю майстерністю, силою волі, ентузіазмом, наполегливістю, прагненням до поставленої мети.

Фізична культура і спорт сьогодні є невід’ємною частиною сучасного способу життя, соціального і культурно-морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення  здоров'я кожного громадянина нашої держави та Баришівщини.

В цей святковий день щиро бажаю усім Вам міцного здоров’я, великої вдачі, наполегливості, наснаги та перемог в усіх справах! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує молодість, велич духу і мужність, а також сприяє популяризації та розвитку сфери фізичної культури і спорту,  наслідує  кращі традиції видатних спортсменів заради щасливого майбутнього.Зичувам  добра,щастя, наснаги, підкорення нових спортивних висот та перемог у змаганнях на славу нашої держави в ім’я процвітання України!

 

Голова Баришівської районної державної адміністрації   Валентина ЗОЗУЛЯ

УВАГА ! ПЕРОРАЛЬНА ІМУНІЗАЦІЯ!!

Баришівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує, що на території  Баришівського району  в період вересня – жовтня 2020 року буде проведено планову осінню кампанію з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак) проти сказу за допомогою авіатранспорту.

Сказ – одна з найнебезпечніших вірусних хвороб, спільних для тварин та людей, при якій уражається центральна нервова система з ознаками поліенцефаломієліту, супроводжується паралічами  і  завжди закінчується смертю. Поширюють сказ у природі лисиці, вовки, єнотовидні собаки та бродячі тварини.

Епізоотична ситуація щодо сказу в Україні вимагає радикальних заходів, серед яких одне з основних місць займає пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин, ефективність якої доведена як в експериментальних, так і в польових умовах.

Розповсюдження принад (розміром із сірникову коробку), які містять високоімунну безпечну вакцину проти сказу, буде здійснюватися авіатранспортом в лісових та сільськогосподарських угіддях району.

Попереджуємо, що ні в якому випадку не можна чіпати брикети та не переносити з місця.  

У разі погіршення погодних умов, терміни вакцинації можуть переноситись.

Шановні підприємці району! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем підприємця!

Вже традиційно у першу неділю вересня у нашій державі відзначається День підприємця. У  цей день  ми вітаємо  енергійних, ініціативних людей, які зуміли організувати і успішно розвинути свою справу, людей, які не  тільки взяли на себе відповідальність за добробут своєї сім’ї, але й створюють нові робочі місця, постачають на ринок вітчизняні товари, надають послуги, наповнюють бюджет держави. 

Ви, підприємці, є елітою нації, адже саме ви є носіями нових ідей і найсміливіших задумів. Ви по праву заслуговуєте на шану і подяку як справжні господарі власної долі, долі своїх родин та країни. Ваша праця посідає важливе місце в економічному житті країни, помітно впливає на розвиток інноваційної діяльності, встановлення ділових зв'язків із зарубіжними партнерами, залучення інвестицій. Ваша повсякденна наполеглива праця та активна громадянська позиція, високий професіоналізм та ініціативність дають новий поштовх для розвитку підприємництва у нашому районі, можливість вирішувати найактуальніші соціально-економічні проблеми, зміцнювати економіку.

Особливі слова подяки адресую підприємцям-волонтерам, які з перших днів військових дій в Україні проводять велику організаторську роботу щодо підтримки Української Армії, вирішують проблеми забезпечення наших воїнів-захисників засобами захисту, продуктами харчування та іншими необхідними речами.

Бажаю всім підприємцям міцного здоров’я, щастя, добра, фінансової стабільності, вірних друзів, надійних партнерів та нових здобутків у підприємницькій діяльності!

 

Голова Баришівської районної державної адміністрації  Валентина ЗОЗУЛЯ

Шановні ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу!

2 вересня  у світі  відзначається 75-та річниця закінчення Другої світової війни.

Найкривавіша трагедія людства – Друга світова війна -  розпочалася 1 вересня 1939 р. із вторгнення військ нацистської Німеччини до Польщі, а завершилася  2 вересня 1945 р. із беззастережною капітуляцією Японії.         Це був наймасштабніший   військовий  конфлікт в історії, участь в якому взяла 61 країна. Друга  світова  війна визнана найстрашнішою, найкровопролитнішою за всю історію людства, бо забрала життя більше шістдесяти мільйонів людей. І до цих пір кожна українська сім’я має згадку або живих учасників цієї жахливої війни. Перемога над нацизмом у Другій світовій війні назавжди залишиться в нашій пам’яті, як символ героїчного минулого, адже самовідданість та мужність тих, хто віддав своє життя за Батьківщину – приклад  патріотизму для нащадків.

Ми пам’ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями Об’єднані Нації. І твердо знаємо  той, хто захищає свою землю, завжди  перемагає.

