Гуманітарна сфера

4 липня – День Національної поліції України!

Шановні поліцейські та працівники Національної поліції, вітаю Вас  з професійним святом!

Щодня і щохвилини  ви стоїте на варті громадського порядку, запобігаєте  злочинам  та правопорушенням. На вас в значній мірі покладені великі надії суспільства. Ваша робота була і залишається однією з найнеобхідніших і шанованих. Адже щоденно оберігати мир та спокій у нашій країні, захищати права та інтереси громадян від протиправних посягань, щомиті бути готовими прийти на допомогу тим, хто потрапив у біду, при цьому, іноді, ризикуючи власним життям – високе покликання  хоробрих і мужніх людей, які обрали професію правоохоронця.  

У складний час неоголошеної війни, коли Україна виборює своє мирне майбутнє, на вас покладається місія захисту справедливості, безпеки усіх громадян держави.

Сьогодні Ви з честю виконуєте свій службовий обов'язок, охороняючи життя та спокій наших громадян, стоячи на варті законності та правопорядку у суспільстві, без чого неможливий подальший розвиток нашої держави. 

У цей день прийміть щиру подяку за вашу самовіддану працю. Бажаю всім вам міцної віри у своє покликання і у свою Батьківщину, здоров’я, благополуччя  й процвітання. Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті! Бажаю мужності, витримки й наснаги, міцного здоров'я та родинного тепла, миру, злагоди, вірності службовому обов'язку та успішної служби на благо Українського народу!

 

Голова Баришівської районної державної адміністрації  Валентина ЗОЗУЛЯ