Привітання до Дня СПОРТУ

Шановні ветерани спорту, вчителі фізичної культури, тренери, керівники спортивних клубів, спортсмени, всі, для кого зайняття спортом стало невід’ємною частиною життя!

Щиро вітаю Вас з Днем фізичної культури і спорту!Це свято відзначається щорічно у другу суботу вересня яке об'єднує під своїми знаменами людей різних вікових груп, професій і інтересів, які своєю діяльністю популяризують здоровий спосіб життя та формують здорову націю.Це люди, які присвятили своє життя спорту і передають цю відданість дітям і онукам, це ті, захоплює своєю майстерністю, силою волі, ентузіазмом, наполегливістю, прагненням до поставленої мети.

Фізична культура і спорт сьогодні є невід’ємною частиною сучасного способу життя, соціального і культурно-морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення  здоров'я кожного громадянина нашої держави та Баришівщини.

В цей святковий день щиро бажаю усім Вам міцного здоров’я, великої вдачі, наполегливості, наснаги та перемог в усіх справах! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує молодість, велич духу і мужність, а також сприяє популяризації та розвитку сфери фізичної культури і спорту,  наслідує  кращі традиції видатних спортсменів заради щасливого майбутнього.Зичувам  добра,щастя, наснаги, підкорення нових спортивних висот та перемог у змаганнях на славу нашої держави в ім’я процвітання України!

Голова Баришівської районної державної адміністрації   Валентина ЗОЗУЛЯ