Подвиг ветеранів війни – еталон мужності та патріотизму.  Та скільки б не минуло часу, ми пам’ятаємо і в той же час знаємо якою жахливою є війна і якою ціною дається перемога. Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам’ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні.

Сьогодні військова агресія на Сході країни знову затьмарила наше небо, майже щодня забираючи життя найкращих українських воїнів. Тож битва нашого народу за перемогу триває.

Бажаю захисникам Вітчизни  і всім українцям міцного здоров’я на довгі літа, щастя, злагоди та мирного неба над головою. У ці непрості для нашої країни часи ми маємо згуртуватися навколо головної мети – жити в єдиній, вільній і мирній Україні! 

 

Голова Баришівської районної державної адміністрації  Валентина ЗОЗУЛЯ

Сьогодні 1 вересня – День знань

День особливий як для учнів, так і для батьків і вчителів. 32 першокласників закладів загальної середньої освіти Баришівського району прийшли сьогодні вперше до школи. А для 13 одинадцятикласників востаннє продзвенів перший дзвінок. Враховуючи вимоги адаптивного  карантину не було класичних лінійок у школах,  проте свято залишається святом і було проведене нестандартно та креативно для кожного класу. Напевне, жодного початку навчального року так не чекали всі як цьогоріч.

З подарунками та привітання для учнів та вчителів до Семенівської та Яблуневої загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів завітали голова Баришівської районної державної адміністрації Валентина Зозуля,  голова Баришівської районної ради Володимир Гуменюк, завідувач сектору освіти,  культури, молоді  та  спорту Баришівської районної державної адміністрації Світлана Гапич та начальник служби у справах дітей та  сім'ї Баришівської районної державної адміністрації Тетяна Майорова. Подяками та подарунками були відзначені учні, які стали призерами районних та обласних конкурсів учнівської творчості,  Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та конкурсу МАН. За підготовку призерів вчителі української мови і літератури та історії Семенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Наталія Романенко та Тетяна Лепеха були відзначені  подяками  та преміями.  Кожен заклад освіти отримав намети, каремати, футбольні та волейбольні м’ячі, тенісні ракетки, скакалки. Також для Семенівської школи подарунком стали бензокоса і бензопилка, а для Яблуневої школи – кольоровий принтер.  Також було відзначено колективи закладів освіти  (директори Олена Шендрик та Ірина Нечипорук)  щодо підготовки до нового навчального року.

Вдалого початку навчального року, міцного здоров'я, успіхів, нових звершень та досягнень.

Дорогі школярі, студенти, шановні вчителі, батьки!

Від щирого серця вітаю Вас із чудовим та хвилюючим святом – Днем знань!

1 Вересня – свято, яким розпочинається кожен новий навчальний рік. Воно єднає усі покоління представників різних професій, бо складну й тернисту дорогу до знань ми розпочинаємо  зі школи і продовжуємо усе наше життя.

Дорогі діти, нехай кожен учбовий день буде світлим, успішним, радісним і плідним. А зерна знань, які Ваші вчителі та батьки посіють у Ваших юних душах, зростуть урожаєм мудрості, наполегливості  та натхнення. Цей навчальний рік стане роком великих починань, досягнення нових вершин, а здоровя, успіхи і прагнення до знань будуть Вашими постійними супутниками.

Бажаю всім школярам і студентамуспішного навчального року, а педагогам – мудрості і щедрості душі в їхній благородній справі.

Сьогодні безмежна вдячність освітянам за їх наполегливість і сумлінність у вихованні справжніх патріотів України. Адже любов до Батьківщини починається зі шкільного порога, з пізнання рідного краю, свого коріння, з мудрого слова вчителя. Тільки  спільними зусиллями ми виведемо освіту на європейський рівень та гарантуємо успішне майбутнє нашої держави.

 Щира вдячність шановним педагогам за самовіддану працю та бездоганне виконання найвідповідальнішої місії – виховання підростаючого покоління.  Наснаги й витримки батькам у новому навчальному році.

 

Прийміть щирі вітання з Днем знань! Зичу миру й злагоди вам і вашим родинам, міцного здоров'я, добробуту, а також успіхів у навчанні!

 

З повагою Голова Баришівської районної державної адміністрації Валентина ЗОЗУЛЯ

ОСВІТА-2021: НОВІ ВИКЛИКИ, ЗМІНИ, ПРІОРІТЕТИ

28 серпня 2020 року відбулася серпнева конференція освітян Баришівського району  у форматі  педагогічного  діалогу «ОСВІТА-2021: НОВІ ВИКЛИКИ, ЗМІНИ, ПРІОРІТЕТИ» в ході якого були визначені стратегічні пріоритети розвитку освіти Баришівського району в 2020/2021навчальному році.

