Шановні військові моряки! Шановні ветерани флоту! Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Військово-Морські Сили України виконують завдання із забезпечення обороноздатності держави, захисту її морських рубежів та гідно представляють нашу країну у міжнародному військово-морському співробітництві.

За покликом серця Ви стали військовослужбовцями, обрали благородну професію-захищати державу, дарувати спокій людям.  Мужність, витримка і відданість справі збройного захисту Батьківщини – саме ці якості притаманні українським військовим морякам.

Висловлю глибоку повагу до мужніх, стійких духом людей, які захищають національні інтереси нашої держави на морських просторах. Ми пишаємося героями-моряками, морськими піхотинцями, які беруть участь у проведенні операції Об'єднаних сил на сході України, захищають південно-східні кордони і морські рубежі. Вірю, що своєю бойовою виручкою і майстерністю Ви будете високо тримати авторитет Військово-Морських Сил України. Проте хочу, щоб свою силу Ви демонстрували лише на парадах.

Схиляємо голови перед пам'яттю загиблих героїв за час проведення АТО/ООС на сході України.

Щиро дякую всім військовим морякам та ветеранам флоту за вірність морським традиціям, наполегливість і відданість у відновленні морської слави України. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, мирного неба над головою та перемог.

Слава Україні! Слава Військово-Морським Силам!

Голова Баришівської районної державної адміністрації Валентина ЗОЗУЛЯ