Шановні підприємці району! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем підприємця!

Вже традиційно у першу неділю вересня у нашій державі відзначається День підприємця. У  цей день  ми вітаємо  енергійних, ініціативних людей, які зуміли організувати і успішно розвинути свою справу, людей, які не  тільки взяли на себе відповідальність за добробут своєї сім’ї, але й створюють нові робочі місця, постачають на ринок вітчизняні товари, надають послуги, наповнюють бюджет держави.

Ви, підприємці, є елітою нації, адже саме ви є носіями нових ідей і найсміливіших задумів. Ви по праву заслуговуєте на шану і подяку як справжні господарі власної долі, долі своїх родин та країни. Ваша праця посідає важливе місце в економічному житті країни, помітно впливає на розвиток інноваційної діяльності, встановлення ділових зв'язків із зарубіжними партнерами, залучення інвестицій. Ваша повсякденна наполеглива праця та активна громадянська позиція, високий професіоналізм та ініціативність дають новий поштовх для розвитку підприємництва у нашому районі, можливість вирішувати найактуальніші соціально-економічні проблеми, зміцнювати економіку.

Особливі слова подяки адресую підприємцям-волонтерам, які з перших днів військових дій в Україні проводять велику організаторську роботу щодо підтримки Української Армії, вирішують проблеми забезпечення наших воїнів-захисників засобами захисту, продуктами харчування та іншими необхідними речами.

Бажаю всім підприємцям міцного здоров’я, щастя, добра, фінансової стабільності, вірних друзів, надійних партнерів та нових здобутків у підприємницькій діяльності!

Голова Баришівської районної державної адміністрації  Валентина ЗОЗУЛЯ