В заході взяли участь голова Баришівської районної  державної адміністрації Валентина Зозуля, голова Баришівської районної ради Володимир Гуменюк, перший заступник голови Баришівської районної державної адміністрації Сніжана Авраменко, голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Віра Ворона, завідувач сектору освіти, культури, молоді та спорту Баришівської районної державної адміністрації Світлана Гапич, директори та заступники директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти району, працівники сектору культури, молоді та спорту Баришівської районної державної адміністрації.

Під час відкритого діалогу обговорили питання над якими доведеться працювати у 2020/2021 навчальному році,  роботу шкіл в умовах адаптивного карантину, створення безпечних умов в закладах, продовження впровадження  Концепції нової української школи, оновлення освітнього  середовища.

Також було розглянуто питання впровадження нового Закону України «Про повну загальну середню освіту», обговорено пріоритетні завдання освітньої галузі району на новий навчальний рік.

Спільними подяками Баришівської районної державної адміністрації та Баришівської районної ради за якісну підготовку закладів освіти до нового 2020/2021 року відзначено колективи Семенівської та Яблуневої ЗОШ І-ІІІ ступенів Баришівської районної ради Київської області (директори Шендрик Олена Миколаївна та Нечипорук Ірина Василівна).

29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Данина пам'яті  нашим славним синам і дочкам, які в різні часи, а особливо – в період  російської  агресії  на сході України,  поклали  свої  життя  за нашу свободу і мир в Україні.

Саме в ці серпневі дні 2014 року сталася  Іловайська трагедія, коли в результаті протистояння російським військам, українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення.  Як відомо, бої  за важливий стратегічний об'єкт Донбасу – місто Іловайськ, тривали з середини серпня. Українським військовим майже вдалося оволодіти містом, але тут втрутилася російська армія.

29 серпня 2014 року проросійські бойовики відкрили для українських військових гуманітарний коридор, по якому вони  могли б вийти з оточення. Насправді путінський «зелений коридор» став для наших військових справжньою дорогою смерті.   366 українських вояків загинуло, 429 – отримали поранення різного ступеня тяжкості, 300 – потрапили в полон. Уцілілі учасники тих серпневих подій називають ще більшу кількість загиблих. Але, як пише в своїй книзі «Блокпост» поет і воїн Борис Гуменюк, «Хто плаче за цифрами?». Згадаймо кожного, хто віддав своє життя за Україну, хто сьогодні боронить нашу державу на сході країни. 

Пам’ятаймо про усіх славних синів і доньок України, які  впродовж минулих шести років, загинули у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність Української Держави.  Шануймо  їх жертовність, героїзм та подвиги. Не забуваймо про родини Героїв. Плекаймо їх ідеали. Любімо Україну – вона у нас одна! Слава Україні! Слава Героям!

 

Голова Баришівської районної державної адміністрації    Валентина ЗОЗУЛЯ

День ПРАПОРА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Шановні українці, дорогі краяни!

Щиро вітаю вас з 29-ю річницею Незалежності України  та Днем Державного Прапора України!

Щороку напередодні Дня Незалежності ми вшановуємо одну із головних національних святинь – Державний Прапор України. Під нашим прапором ми маємо жити і працювати так, щоб нащадки пишалися перемогами та успіхами своїх батьків та дідів, щоб світ знав могутню, процвітаючу державу – Україну.

День Державного Прапора України є знаменним для народу України.  Важко переоцінити глибину усвідомлення українською нацією сили, яку несе в собі Український Державний Прапор. Синьо-жовтий стяг уособлює нашу незалежність, є історичною пам’яттю та гордістю народу. На превеликий жаль, сьогодні український прапор, прапор кольорів мирного неба і золотого поля, залитий кров’ю найкращих синів українського народу і окроплений святими сльозами матерів.  Ми,  українці,  продовжуємо сплачувати  велику ціну за право називатися гордою, вільною і сильною нацією.

Синьо-жовтий стяг над нашою землею завжди був символом національного відродження, втілення віковічної мрії наших предків про свободу. Це символ, який оберігає Українську Націю, єднає український народ  у боротьбі за Незалежність, надихає до свободи та пробуджує почуття гідності.  Любімо  і  поважаймо Державний Прапор України, захищаймо його як потужний оберіг України та духовний скарб нації!

День Незалежності України – важливий день для кожного українця, хто вважає себе патріотом України, хто стоїть на захисті українських кордонів, хто вболіває за Батьківщину та примножує  її  здобутки  відданою  працею. Це свято пам’яті  про цілі покоління наших предків, які творили націю і боролися за її державність, це шана загиблим Героям Небесної сотні, це невимовний біль за втраченими на Сході України українськими воїнами і добровольцями, які ціною власних життів захищали територіальну цілісність, державність, суверенітет нашої держави.  Це день, коли варто серйозно задуматись про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

Від щирого серця бажаю всім і кожному доброго здоров’я, миру, злагоди , достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах  і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. Нехай Бог охороняє нашу Україну, громаду, кожну родину від незгод і усіляких негараздів.

Слава великому українському народові!  Слава соборній незалежній Україні!

 

Голова Баришівської  районної державної адміністрації Валентина Зозуля

День Пасічника

Шановні бджолярі Баришівщини, щиро вітаємо вас з Днем пасічника!

Цієї чудової серпневої пори, коли хлібороби справляють обжинки, а в садах дозрівають соковиті плоди, Ви, пасічники, відзначаєте своє професійне свято. За покликанням душі ви долучилися до надто складної, але дуже цікавої, сповненої романтики справи,  яку наші пращури започаткували в сиву давнину та секретів якої природа приберегла ще на багато поколінь пасічників.

Бджолярів з давніх-давен шанували на українській землі. Протягом сторіч виготовлення меду з кропіткого ремесла перетворилося на справжнє мистецтво. Його секрети відкриваються лише дбайливим і працьовитим.
Мед на столі – радість у господі. З ним українці відзначають свята, частують гостей, лікують недуги. Старовинні рецепти медових страв є безцінною реліквією  яку ми маємо берегти для нащадків.
Честь і хвала трудівникам пасік, які приносять до столу українців неповторний дар землі та сонця.  Велика подяка вам за наполегливість, вірність народним традиціям, любов до своєї землі. Нехай ваше життя буде багатим на щастя і  добро  а  доля стелиться барвистим рушником достатку, родинного тепла і благодаті.   Плідної Вам співпраці, щедрого медозбору, хай здійснюються Ваші мрії і надії, а на столі, щоб завжди був мед, як символ благополуччя і здоров'я!!! Нехай сади, лани, луги, ліси дарують щедрі медозбори  для ваших пасік,  а  добробут,  радість творчості,  відчуття гармонії з природою стануть винагородою всім бджолярам за терпіння та труд!

 

Голова Баришівської районної  державної адміністрації Валентина ЗОЗУЛЯ

Вебінар 25.08.2020 "Особистий бренд керівника"

Анкета для учасників вебінару за посиланням: http://bit.ly/bizvebinar

 

 

Департамент економіки і цифровізації Київської обласної державної адміністрації 

 

На старті до нового навчального року

Відповідно до Заходів, затверджених розпорядженням голови Баришівської райдержадміністрації від 16.06.2020 №116 «Про заходи з підготовки до організованого початку 2020/2021 навчального року в Баришівському районі», 18 серпня 2020 року відбувся  огляд стану підготовки закладів загальної середньої освіти  Баришівського району до нового навчального року.

Комісія, яку очолила перший заступник голови Баришівської районної державної адміністрації Сніжана Авраменко, оглянула приміщення закладів, стан території, перевірила підготовку теплового господарства до нового опалювального сезону, організацію роботи з охорони праці, кадрового забезпечення закладів освіти, санітарний стан харчоблоків та забезпечення технологічним обладнанням, меблями, посудом тощо.

У класних кімнатах, навчальних кабінетах, коридорах та інших приміщеннях закладів освіти проведено ремонтні роботи.

Згідно плану заходів на 2017-2029 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» заклади освіти продовжують роботу над створенням нового освітнього  середовища.

На облаштування перших класів виділено  120 510 грн., в тому числі 108 460 грн. державної субвенції та 12 050 грн. з  місцевого бюджету. Крім того, матеріальну допомогу в підготовці до нового навчального року закладам освіти надають сільські ради і сільськогосподарські підприємства.

З нового навчального року заклади освіти розпочнуть роботу  в  умовах  адаптивного карантину, тому заклади будуть забезпечені відповідно вимог миючими та дезінфікуючими засобами.

Заклади загальної середньої освіти  Баришівського району готові до початку нового 2020/2021 навчального року.

 

Сектор освіти, культури, молоді та спорту Баришівської районної державної адміністрації

Оголошується конкурс з визначення автомобільних перевізників

Увага!

Оголошується конкурс з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Баришівського району

Баришівська районна державна адміністрація  (далі – організатор) оголошує конкурс з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району.

Всю необхідну інформацію щодоконкурсу можна одержати за телефоном 5-14-46.

Кінцевий строк прийняття документів для участі у конкурсі: до 16-00 21.08.2020.

Документи для участі у конкурсі подаються до Баришівськоїрайонної державної адміністрації за адресою: 07500смт Баришівка, пл. Миру 1, відділ житлово-комунального господарства та будівництва.

Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає на об'єкт конкурсу заяву встановленого зразка і такі документи:

1) нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг   з   перевезень   пасажирів;

2)   перелік   транспортних   засобів, які пропонуються до використання   на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою "з місцем водія/без місця водія"),   VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;

3) копії ліцензійних карток   на   кожний   автобус,   який пропонується до використання на автобусному маршруті;

4) копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;

5) копію документа, що підтверджує проведення   процедури санації (за умови проведення санації);

6) перелік   транспортних   засобів,   пристосованих   для перевезення   осіб   з   обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність. У разі відсутності в перевізників-претендентів автобусів, що відповідають   умовам конкурсу, вони мають право подавати доконкурсного комітету заяву на участь у конкурсі та документи, що містять       характеристику     наявних     автобусів,     які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а також інвестиційний проект-зобов'язання щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті на визначений період до п'яти років.

7) анкету встановленого зразка;

8) копію штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) за останні повні два квартали;

Комплектність   поданих   документів   перевіряє в міру їх надходження організатор.

Документи   для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються,   підписуються       уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами.

Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах).

Конверт (пакет) з позначкою "N 1", який містить документи для участі в конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття.

Конверт (пакет) з позначкою "N 2", який містить документи з інформацією про те, на який об'єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету.

Видача бланків заяв та анкет здійснюється за адресою смт Баришівка,  пл. Миру, 1.

Перевізники-претенденти можуть використовувати бланки заяви та анкети, що затверджені Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081, зі змінами та доповненнями.

Конкурс відбудеться 07.09.2020 о 09-00 за адресоюсмт. Баришівка,         пл. Миру,1,кабінет першого заступника головиБаришівськоїрайонноїдержавноїадміністрація

Умови проведення конкурсу розміщені на сайті Баришівської районної державної адміністрації http://www.adm-baryshivka.gov.ua

1.      Об’єкти конкурсу

з/п

об’єкту

Назва маршруту

Траса

слідування

Мінімальна необхідна кількість транспортних засобів

1.

16

с.Леляки – м.Березань

с.Леляки-с. Семенівка-м.Березань

1

 

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем будівельника!

Шановні працівники будівельної галузі! Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем будівельника!

День будівельника –  це свято затишку, тепла,  краси і добра.

Професія будівельника здавна була овіяна народною шаною та великою позитивною силою. Бути будівельником означає бути творцем. Ви створюєте нові будівлі та споруди, завдяки Вашій праці кращими та ошатнішими стають міста і села,  вулиці і площі. Адже Ваше покликання – дарувати людям затишок та комфорт. 

Ваша практична діяльність – реальний внесок в оновлення міст, селищ і сіл нашої країни, коли будуються нові об’єкти освіти, охорони здоров’я, спортивні споруди, відновлюються храми, пам’ятки історії  й  культури. Навіть за складних економічних умов Ви шукаєте шляхи поліпшення своєї діяльності, підвищення конкурентоздатності будівельної продукції, зростання авторитету професії будівельника.

День будівельника – професійне свято не тільки будівельників, але й усіх, хто пов'язаний з будівництвом, хто робить наші вулиці, проспекти, населені пункти оновленими, прикрашеними архітектурно витонченими спорудами, житловими будинками, сучасними подвір'ями.

Зичу всім вам, дорогі наші будівельники, здоров'я, успіхів і натхнення, благополуччя і родинного тепла, щедрих замовлень та належної оцінки роботи. Нехай ваша наполеглива праця приносить вам радість і достаток, людям – затишок зручних осель, а Україні – процвітання. Хай це свято надихає вас на нові професійні звершення.

 

Голова Баришівської районної державної адміністрації     Валентина ЗОЗУЛЯ

Шановні працівники ветеринарної медицини!

Прийміть найщиріші привітання з професійним святом!

 Професія лікаря-ветеринара – одна з найдавніших, найгуманніших, найблагородніших, яку обирають за покликанням. З кожним роком зростає її значимість у суспільстві. Адже, забезпечуючи профілактику, діагностику та лікування тварин, гарантії якості та безпеки агропромислової продукції, ви відвертаєте загрозу для життя та здоров’я людей.  У ваших руках – складна і відповідальна справа. Приємно усвідомлювати, що люди, які працюють в цій галузі медицини – віддані своїй професії, для вас робота – це і покликання і вічний неспокій і що денна копітка праця.

Сподіваюся, що ви й надалі з високою відповідальністю та сумлінням виконуватимете поставлені перед вами завдання, дбатимете про нові професійні здобутки, а ваші зусилля винагороджуватимуться повагою і вдячністю краян.  

Висловлюю подяку за плідну та добросовісну працю, бажаю успіхів на професійній ниві, міцного здоров'я, родинної злагоди і благополуччя, нових здобутків у розвитку ветеринарної медицини району.

Нехай кожен день вашого життя буде щасливим та радісним, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку!

 

З повагою Голова Баришівської районної державної адміністрації  Валентина ЗОЗУЛЯ

V Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2020»

Департамент агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації на виконання листа Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України  від 22.07.2020 № 2902-06/45434-07 щодо сприяння розвитку сільських територій та регіональної економіки, підвищення привабливості життя у селі, інформує, що онлайн-виданням AgroPortal оголошено V Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2020» (далі – конкурс). Конкурс проводитиметься з 13 липня по 15 грудня 2020 року за фінансової підтримки Посольства Королівства Нідерланди в Україні, подача заявок на конкурс – з 13 липня по 31 серпня 2020 року, його призовий фонд складає 100 тис. грн. Форматом конкурсу передбачено відбір найкращого бізнес-плану розвитку сільських територій, розробленого громадою для свого населеного пункту, реалізація якого сприятиме вирішенню проблем охорони навколишнього середовища, управління відходами, відновлювальної енергетики, зеленого туризму, реконструкції історико-культурної спадщини. Враховуючи вищевикладене, пропонуємо забезпечити поширення у місцевих громадах інформації щодо проведення V Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2020», з умовами та термінами проведення якого докладніше можна ознайомитись на сайті AgroPortal (http://agroportal.ua/publishing/konkurs/) у розділі «Конкурс».

Дорогі співвітчизники!

Ви, мабуть, не раз бачили оголошення в газетах про роботу за кордоном? Вам, безперечно, розповідали історії про можливості гарного, набагато більшого заробітку, ніж в Україні, і слухаючи розповіді, Ви ловили себе на думці: «Чи не спробувати самому?»

Нічого поганого у трудовій міграції немає, але пам’ятайте, робота за кордоном - не лише переваги, а й значні ризики.

Виїжджаючи на роботу за кордон, Ви ризикуєте:

-  опинитися на нелегальній роботі і замість прибутку бути ув’язненим, депортованим, змушеним сплатити штраф;

-  потрапити до рук торговців людьми, опинитися у підневільному стані, перетворитися на живий товар та бути примусово залученим до жорстокої трудової експлуатації, участі у збройних конфліктах, жебрацтва, торгівлі наркотиками та людськими органами, сексуального рабства, проведення досліджень експериментальних ліків на людях, незаконного сурогатного материнства;

-  втратити професійну кваліфікацію, тривалий час працюючи на некваліфікованих роботах;

-  потерпати фізично та психологічно за відсутності належного правового, соціального захисту та медичного обслуговування.

  Перш, ніж прийняти рішення про роботу за кордоном, спробуйте побудувати кар’єру на власній землі. Адже, працюючи легально в Україні, Ви соціально захищені. Ви причетні до розвитку своєї країни. 

Якщо ж Ви таки прийняли рішення щодо роботи за кордоном, обов’язково порадьтеся з фахівцями, отримайте правдиву інформацію щодо можливостей перебування та легального заробітку на території інших держав.

Щоб убезпечити себе від шахрайства та не потрапити до рук торговців людьми, обирайте тільки легальний варіант працевлаштування за кордоном, користуючись послугами ліцензованої компанії з посередництва у працевлаштуванні за кордоном.

Проте, навіть у такому випадку подбайте про власну безпеку та:

-  поцікавтеся нормативно-правовими актами, яких повинен дотримуватися посередник, надаючи послуги з працевлаштування за кордоном;

-  ознайомтеся з реєстраційними документами компанії (свідоцтвом про державну реєстрацію, статутом), перевірте, чи має компанія ліцензію на такий вид діяльності як «посередництво в працевлаштуванні за кордоном», видану Міністерством соціальної політики України, та копію дозволу на працевлаштування громадян України, виданого роботодавцю уповноваженим органом країни працевлаштування, або копію ліцензії на провадження посередницької діяльності у працевлаштуванні громадян України, виданого уповноваженим органом країни працевлаштування компанії-посереднику. Зазначені документи повинні бути засвідчені згідно із законодавством країни їх видачі та легалізовані у консульській установі України (можуть бути також засвідчені у посольстві відповідної держави в Україні та легалізовані у Міністерстві закордонних справ України, якщо міжнародними документами, в яких бере участь Україна, не передбачено інше);

-  з’ясуйте, чи є у компанії позитивний досвід працевлаштування українських громадян за кордоном;

-  ретельно опрацюйте проект трудового договору (контракту) з іноземним роботодавцем (проект має бути завірений цим роботодавцем, за потреби, порадьтеся з юристами);

-  не сплачуйте передоплату за надання послуг до укладання трудового договору (контракту) з іноземним роботодавцем (передоплата у будь-якій формі заборонена законодавством України);

-  наполягайте на укладанні письмової угоди (договору) з компанією про надання послуг. Зверніть увагу на такі істотні умови угоди: дата та місце її укладання, сторони угоди (повна назва посередника у працевлаштуванні, ПІБ особи, уповноваженої на підписання угоди від імені компанії-посередника, номер та дата видачі ліцензії на право компанії надавати послуги з працевлаштування за кордоном, відомості щодо Вас, як другої сторони угоди),  предмет угоди (які послуги надає компанія), місце підписання трудової угоди (контракту з роботодавцем), права, обов’язки та відповідальність сторін, умови зміни, розірвання та анулювання угоди, форс-мажорні обставини і дії сторін у разі їх виникнення, порядок вирішення спірних питань між сторонами угоди, вартість послуг за предметом угоди та перелік можливих платних послуг (із зазначенням їх вартості), строк дії угоди, повні реквізити сторін угоди. Угода укладається у 2-х примірниках, по одному для кожної сторони угоди;

-  при укладанні трудового договору (контракту) з іноземним роботодавцем вимагайте (від посередника та роботодавця): виключно робочої, а не туристичної (гостьової, службової) візи («безвіз» також права на роботу за кордоном не дає), виключно письмової форми трудового договору (контракту) зрозумілою для Вас мовою, повної інформації про умови роботи (обов’язки, завдання, професія, тривалість робочого дня, вихідні, умови проживання, страхування (медичне та від нещасного випадку), заперечуйте проти фраз загального характеру, наприклад, «всі роботи на вимогу роботодавця», «та інші види робіт». Трудовий договір (контракт) укладається у 2-х примірниках (іноді – 3-х примірниках), по одному для кожної сторони угоди (Вам, компанії-посереднику у працевлаштуванні та іноземному роботодавцю);

-  зателефонуйте до посольства тієї країни, в яку плануєте їхати працювати, та уточніть, чи відкривають на даний момент робочі візи громадянам України для працевлаштування за конкретною професією  (спеціальністю), які документи необхідні для відкриття робочої візи, і скільки вона коштує. Таким чином Ви перевіряєте компанію-посередника у працевлаштуванні, адже її послуги не можуть бути дешевшими за озвучені Вам суми;

-  отримайте від компанії-посередника у працевлаштуванні документи про кошти, сплачені за надані послуги, та збережіть їх;

-  повідомте Ваших довірених осіб про намір виїхати працювати за кордон, залиште їм копії документів (паспорт, ідентифікаційний податковий номер, угоду з компанією-посередником та документи, що підтверджують оплату її послуг, трудову угоду з іноземним роботодавцем;

-  майте при собі контакти посольства України у країні Вашого працевлаштування;

-  проконсультуйтеся додатково з фахівцями:

НАЦIОНАЛЬНА ГАРЯЧА ЛIНIЯ З ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ТА КОНСУЛЬТУВАННЯ МIГРАНТIВ

527  та  0-800-505-501

Графік роботи гарячої лінії:

Пн - Нд з 08:00 до 20:00

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЛА-СТРАДА УКРАЇНА»

0-800-500-335

https://la-strada.org.ua/- офіційний сайт

https://la-strada.org.ua/ucp_mod_support_ask_2.html- консультації он-лайн;

Зберігання насіннєвого матеріалу

Зберігання насіннєвого матеріалу — завершальний етап технологічного процесу в насінництві. Його завдання - зберегти посівні якості насіння. Найпоширеніші причини погіршення якості насіння під час зберігання: самозігрівання, наявність комах, кліщів і мікроорганізмів, вплив низьких температур, підвищення вологості, проростання. Запобігти цих негативних явищ можна ретельною підготовкою насіння, правильним розміщенням його в складі, дотриманням оптимального режиму зберігання й постійним спостереженням за ним.

Способи зберігання насіння (насипом, у мішкотарі, контейнерах) та його розміщення повинні забезпечити раціональне використання місткості сховища, не допустити змішування різних партій, забезпечити вільний доступ до кожної з них з метою догляду впродовж всього періоду зберігання. До початку збирання складають план розміщення насіння в сховищах з урахуванням очікуваних обсягів виробництва, планів сівби і реалізації по кожній культурі, сорту, репродукції. Розміщення партій насіння проводять за документами на сортові й посівні якості. У сховищі, біля входу, прикріпляють карту розміщення й пересування партій. У разі зберігання насипом висота зерна не повинна перевищувати 2 м для зернових і зернобобових культур, 1,5 м - для олійних. Висота бурту насіння зернових у сховищі з активною вентиляцією допускається до З м. Стіни закромів мають забезпечувати надійну ізоляцію. Закроми не досипають на 15- 20 см. Насіння, затарене в мішки, складають у штабелі на настилах або піддонах на відстані від підлоги не менше 15 см, від стін сховища і між штабелями - 70 см. Розміри штабелів і відстань між ними повинні забезпечити доступ до насіння з будь-якого місця. Для зручності приймання й видачі насіння між штабелями необхідно залишити технологічні проходи шириною не менше 1,5 м. Добра стійкість штабелю досягається складуванням мішків у шаховому порядку з чергуванням рядів по довжині та ширині.

Для зручності зберігання насіння і догляду за ним використовують різні типи м'яких і твердих контейнерів (особливо для внутрішніх потреб). Кожну партію насіння на зберіганні забезпечують штабельним ярликом, в якому вказані культура, сорт, категорія (по етапах насінництва), репродукція, маса, рік урожаю й сортовий документ (назва, номер і термін дії). У процесі дихання насіння виділяє вологу, вуглекислий газ і значну кількість тепла, але в сухому середовищі цей процес відбувається повільно й не загрожує зберіганню. Якщо вологість вища критичного порога для пшениці, жита, ячменю - 14,5-15,5, кукурудзи - 13-14, проса - 12-13, соняшнику - 7-9 %, то з'являється вільна вода, у насінні починається активна фізіологічна діяльність, зерно бубнявіє, розвиваються хвороби. Тому зберігати насіння зернових треба за вологості нижче критичної на 3-4, а олійних на 2-3 %. У насінні зернових культур із вологістю нижче 12 % не розвиваються хвороби, а нижче 9 % не з'являються шкідники.

Контроль за умовами зберігання насіння. Тривалість збереження життєздатності насіння залежить від вологості й температури повітря. Оптимальні умови створюються за низької відносної вологості повітря (це попереджає зволоження насіння) і вологості насіння (14,5-15 %) для колосових культур. Для дотримання таких умов насіннєсховища періодично провітрюють. При сухій погоді температура зовнішнього повітря повинна бути нижчою від температури зернової маси не менше ніж на 4—5 °С, а при вологій погоді на 8 °С і більше. Не менше двох разів на місяць перевіряють вологість насіння методом висушування. Регулярно контролюють температуру насіннєвого матеріалу, а також температуру й відносну вологість повітря в сховищі. Температуру насипу зерна міряють за допомогою термо-штанги в трьох точках на трьох глибинах при висоті насипу біля 1,5 м і на двох (біля підлоги і всередині) при висоті менше 1,5 м. Періодичність такого контролю для свіжозібраного насіння зернових і зернобобових культур у перші 3 місяці один раз на тиждень, олійних - 2, а в подальшому - 2-3 рази на місяць. Після кожного провітрювання, а також переміщення партії вологість визначають повторно. Бажано через 4-6 місяців перекладати мішки, щоб верхні ряди перемістити вниз, а нижні -наверх.

Контроль якості насіння під час зберігання. У процесі зберігання систематично здійснюють органолептичний контроль насіння (запах, колір, вологість), а також аналітичний контроль за посівними якостями й зараженістю шкідливими комахами, зокрема кліщами. Нагляд ведуть за кожною партією й кожною одиницею насіння, особливо ретельно - за партіями з підвищеною травмованістю і вологістю

Обстежують на зараженість не тільки насіння, але й тару, стіни, підлогу, щілини та інші місця сховища. Втрата блиску, білявий, сіруватий колір насіння - наслідок самозігрівання та впливу тривалих опадів. Бурий колір насіння люцерни характеризує старе насіння з низькою схожістю. Затхлий запах з'являється у разі зберігання насіння у вологому приміщенні, оселедцевий запах властивий зерну, враженому твердою сажкою. Зморщеність зерна пшениці пов'язана з ураженням його морозом. Цвілий запах з'являється від активної діяльності в зерновій масі шкідливої мікрофлори (цвіль зберігання), що свідчить про підвищену вологість і можливі осередки самозігрівання.

Графік внутрішньогосподарського контролю складається з таким розрахунком, щоб до сівби або реалізації насіння мати свіжі дані про його якість. Для обліку проходження насіння, його руху й якості агроном і завідувач насіннєвого складу ведуть Шнурову книгу обліку насіння встановленої форми. Записи в ній мають відповідати даним бухгалтерського обліку, сортовим і насіннєвим документам.

 

Головний спеціаліст відділу контролю в сфері насінництва та розсадництва Управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби  в Київській області   Симоненко Т.В.